Čo všetko dávate do sušičky?

ladyk001
18. jan 2021

Ahojte, čo periete a čo nie v susicke ? Ja som z nej dosť sklamana lebo stala kopec peňazí s nakoniec v nej asi nebudem môcť kopec veci susit - najmä trička , bodycka atd čo sa najčastejšie perie lebo takto nám všetko zmenšuje
Ako ste na tom vy ?

evaemah
18. jan 2021

a preco myslis že susicka nezrazilo sa to v pracke,ja mam susicku 6 rokov a nestalo sa mi aby sa mi niečo zrazilo

robodracica
18. jan 2021

@evaemah nedala si na bavlnu a na maximalnu teplotu?

zuzuzv
18. jan 2021

Kupujem o cislo väčšie 😊 next sa zvykne dosť zrazit

mima1
18. jan 2021

Davam vsetko okrem termo oblecenia

diaalex
18. jan 2021

@ladyk001 ani raz sa mi nezrazilo oblečenie a to tam dávam všetko, dokonca aj next oblečenie malej a nikdy sa mi nič nezmenšilo 🙂 podľa mna sa ti to zrazí v práčke

veronikaszabova
18. jan 2021

Vsetko susim.

mattkapd
18. jan 2021

Susim len spodné prádlo, posteľné prádlo a uteráky.. Inak nič lebo potom tak necítim avivaz

merlinja
18. jan 2021

no mne sa tiež pár veci zmenšilo - trička, kabátik, ... kolegyňa dokonca tvrdí, že po viacnásobnom sušení sa jej "scvrkávajú" aj uteráky.

ladyk001
autor
18. jan 2021

@diaalex periem na 40tke .. konkrétne tieto pyžamká majú aj na štítku 40

diaalex
18. jan 2021

@ladyk001 lebo ja tam dávam fakt úplne vsetko a nikdy sa mi nič nezrazilo

ladyk001
autor
18. jan 2021

@diaalex a akú máš sušičku a na akom programe susis bežne trička atd?

liz_lemon
18. jan 2021

@ladyk001 a mohli sa davat do susicky?

ladyk001
autor
18. jan 2021

@liz_lemon nie 😁 ale to je skoro na vsetkom prádle že zákaz susit v bubnovej susicke

yanni
18. jan 2021

Susim v susicke 20 rokov a nic sa mi nescvrkava. A susim v nej takmer vsetko. Samozrejme okrem vlnenych veci. Co scvrkava je pracka. Aj ked peries podla navodu. Hlavne bavlnene veci sa ti moze stat, ze po prvom prani su o trosku kratsie. A ano, este pred tym ako ich das do susicky.

kikaaa444
18. jan 2021

Ja dávam skoro všetko . Aj to, kde sa píše že nemôže ísť do susicky , napr veľa takých tričiek mám čo do susicky môžu ísť tak ich dávam a pohode . Občas sa stalo že sa jedno spralo ale fakt že jedno z mala . Jedine s čím som opatrná sú svetre . A obliecky vôbec nesusim lebo potom by vyzerali akoby ich krava zula😀

ladyk001
autor
18. jan 2021

@yanni tak ja nechápem čo robím zle :D

robodracica
18. jan 2021

@ladyk001 pyžamko bolo prvykrat prane a susene v susicke?

ladyk001
autor
18. jan 2021

@robodracica ano prvý

robodracica
18. jan 2021

No tak to druhe vyskusaj nedavat do sušicky, a uvidiš. ale podla mna ako už bolo spominane, možno sa zrazilo lebo bavlna bola taka....

kayyaa
18. jan 2021

@ladyk001 kludne sa ti to mohla zrazit v susicke, ja som totiz donedavna susicku nemala a nikdy sa mi pranim nic nezrazilo. A odkedy mam susicku, takisto sa mi v nej zrazili - hlavne veci z nextu😅 kupujem teda o cislo vacsie😀😀 ostatne veci som si nevsimla, ze by sa scvrkli...a susim tam vsetko...

lenkatt2
18. jan 2021

Aj mne sa v susicke scvrkavaju veci. Na overalovych pyzamach som spozorovala, cim viac susene, tym mensie😂.Mam Beko, programy som skusala rozne. Zalezi aj od znacky veci, napr. pepco veci menia tvar, velkost i farbu 😀, tchibo a c&a veci zvycajne nezmenia nic.

ladyk001
autor
18. jan 2021

@lenkatt2 no super :D moj muž sa mi už sťažuje že nemá trička lebo všetky sa scvrkli 🤦‍♀️😅

annamalaga
18. jan 2021

Ahoj aký typ máš sušičku? S vykurovacím telesom alebo s tepelným čerpadlom. A značku?

lenkatt2
18. jan 2021

@ladyk001 aj u nas tak a este podobne s pyzamom, potom ho najdem v chladicke o pol noci a ze "teda je to sušičkou?!" 😂len to je zas na inu temu 😉😁

ladyk001
autor
18. jan 2021

@annamalaga ahoj s tepelným čerpadlom značka LG

ladyk001
autor
18. jan 2021

@lenkatt2 hahaha 😂😂😂

taga
18. jan 2021

@ladyk001 aj my mame lg a vsetko sa scvrklo 🤣muzove veci nesusim, detske a moje ano.. nieco sa zas roztiahne, nieco je proste mensie, nejako som si zvykla. Ale tiez z toho nie som nadsena. Teraz uz to robim tak, ze dam po oprati na susiak a ked je uz take polosuchez tak dam dosusit len na jemny kratky program.

vandica
18. jan 2021

@ladyk001 ja len spodné prádlo, návliečky + plachty, uteráky, osušky a kuchynské utierky, montérky. Veci na nosenie vôbec nie, to sa mi tiež zrazilo v sušičke.

danieli
18. jan 2021

Kupujem vacsie a susim vseeeeetko, jedina vynimka, ktoru nikdy nesusim su potahy z matracov postele, zvycajne sa veci pri prvom suseni zmensia, potom uz nie, idem podla svojich skusenosti a zapajam zdravy sedliacky rozum, benefity u mna prevysuju to obcasne scvrknutie, s ktorym uz pocitam pri nakupe

annamalaga
18. jan 2021

Hm. Zvláštne. My sme kúpili teraz Siemens. Bola zlacnena ale dosť bo bol povianočných výpredaj. Z 890 na 530. Ale už som tam sušila všetko.(oco nechcel sušičku, vehementne ju odmietal, keď prišla najviac na nej sušil🤣🤣) No a sušilo sa všetko od babkinych košieľ jemných, cez posteľné prádlo, nohavičky, podprsenky, TomiHilfiger košeľa, aj moje nohavice dosť drahé(drahšie ako ta sušička) tie tam vôbec nesmú a nič sa nám nezrazilo. Vetrovky, ešte aj tepláky, pyžama. Mna by porazilo, keby som ešte mala vešiať na vešiak a ešte teraz v zime. Som prekvapená, lebo som pozrela teraz na recenzie a LG same chvály.