Čo vám pomáha v každodennom živote nájsť v sebe ženskosť?

7. jún 2022

Ahojte,poraďte čo vám pomáha v každodennom živote nájsť v sebe ženskosť. Aj keď sa upravím,necítim sa úplne žensky.
Nemám také pekné vyjadrovanie, chôdzu,hrbim sa,neviem prijať komplimenty,...

viestta
7. jún 2022

Začni tým, že budes chodiť vystreta. Nie je na tom nič zložité. Rovnako nie je zložité ustrážiť si slovník. To ostatne postupne pridáš.

adeladulova
7. jún 2022

Pozri si romanticky film, a osvoj si chodzu, usmev, uces atd. Nahod sa a chod vonku s kamoskami, bavte sa o beznych veciach a naber trochu viac sebavedomia. Odporucam to spravit v case ovulacie, vtedy sa zena citi najsexy. Inak ani ja, ak mam svoje dni, sa necitim najvabnejsie, ale hned po nich som zasa dračica 😉😃

sissy27
7. jún 2022

tak keď vieš kde je problém, tak pracuj na jeho odstránení - zlepšiť držanie tela môžeš len cielene tréningom a tým, že sa budeš kontrolovať, chôdzu tiež treba natrénovať, svoj slovník snáď vieš ovládať. Viac čítaj, aby si mala lepšiu slovnú zásobu, môžeš sa prihlásiť na nejaký kurz herectva, aby si sa naučila pracovať so svojim telom, hlasom, atď. ...

petricka22
7. jún 2022

Sebalaska. Maj sa rada, kazdy den si povedz pred zrkadlom, co mas na sebe pekne. Ty si kazdy den hovoris pred zrkadlom, aka si skareda, tak potom sa niet co cudovat 🙂
Prijmi sa aka si a mysli na svoje kvality.

marianarem
7. jún 2022

No ja som taka zena, co nemala make-up ani na vlastnej svadbe 🙂 A ked treba, zoberiem do ruky aj karbosku, robim obklady aj elektricke rozvody. Napriek tomu sa ako zena citim a aj manzelovi tak pripadam. U mna je to hlavne o sposobe myslenia a o pristupe k roznym zivotnym situaciam. Napriklad, na prvom mieste su u mna vztahy a moji blizki, vsetky drobnosti okolo nich, vela nad nimi rozmyslam a staram sa, aby sa mali co najlepsie. Viem sa dobre orientovat v emociach a emocie su pre mna mnohokrat aj dobrym dovodom na konanie, nemusim mat vsetko racionalne zdovodnene. V konfliktoch a tazsich situaciach nepouzivam primarne hrubu silu, ale snazim sa o empatiu a laskavost.

caroline_
7. jún 2022

Aj keby si das full face makeup,nafarbis vlasy,das stekle a budes chodit na vinko s kamoskami sa nemusis citit uplne zensky... v prvom rade je to o prijati sa. Mne pomaha pozerat sa naha do zrkadla,hladat na sebe to pekne,tancovat si,pripadne robit take "zenske" prace ako je varenie atd, to posilnuje zensky princip.

lindusss2016
7. jún 2022

Cvicenie, spolocnost vedomych zien, zenske kruhy, obliekaj sa zensky, venuj kazdy den starostlivost svojej tvari aj svojmu telo a v neposlednom rade svojmu vnutru. Z akeho si mesta?

ivangeline
7. jún 2022

Mna to odpudzuje. Minule som sa nahodila,vystrela,namalovala.. Za mna je to maska a nie moja zenskost. xD

sszuzu8
7. jún 2022

Mám obdobia keď sa cítim sexi a "niet na mňa" a zasa mam obdobia keď sa necítim ani len jemne príťažlivo hoci som upravená v podstate stále tak isto s menšími rozdielmi. Najviac vyrovnaná a komfortná sa cítim počas menštruácie. Je to čas ženskosti užívam si každý jeden deň. Co viac ženské môže byť? Ten čas keď som sama so sebou pre mňa niečo posvätné a čisté. Zapalim si vonné sviečky zapnem romantický seriál spapam zmrzlinu čítam žensku literatúru... Vezmem šaty podpätky výraznejšie náušnice.. Namalujem pery.. A čo sa týka chôdze vzpriamene s tým mám tiež trosku problém ale pracujem na tom. Slovník mam ale slušný vulgarizmus zo mňa vyjde tak raz za mesiac pri hádke. 😃

sashka22
7. jún 2022

Podľa mňa by ti na začiatok stačilo začať nosiť šaty a sukne, vtedy ma hneď žena iný postoj a už Tvoje telo Ťa presvedčí,že si krásna a ženská. Teraz je ideálne počasie s tým začať.Drzim palce