Čo znamená doposlaná pri doručovaní balíka?

18. máj 2021

Ma mi byt duruceny balik slovenskou postou, a tak som dala vyhladat podla cisla balika, a vraj doposlana na ziadost adresata. Nikto ma zo slovenskej posty nekontaktoval. Co to znamena to doposlana?? Dakujem

patka06
18. máj 2021

Predpokladám, že adresát si dal balík poslať na inú adresu ako je uvedená na balíku

autor
18. máj 2021

@patka06 No adresat som ja, a mna nikto nekontaktoval, takze adresu ani nic som nemenila. Takze nechapem 🤔

patka06
18. máj 2021

v tom prípade to vidím na omyl systému Slovenskej pošty, skús tam zavolať, nech preveria podľa čísla zásielky

renata1405
18. máj 2021

Skus sa spytat odosielatela lebo toto vie spravit len adresat a odosielatel proste ten co ma cislo zasielky. Ja som to raz urobila ked mi nechceli na poste vydat balik lebo som stratila op tak som si to dala doposlat kurierom postovym na adresu kedze on op nepyta a inac je to spoplatnena sluzba sa mi zda ze som mu platila 2,50.

basska_b
18. máj 2021

Príde mi to trochu podozrivé. Toto vie urobiť len niekto, kto pozná unikátne číslo zásielky. Odosielateľ s tým nič nerobil? Mohol to totiž on nasmerovať na inú ako pôvodnú adresu

3009
18. máj 2021

volaj na infolinku slov. pošty

meredithh
18. máj 2021

Mne sa toto stalo, ked mi volal kurier posty, ze je pod domom a ja som mu povedala, ze som doma neni, ci by sa to nedalo o den neskôr a kurier, ze v poriadku, ze mi to skúsi dorucit na druhy deň, no ale na druhy den tam svietilo toto, ze doposlana na ziadost adresata a zásielka isla smer posta.

katkazocele
30. dec 2023

Tak zažila som túto situáciu pred Vianocami teraz. V skratke. Pán ktorý mi posielal balík express kuriér na adresu, z nejakého dôvodu nezadal telefóny kontakt na mňa, takže kuriér to automaticky nechal na pošte, ani sa neunúval prísť na moju adresu 👍 😵

zuzuliennka1
30. dec 2023

@katkazocele ale vtedy by tam malo svietit ze “ulozena na poste”, nie doposlana. 🤷🏼‍♀️

katkazocele
30. dec 2023

@zuzuliennka1 malo, ale mne presne ukazovalo na linku čo pani sem dala ako screenshot, som dosť naštvaná na poštu, že mi ho nedoručili pred Vianocami...