Čoho sú to príznaky?

ini22
13. jan 2018

Ahojte zalozila som novu diskusiu kedze som dostala len jednu odpoved nna moju otazku 🙂.
Poslednu ms som mala 22-26.12.
6-7 sme maly s priatelom styk .... a 6 poobede ma zacalo boliet podbrusko a lavy vajecnik (pravde pod.ovulacia) tak ma boli kazdy mes boli to az krce.
Od vtedy ma stale pobolieva podbrusko cca 2dni ddo zadu ma 3x pichlo akoby v maternici az som musela dych zadrzat :( od vtedy mam uz len take akoby tlaky v podbrusku. Teplotu som si merala len 4 dni raz je vyssia raz nizsia ....skusala som uz aj krcok a mam ho tvrdy a kus vzadu skusala som na jeden prst (vosiel cely) ... myslite ze sa nam mohlo zadarit ? Mrcha ma prist 19.1

deti95060810
13. jan 2018

len ďálej skúšaj s tým prstom až dostaneš nejakú infekciu....
to ešte ani lekár by nič nezistil, nieto my tu od počítača....

pribinak
13. jan 2018

Vsak si urob test a nestrkaj do seba prsty.

meandbaby
13. jan 2018

Mozes mat aj infekciu

lindusss2016
13. jan 2018

Toto prehnane samosledovanie a samovysetrovanie je mi strasne na smiech... Nechapem, co tym niekto chce zistit... Idem k lekarovi a nemusim sa nikde sparat a proovnavat zavery s informaciami z internetu...

obsadenemeno
13. jan 2018

zeby priznak nedockavosti? Vlastnej blbosti ci neinformovanosti? Ci priznak toho, ze sa az prilis sledujes? Priznak toho, ze nevies pochopit, ze my ti tu cez pocitac diagnozu neurcime?

Jeziskove huslicky...... 🙄 Ved zaloz este aspon tri rovnake temy, kolko odpovedi by ti teda stacilo? Desat? Sto? Ci kolko?

katusikkk
13. jan 2018

Smer psychiater 🔜🚑 🏥