Čo vás motivovalo prestať fajčiť cigarety?

lucia851
19. feb 2023

Čo vás motivovalo prestať fajčiť cigarety?

mamanika771
19. feb 2023

Chlap prestal fajčiť v tej sekunde ako som porodila, ešte predtým ako vyšiel hore za mnou potiahol 3 za sebou a od vtedy sa drží skoro 2 roky 🤷‍♀️ tak uvidíme 💪

bamboa
19. feb 2023

Plánovanie potomka - nefajčím už 12 rokov 👍

lucijalucy
19. feb 2023

Nahnevala som sa na seba že si nechám život riadiť nejakou závislosťou. Zdravie, financie, to že nesmrdím ako popolník a chcela som otehotnieť. Prestala som cca pred 4 rokmi zo dňa na deň.

lucia851
autor
19. feb 2023

@lucijalucy nemala si žiadne abstaky?

nikha2809
19. feb 2023

Len nesprav sprostosť ako ja.Presla som na iqos a že postupne budem fajčiť menej až prestanem, mne vadilo hlavne to že som od cigariet smrdela.Teraz teda fajčím iqos, nesmrdim a motivácia prestať žiadna

aknamorka22
19. feb 2023

Hneď ako boli na teste 2 čiarky. Po pôrode bola veľká kríza ohladne znovu začatia ale vydržala som. Chcem ostať zdravá pre svoje deti. Aby sa mal kto o ne starať. Je to všetko len o oklamaní mozgu. Treba postupne robiť veci, pri ktorých fajčíš, bez toho fajčenia. Najskôr to ide ťažko a čím viac sa ovladnes, tým je to jednoduchšie. Ja som si nevedela predstaviť ísť na kávu a nezapalit si. Pri kazdej káve som mala chuť ale postupne som na to prestala myslieť. Teraz si neviem predstaviť fajčiť pri káve 🙂

lucijalucy
19. feb 2023

@lucia851 samozrejme mala 😄 Musela som zamestnať ruky a hlavu ale v pohode po pár týždňoch 🤗

lucia851
autor
19. feb 2023

@lucijalucy ja mám doma beznikotinovu cigaretu aj tak skúšam to s tou

dadis
19. feb 2023

@lucia851 Moja mama prestala po 40tke, silna fajciarka, 1,5krabicky denne. Tuzila po novom aute, mesacna splatka bola cca vo vyske mesacnych nakladov na cigarety. Takze zobrala uver a veru, nebolo to lahke, prvy tyzden bol tazky, ale vydrzala a uz to je skoro 25 rokov. Auto uz ma pdvtedy stvrte😀. Dopraj si aj ty nieco, po com tuzis, nech je tvoja "obeta" vyvazena dobrym pocitom.

lucijalucy
19. feb 2023

@lucia851 čo ja viem.. nepoznám nikoho kto by prestal fajčiť postupne. Skôr mi to príde ako výhovorka prečo aspoň nejako pokračovať 😄 To je ako keby užívateľ tvrdých drog prešiel na fajčenie trávy.. lebo veď postupne 😄 Držím veľmi palce aby si našla silu to uťať a nenechať si ničím takým kaziť život. 💪🏼 Veľa pevnej vôle a nepoľaviť.

lucia851
autor
19. feb 2023

@lucijalucy ja neprestávam fajčiť postupne ja s tým chcem seknut a nahrádzam to tou beznikotinovu

mirka438
19. feb 2023

Ja som prestala, ked som sa dozvedela, ze som tehotna. Zo dna na den samozrejme, nikdy mi uz odvtedy neprisla cigareta na chut. Raz sme boli na futbale, svagrina fajcila vedla mna a som sa tak zamyslela, ze wau, kolko to uz je co nefajcim.. Ona si to vsimla a spytala sa, ze ci chcem. Potiahla som si raz a vtedy som si uvedomila, ze nechcem. Nechutne to bolo, nedam si uz. Aj na ulici ked predomnou niekto fajci tak sa idem po🤮

mimikarol
20. feb 2023

Cena cigariet. Nefajčím cca 9 rokov

bilancia
20. feb 2023

nepaci sa mi to, ide to do financii ,smrdi to