Čomu sa venujete počas materskej?

kaja173
8. nov 2012

Milé mamičky,čomu sa venujete počas materskej?Pečiete,varíte,vytvárate umenie,alebo nemate čas???ja by som niekedy čas na nejaké hobby aj mala,ale neviem sa akosi začleniť.Pochválte sa ,inšpirujeme sa navzájom..ďakujem za odpovede

jarmila1977
8. nov 2012

vysivam,vysivam a vysivam.je to moja pasia uz od 13 rokov a stale trva 🙂

zigzag
8. nov 2012

ja sa venujem malemu, 😉 na nic ine nemam cas popri nom, som rada, ze mam vecer cas sem kuknut... 😉

b1105
8. nov 2012

ucim sa nemcinu ked maly spi

melj
8. nov 2012

Dobrá otázka 🙂...toho času je fakt málo,ale keď nejaký je tak ja hačkujem pre moju lásku a začala som si robiť aj nejaké dekoratívne vecičky 🙂---kuk môj album s výstižným názvom-keď Sofinka spinká 😉

anjelicek26
8. nov 2012

Rucne prace vsetkeho druhu, od hackovania, sitia, malovania na textil, robenia tutu sukni a podobne 😅 😅 Na dalsej materskej si to zasa uzijem naplno 😀

slagy
8. nov 2012

Ja som si zacala hackovanie,...nechapem ze to stiham pri dvoch detoch, ale stiham 😔 . Ako sa hovori, pri jednom nestihas nic, pri dvoch stihnes vsetko. A tiez sa snazim o kusok maliarskej kreativity na stenu 😉

snopkulka
8. nov 2012

Ja som sa inšpirovala kočkami tu na MK, je tu kopec úžasných albumov - od háčkovanie, cez maľovanie na textil, montessori výrobky pre deti, rôzne inšpirácie ohľadom dekorácií, môžeš skúsiť vyrábať výrobky z FIMA - na to sa chystám, už ho mám doma 😉 Je toho kopec, stačí si vybrať k čomu máš najbližšie, mne sa veľmi páčia háčkované vecičky, ale zručnosť chýba 😀

pimpulienka
8. nov 2012

Chodim na kurz angličtiny 2x do tyždňa, cvičim 4 x do tyždňa večer, keď dcerka spinká a inak sa všetko točí okolo domacnosti a plne sa venujem jej 🙂

albao
8. nov 2012

Pracujem 😀 A okrem toho sa mi vynomocne podari aj nieco usit, ked strazia dedko s babkou

zuzub
8. nov 2012

mňa moje detičky zamestnávajú na 100% popri iných domácich prácach, nakoľko manžel chodí väčšinou na služobky

njonja
8. nov 2012

Ja sa cez den venujem synovi a rodine a v noci som hore a vypekam, sijem, malujem...z kazdeho rozka troska.. kuk moj album🙂 ved noci su taaaaaakeeee dlheee, tolko sa da spravit🙂

kikatko
8. nov 2012

cestujeme, športy, 2x VŠ- jedna dokončenie a druhu aspon bc.stupen, ale hlavne som konečne mám čas čítat- všetko čo mi pride pod ruku 😝

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirkalivka
8. nov 2012

...tak ja pri dvoch deťoch (jeden prvák, druhá 2-ročná) študujem na výške - tento rok končím. 😒 .. a keď mám čas, tak dobieham to, na čo nemám čas, keď sa musím učiť a chodím do školy. Obdivujem však maminy, ktoré tvoria - robia všelijaké kreatívne veci,... držím palce..aby si sa našla.. paa

bambola
9. nov 2012

ja hackujem 🙂 a kukam, ze baby pisu aj studium , tak externe este studujem na VS, tento rok statnice 😉

oliq
9. nov 2012

ja tiez studujem VS 😨 a tiez teraz budem koncit (dufam), takze sa potom isto na nieco dam 😅 strastne sa mi paci patchwork, tak uvidime 😎

matozazzo
9. nov 2012

okrem toho, ze sa venujem malej, ciastocne pracujem, citam, 1x do tyzdna mam vecr pre seba - ci uz cvicenie, mediatacia, stretnutie s kamoskami, kurz ... bez deti 🙂

zuzanapp
9. nov 2012

Tvorim pre deti ak je cas 🙂

sammmy19
9. nov 2012

mam tri deticky (6 rokov, 4 roky a 8 mesiacov) a popritom pracujem z domu a ked sa najde este nejaka chvilocka, tak sijem hracky a rôzne veci pre deticky - strasne ma to bavi, je to moj relax🙂

pingu1
9. nov 2012

nakolko je moje dieta vkuse chore, tak ani nevyvrznem paty z domu. je to na nervy

simca06022011
9. nov 2012

No ja som robila rucne prace, malovala som a po vonku som lietala.. od kedy som na materske z toho nerobim nic! Jednak mala by mi to vkuse ukradla... a tiez, ked navarim, obriadim ju a upracem mam cas tak najviac na to aby som si dokoncila surnu pracu do roboty a osprchovala sa (aj to musi spat.. inak nic)... a moje jedine vyzitie je,, ze skontrolujem niekolko krat denne FB, konika, a emaily - firemne a svoje 🙂))

teenushka
9. nov 2012

Som rada, ked sa vecer este odplazim do kupelky /aj to niekedy bojujem sama so sebou, ci mi viac osozi sprcha alebo spanok.../, obdivujem tie, ktore este dokazu riesit VS, ved by som nedostala ani zapocet za nejaku seminarku 😀 , inak ak sa trochu da - tak MK, FB a ked sa "urvem" tak vybehnem niekam po obchodoch 😉

fiffinkaa
9. nov 2012

Popri materskej študujem výšku, teraz som v 4 ročníku a je to dosť náročné, okrem toho ma chytila servítková technika, tak som si skrášlila domček a obdaroval par priateľov, naučila som sa šiť na stroji a ušila som si srdiečka, vankúše, závesy ako bytové dekorácie, bola som na kurze jogy a teraz cvičím už len doma..v lete milujem záhradkárske práce, tak sa venujem kvetom, rastlinkám, urobila som si skalku..a mám taký kvázi internetový obchodik.

nanulik
9. nov 2012

aj ja chodím na VŠ, tento rok som v 5.ročníku. a ked sa nemusím očiť tak nerobím nič 😀 ale trochu ma chytilo blogovanie

adeli79
9. nov 2012

ja som pocas prvej materskej zacala s internetovymi obchodmi a pocas druhej sme si otvorili kamennny obchod. internetove pokracuju, kamenny sme zavreli. ked pojdem na tretiu, tak neviem,co si vymyslim 😀

monikajaco
9. nov 2012

ja pracujem doma ..som kadernicka a kazdy den mam zakaznicky ... zijem v zahranici takze to je aj super k rozpoctu ... ani do prace sa mi neoplati vratit ...

sampo
9. nov 2012

Rucne prace ma chytili 🙂 prilezitostne robim preklady, ked agentura posle a anglictina 2x do tyzdna 🙂

modrofuzik11
9. nov 2012

pomaham svojmu manzelovi s jeho businessom. inak deti a veci okolo nich. je to fajn🙂

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alenka600
18. nov 2012

Ucim cudzi jazyk, vyrabam nausnice, pohladnice, malujem na sklo