Crop top

clavak
13. jún 2022

Mamina nechce aby som nosila crop topi lenže ja sa jej snažím vysvetliť že v dnešnej dobe je to úplne normálne lenže ona si stále myslí že to vyzerá ako Kurv..... Čo mám robit

amelie2017
13. jún 2022

@clavak no podla toho, kolko mas rokov. A podla toho ci byvas pod jej strechou 😂

syslik81
13. jún 2022

pocuvat mamu ... asi nebude mat vela rokov.. na provokovanie chlapov mas este cas a ver mi raz budes za to rada

matullienka
13. jún 2022

@clavak ja si myslím aj na margo tvojho príspevku nižšie, že mamina chce z teba vychovať slušného človeka. Záleží aký crop top myslíš. Moja dcéra má také až po pupok s tým taký problém nemám a kratší May nebude ani keby sa na hlavu postavila.

angel993
13. jún 2022

@clavak buď rada, že máš takú maminu.

alexka89
13. jún 2022

Však ak si dáš NATO nejaký ľahký svetrík alebo sáčko tak prečo nie ...croptopy nemajú hlboké výstrihy a keď ukážeš trocha brucho tak sa nič nedeje...no len nevieme koľko máš vek

tenkratpodruhe
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexka89
13. jún 2022

@tenkratpodruhe 🤦😳

tykat
13. jún 2022

@clavak ...uz som ti jasne povedala ze ziadny crop top, a viac o tom nemienim diskutovat Jozko !!!
PS: mi to pripomenulo ten vtip 😁

tenkratpodruhe
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tykat
13. jún 2022

@tenkratpodruhe aj ty si mi jeden pripomenul 😉

tenkratpodruhe
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
13. jún 2022

Moje baby crop topy nastastie nenosia, lebo im je zima na krize 😅 Ale co na niektorych dievcatach vidim, to uz hadam ani crop top nie je 🤷‍♀️ Posobi to dost lacno…

amelie2017
13. jún 2022

Inak ja neviem, na mladych dievcatach mi to pride uplne normalne. U nas ich nosia vsetky a nepride mi to vyzyvave ani lacne. Samozrejme zalezi, ako to maju skompinovane. Ale aj ja si pamatam, ze sme v 7.-9. triede nosili tricka nad pupok.

vanda323
13. jún 2022

@clavak Koľko má tvoja mamka rokov? Ja mám 28 moja dcéra 7 a nosí to

sense
13. jún 2022

Neviem koľko má rokov, ale mojej by som to nedovolila, keby aj chcela.... Chvalabohu nemá rada hole kríže a všetko si zapravuje do nohavíc, sortie ci sukien

zuzubb007
13. jún 2022

Podla mna crop top je super ked ma clovek na to brutalnu postavu kludne aj mlade aj starsie do 40, ked vidim pretekajuce sadlo dost sa cudujem, ze ci sa clovek nevidi v zrkadle

nasasa_1
14. jún 2022

Čo ja viem, tak podľa toho koľko máš rokov, asi by som počúvala maminu. Cez víkend som videla na nákupe mamu s dcérou a veru dcéra vyzerala presne tak ako si to napísala, a tak by som ja svoju dcéru vidieť nechcela...takže.

marcellka32
14. jún 2022

Moja je vysoká a štíhla, tieto jej v kľude dovolím
https://www.sinsay.com/sk/sk/crop-top-z-pruzkov...

alexka89
14. jún 2022

@marcellka32 veľmi pekne a lacne

domiklik
14. jún 2022

@clavak vysvetli mamine, že nebudeš nosiť crop top na štýl Britney Spears v klipe z roku 1999 😀 keď si k nemu oblečies dzinsy s vysokým pásom (po pupok alebo 1 cm pod) a top bude začínať niekde 1-2 cm nad pupkom, tak budeš mať odhalený len pásik koze.

matullienka
14. jún 2022

@marcellka32 presne takúto dĺžku má aj moja dcéra

sszuzu8
14. jún 2022

@syslik81 vôbec nejde o provokovanie chlapcov 🤦‍♀️😃 nenosíme to s tým úmyslom

lusanko
15. jún 2022

Aké predsudky voči krátkemu tričku.... Podľa mňa to nie je vulgárne, ak zvolíš vhodný druhý kus, rifle, šortky... Nemám 20 rokov, bežne ich nosím a páči sa mi to. Vždy zvolím šortky s vysokým pásom a k tomu buď voľný crop top, alebo vypasovaný (ten menej často). Momentálne som tehotná, ale po pôrode sa k tomu rada vrátim.

kiwi3
15. jún 2022

tiez nosim uz roky casto v lete k sirokym letnym nohaviciam s vysokym pasom nad pupok. nic ine sa k tomu ani nehodi. ale pubertiacky to tak obvykle nekombinuju...