Čo to má náš psík na ušiach?

ciernafretka
3. mar 2019

Ahojte. Vzdy ste mi tu vedeli poradit. Preto skusam aj teraz. Vsimla som si len nedavno, ze nas maltezacik ma na uskach zvlastne veci. Neviem ci je to spina, ale vyzera to ako vsi :D Ako hnidy ked su prilepene k vlasom. Avsak, ma to len na koncoch usi a nikde inde. Neskriabe sa, uska ma ciste vo vnutri, nikdy nemal blchy, je pravidelne odcervovany....Neviete co to moze byt?

lindusss2016
3. mar 2019

Podla mna to vyzera ako spina. Ved to skus rozpustit vo vode

ciernafretka
autor
3. mar 2019

@lindusss2016, nema to dlho, takze vela hokusov pokusov som este nerobila, ale skusala som, co pises, zide to z casti, ale potom sa to objavi znova. Ide to dole dost tazko, pouzivam na to antiparazitny sampon. Preto mi to nepride ako normalna spina...U veterinara sme boli nedavno na injekciu a zabudla som sa opytat :(

lindusss2016
3. mar 2019

@ciernafretka tak skus nejaky antiparazitny pripravok, najskor asi pipetu

bobricek1979
3. mar 2019

@ciernafretka keď sa ti to v prstoch tak rozpadáva sú to blsky resp. hnidY

ciernafretka
autor
3. mar 2019

@bobricek1979 , ono sa to vobec nerozpadava, prstami sa to velmi tazko dava dole z chlpkov. Ked sa pozeram blizsie na kozu, akoby sa mu ciastocky z koze odlupovali a zachytavali o chlpy....jooj, budeme musiet ist k vetosovi, tu na to asi neprideme :(

bobricek1979
3. mar 2019

@ciernafretka treba ísť určite neboj nič vážne to nebude držím prsty

silvusias
4. mar 2019

Tiež by som to riešila asi jeho návštevou. On si dá vzorku aj pod mikroskop a tak presne zistí o čo vlastne ide a nebudeš musieť už takto pátrať