Čo to znamená, ak som mala len jeden deň menštruácie?

anna883
15. dec 2019

Ahojte baby, dneska som mala dostať menštruáciu. Ale v štvrtok večer som bola na wcku a na intimke som už mala krv, tak som si dala vložku, myslela som si, že už mi ms zacala. No ráno keď som sa zobudila, tak na tej vlozke nebolo ani náznak krvi. Nechápem tomu, ešte sa mi nestalo aby som mala menzes jeden deň. Menštruáciu mavam nepravidelnú, stredného krvácania ale toto sa mi ešte nestalo. Tehotná byť nemôžem, keďže posledný styk som mala pred ôsmimi mesiacmi. Neviem čo si o Tom mám myslieť, mám zájsť ku doktorke alebo ešte počkať či ms príde? Ďakujem.

lenkakravcova
15. dec 2019

@anna883 Počkaj ešte jeden deň. Mne sa to už stalo, keď som bola trochu nachladená. Môže to byť len nejaký vykyv.

cawes
15. dec 2019

Aj mne sa to stalo a zrazu mam doma 7 rocneho syna🤣

ladylenka21
15. dec 2019

Ja mavam vseobecne kratku ms. Naposledy vsak tiez jeden den. Akurat som mala teraz preventivku, tak dr.vravel, ze to moze byt bud stres,choroba-nachladenie a pod. Mam si 3 mesiace sledovat cyklus a ked bude nieco "nezvycajne" budeme to riesit...

anna883
autor
15. dec 2019

@ladylenka21 ďakujem 🙂 toto sa mi ešte nestalo, takže vôbec nechápem, ako to mám brať. Je pravda, že som teraz pod veľkým stresom, ale to som bola aj minule mesiace. Tak neviem. No uvidím, či príde, ak nie tak pôjdem ku lekárke.

nikolet3258
15. dec 2019

@anna883 mne sa to tiež teraz stalo. Akurát že som mala ms 2 dni čo u mňa tiež nie je normálne a k tomu ma neskutočne bolia prsia, že nemôžem ani na bruchu spať

anna883
autor
15. dec 2019

@nikolet3258 ahoj a prišli ti potom alebo až o mesiac? Nevieš, prečo to tak bolo ? Aj mňa bolia strašne prsia a stále by som len sladké jedlá.

nikolet3258
15. dec 2019

@anna883 minulý mesiac som tak mala 3 dni, potom asi 5 dní nič a potom som asi 2 dní spinila a tento mesiac mi tak prišli že som mala iba 2 dni
Ale tie prsia si neviem vysvetliť už vôbec nikdy som to nemala, už som si skúsila aj test pre istotu spraviť ale je negatívny tak neviem.

anna883
autor
15. dec 2019

@nikolet3258 no ja zas nemám byť z čoho tehotná, jedine ten stres alebo ja neviem, prečo, je mi zle, bolia ma prsia. Proste sa cítim ako keby ich mám dostať a nič. A kebyže si zájdes ku doktorke ? Testy vždy nie sú všetko.

nikolet3258
16. dec 2019

@anna883 ja som kedysi mala takto že krátku ms ale nemala som žiadne bolesti pŕs iba podbruška a vtedy mi zistili endometriozu. Chod tiež radšej k Dr..
Objednala ma až na 16.1 vraj keď je test negatívny môžem mať zblbnute hormóny a to neponáhľa. Ale tie prsia fakt neviem, vždy ma boleli pred MS tak 2 dni , no teraz bolia už 2 týždne vkuse.

anna883
autor
16. dec 2019

@nikolet3258 no mňa tie prsia asi týždeň v kuse bolia, ako nechápem čo to je. Bojím sa :( neviem, či mám ísť ku doktorke alebo počkať.

nikolet3258
16. dec 2019

@anna883 radšej tiež chod aj keď ti tá ms takto blbne... Ja sa radšej nestresujem ale tiež sa mi to nepáči keďže som to nikdy nemala

zdenkaoravcova
9. feb 2023

Dobrý večer môžem sa opýtať dostala som menštruáciu o 4 dní skôr a mala som len 1 deň neviem co to je.Bolia ma kríže aj podbrušku.

denisaaairdacova
11. jan 2024

Dobrý chcem. Sa spýtať dostala som menštruáciu ale len jeden deň som mala čo to môže byť s tehotná určite nie som tak prečo som to mala len jeden deň?

barborapohlodkova
18. feb 2024

@nikolet3258 ja som tiez tak vcera som mala menstruaciu a rano iba trochu ale nie cervene hnede a uz menstruaciu nemam neviem preco