Čo vám chýba na slovenskom trhu?

maminka_muffinka
16. apr 2014

Ahojte mamičky,
som na materskej už viac ako 4roky a aj keď ma to napĺňa, už neviem čo zo sebou 😀 Už dlho uvažujem a hľadám sa, že čo by som mohla robiť... A teda aby som si aj trosku prilepšila popri rodičovskej dávke 😉
Mám nejaké nápady, ale chcela by som sa aj vás opýtať, ak si nájdete chvíľočku, že čo vám na slovenskom trhu chýba? Chcela by som si otvoriť nejaký e-shop, len sa neviem rozhodnúť, že čo predávať, hihi 🙂
Tak sa veľmi poteším, ak mi napíšete napr. čo ste si už niekedy chceli kúpiť a nikde ste nezohnali?
Všetkým vopred ďakujem za každú odpoveď! 😉

zzzzuzka
16. apr 2014

Tak ja teraz zhanam nejake pekne kvalitne dizajnove latky na postelne navliecky pre deti. A zatial neuspesne ☹
Zeby e-shop s latkami?? 😉

acer11
16. apr 2014

kvalita 😖

lianna999
16. apr 2014

Pekné oblečenie veľkosti 46-52 a nie ako pre staré tetky
😠

sissy27
16. apr 2014

nič... keď nie je u nás, objednám si zo zahraničia 😉 skôr obchodníci by sa mali zamyslieť, ako si udržať zákazníkov a biznis, lebo hranice sú otvorené, kuriérske spoločnosti fungujú a možnosti sú prakticky neobmedzené...

meluela
16. apr 2014

Asi nic, e shopov je strasne vela, skor by som niektore drobnejsie veci rada videla aj v kamennej predajni ... kde by som si mohla lepsie vybrat
od malych nakupov v malom eshope ma odradza vysoke postovne .. pozerala som teraz napr. veci na pletenie a 5e postovne ... ked objednam velky spotrebic tak ok, ale par priadzi za 15e k tomu 5e postovne?

Ale chapem ze naklady na e-shop s drobnym tovarom su velke, pokial si budes robit uctovnictvo sama alebo mas niekoho kto ti da dobru cenu tak oki, ale pri par e polozkach platit za kazdu 2e za zauctovanie je sila, to uz je clovek potom stratovy ...

paskolinka
17. apr 2014

ja som tiez zhanala kvalitne 100% bavlnene latky - metraz, nieco take, ako maju v tych obchodoch ala francuzsky vidiecky styl z toho obrusy, utierky alebo zastery... chcela som si usit sama na mieru a nezohnala som

ellca123
17. apr 2014

riadne oznacenie tovaru,viditelne

ked vidim vyrobene v EU je to strasne /tak je rozdiel ci vyrobene v Polsku či v Nemecku...
kupovala som tatransku bryndzu ,stracala chut ,uz nie je ako volakedy
az som sa docitala ze je Polska

terezka1947
17. apr 2014

mne chyba kadeco...momentalne kvalitne bavlnene save utierky 😀
nemam stastie na dobru kupu

tykat
17. apr 2014

Slušnosť, nechcieť za každú cenu predať šunt a potom sa tváriť "ja nič, ja muzikant".

janinah
17. apr 2014

normálne ceny...