Crop top 10 - ročnej na narodeniny

evamalinova
4. júl 2022

Ahojte, ženy .
Chcela som sa svami poradiť o tomto crop tope alebo ako to ty mladý volajú. Mojej dcérke sa strašne paci ale neviem či je vhodný. Ma len 10 rokov a preto neviem či to náhodou neni moc veľa. Preto vás poprosím o úprimný názor. Dakujem🙂

gertuda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evamalinova
autor
4. júl 2022

@gertuda od malička mam stým to problém a bola by som rada keby sa to tu neriešilo. Ďakujem

patrissaa
4. júl 2022

@gertuda Pani si pýtala názor na crop top nie na to, či to má správne napísané 🙂

evamalinova
autor
4. júl 2022

@patrissaa Dakujem 😘 aspon niekto tu je normalny

meli888
4. júl 2022

@evamalinova ja by som to dieťaťu nekupovala ,ale je iná doba :D ale zas keď vidím malé decko ako má niečo takéto oblečené tak si pomyslím že niečo zlyhalo ..10 ročná ma chodiť oblečená ako 10 ročná a nie ako 20 ročná 🙂

kacena1991
4. júl 2022

Tak 10 rocnej by som toto urcite nekupila, myslim si, ze ma este cas na taketo oblecenie

marta83
4. júl 2022

@evamalinova moja 11 ročná dcerenka nosí iba crop topy a vôbec s tým nemáme žiadny problém, je taká móda tak prečo by nemohla. Nosí to čo sa jej páči

kittykat22
4. júl 2022

tak ten na obrazku nie je vhodny pre 10r dievca. Keby si nasla nejaky s kratkym rukavom a sirsi, preco nie. K tomu rifle s vysokym pasom. Ale urcite nie na ramienka a k tomu bokovky.

kiki68
4. júl 2022

@evamalinova my sme take nosili v 10/11 rokoch a elastaky, boze to boli casy, roky 90, este Mtv na tom bolo 😀 sak kedy to bude nosit, jedine kym neni cici ani rici, potom uz moze jedine makat vo fitku, aby to obliekla este

ivana11155
4. júl 2022

@evamalinova napíšem takto, je pekny ak by bol z detského obchodu ok, zamachruje pri kamoškach. Ale mne sa zdá ze pod pazuchami je veľký, že jej bude "čosi" vidno a to mi pri mojej dcére vadilo, vtedy som nedovolila kúpiť. Píšem "čosi" pretože neviem čo v 10rokoch nosíte pod tričko, či športovú podprsenku alebo nič, klasickú asi nie.

evamalinova
autor
4. júl 2022

@marta83 Mam rada taketo nazory🙂

kiki68
4. júl 2022

@ivana11155 podla mna pod to treba sportovu podprsenku. Ved by sa mohla nejak zohnut a vsetko by bolo vidno. To by asi holka nechcela. Alebo to trosku presit.

meli888
4. júl 2022

@evamalinova v dnešnej dobe je strašne veľa uchýlov,hlavne starých .mám 21 rokov a nie raz som sa stretla s tým že na mňa žmurkali alebo mali oplzle reči ,už sa mi stalo že ma jeden starý chlap vo vlaku fotil ja som to znášala v pohode ale 10 ročne dieťa by z toho mohlo mať podľa mňa traumu

evamalinova
autor
4. júl 2022

@kiki68 To je dobry napad

meli888
4. júl 2022

@evamalinova možno len ja moc preháňam ,ale keď som mala ja 10 ani som nepomyslela na to żeby som niečo takéto mala nosiť ,dala som si tričko Hannah Montana a bolo mi dobre

kiki68
4. júl 2022

@evamalinova vies co, ja sama nosim crop tops, no sak makam jak srob, tak si dam aj take. Ale bez sportovej podprsenky by som to nenosila. Sa zohnes a co potom. A tak to bude aj take nie moc sexy, ani malo. Nejake take akceptovatelne na obidve strany. Hlavne ked ma utlu postavu v takom veku, tak hybtento strih lietal urcite .

lucik194
5. júl 2022

mam skoro 10 rocnu a nosi crop topy. nie stale ale z casu na cas, ma 3. jedno tricko s kratkym rukavom, jedno tielko a jednu mikinu.

vsetko primerane veku. ziadne cingrlatka, blbosti, pekny obrazok, mikina sportova.

osobne kup zarovnane, nie do cipu, ten bude zavadzat. taktiez nech nie je prilis siroky, ked sa zohne je vsetko viediet, ale najdes bez problemov aj uzke.....

banalu
5. júl 2022

@evamalinova ja si myslim, ze samotny top nie je problém, ak sa dobre a vkusne skombinuje, tak preco nie. Urcite nieco pod. A naucit dceru, ze ked ma taky top, potom musi vybrat napr. zahalujuvejsi spodok a podobne. Nech neposobi vulgarne v tak mladom veku.
Sadnite si, zoberte zmezlinu, otvorte pinterest, google a popozerajte ako zladit outfit, co sa jej paci, co si ochotna tolerovat. Normalne si urobte taky mama dcera cas o tom co sa nosi, ze chces aj ty ju pochopit a aj chces aby ona videla, s cim ty suhlasis a co uz je moc.

barborachors
5. júl 2022

@marta83 a tango nohavicky uz ma? lebo som citala ze ide teraz taka moda, ze deti budu nosit len tanga a to aj plavky. Podla mna je konecne pokrocila doba a detom mozme dopriat konecne veci pre dospelych, no nie?

marta83
5. júl 2022

@barborachors predstavte si.....nemá, ale keď k tomu príde bude mať aj tie...pokojný deň Vám prajem

saxana000
5. júl 2022

Moja 5 rocna nosi kratke tricka tie strapcove sice levi kral a pod ale su kratke a nevidim na tom nic zle..tent je pekny dala by som pod neho aspon lambadu a k nemu nohavice s vysokym pasom a tiez by som najprv zvazila ci ma vhodnu postavu bezne vidam 10 rocne dievcata co maju vahu ako ja 30 rocna a vtedy by to teda nebolo moc ok.

1gramofon
5. júl 2022

Tento nie, akokoľvek by sa pohla, bolo by vidieť viac než by malo byt. Ja som nosila voľnejšie.
Napr niečo taketo:
https://images.app.goo.gl/CMwFokDhzmNuHWAK9
https://images.app.goo.gl/1WgFxu4b2aGvMLhKA
https://images.app.goo.gl/XeVr5ty4nKroweUm6
https://images.app.goo.gl/6SDmvjL9AXuNYWCx5