Corona vírus a poradňa s očkovaním.

8. mar 2020

Ahojte
Nie nerobím paniku, len doma počúvam pomaly z každej strany Corona vírus 🤔 a už svokrovcov panikária...
Môžem ísť zajtra normálne s dcérou do poradne + očkovanie alebo nám radšej najprv zavolať doktorke?
Doktorka je v BA a my bývame v Novej Dedinke okres Senec...
Ďakujem za odpovede

nini1010
8. mar 2020

Ja mam tiez za tyzden poradnu a aj ine planovane vysetrejie s malym a urcite budem zajtra volat doktorke aby som zistila ci plati alebo nie.

martinals
8. mar 2020

Podľa mňa do poradne môžeš ísť, keby niečo Dr by ti dala určite vedieť aby si nechodila a očkovanie prekonzultujte spolu.

janinah
8. mar 2020

nešla by som,treba počkať,očkovanie sa dá odložiť

petulkahu
8. mar 2020

bola som v piatok po vysledky u pediatra ( bez dcery) a na dverach bol oznam, ze rusia vsetky poradne a ockovania do odvolania( kvoli chripke a aj kvoli corone) 🤷‍♀️ tak si tam asi zavolaj a zisti aka je situacia u vasej lekarky.

queen_mary
9. mar 2020

@petulkahu to kde?

queen_mary
9. mar 2020

Mne by nasa lekarka volala, keby sa nieco meni. Ved maju kontakty na rodicov

petulkahu
9. mar 2020

@queen_mary kosice proCare

queen_mary
9. mar 2020

@petulkahu fuha, tak to bude potom v celom procare, pekne

nini1010
9. mar 2020

Zalezi odntoho kde.V Bratislave by som nesla.V Ziline ideme v poradjiach bez obmedzeni.

autor
9. mar 2020

Volala som ráno doktorke a normálne sme mali prísť.
Akurát mala oznam že vo všetkých ťažkostiach (spolok, kaslik..) sa jej má najprv zavolať

katulienkax
9. mar 2020

Ja by som v žiadnom prípade neockovala . Aj my mame ockovat 5 ročnú a mame normálnu doktorku a povedala ze až po chrípkovej sezóne . Tvoja doktorka nie je normálna ja by som tam so zdravým deckom ani na poradňu nesla do čakárne ktoru okychali a okáslali chorí ľudia . Teraz ked je zákaz zhromažďovania zavreté skolky skoly. Ockovat mozte aj o mesiac nic vam neujde a doktorka nech si trhne nohou. Normalne jej povedz ze sa bojíš a basta, kľudne mozte byt v 14 dennej inkubačnej dobe

katka2602
9. mar 2020

Nechcem sa nikoho dotknúť, ale každá normálna doktorka v tomto čase očkovanie odloží. Tiež sme mali ísť očkovať MMR, ale odložili sme to na neurčito. Určite by som teraz očkovať nedávala.

autor
9. mar 2020

Ako načo panikarite...
Koľko ľudí umre na obyčajnú chrípku?
Koľko ľudí má HIV a kondóm si nedá a trtka ?
Teraz sa všetci zavrime na 14 dní do izby.
Hlavná vec že plne obchodné centrá a obchody a úplne zbytočne nákupy

torysheer
10. mar 2020

Ja som bola s detmi vcera na preventivke s ockovanim, doktorka to mala zariadene tak, aby v tom case tam neboli chore deti. Bolo to rychle a bezpecne- resp. rovnaka pravdepodobnost ako ked idete do obchodu, banky, autobusu....