Čo ste urobili so šperkami od bývalého?

ankusik
26. aug 2019

Ahojte, co ste urobili po rozchode so sperkami od byvaleho, ktore ste uz neplanovali nosit? Okrem vratenia 🙂

mala_katie
26. aug 2019

@ankusik zlato som dala do záložne.. ostatné som darovala..

pininka1
26. aug 2019

Odložila som do jednej krabice s ostatnými vecami od neho. Po rokoch to bola celkom srandovna spomienka. Vyhodila som všetko naraz.

ankusik
autor
26. aug 2019

@pininka1 ja to mam zatial tiez vsetko odlozene spolu s ostatnymi darcekmi, co som dostala, ze po par rokoch mozno pride na mna nostalgia a popozeram si, tak to mozno nakoniec dopadne rovnako
:D

lubica285
26. aug 2019

Dala do záložne a kupila som si zato náušnice

jajka257
26. aug 2019

@ankusik dala do zalozne a kupila som si ine veci. A ze som toho mala vela zlata...

ankusik
autor
26. aug 2019

Tiez som rozmyslala, ze do zalozne a kupit si za to nieco pekne pre seba, len som mala pochybnosti, ci to nie je blbe odo mna :D ze to boli predsa len darceky a tak...
Ale tak vidim, ze ste to tak aj ine urobili 🙂

queen_mary
26. aug 2019

@ankusik ano, je to blbe. Bol to dar. Ak to chces datndo zalozne, radsej mu to vrat. Inaknto mozes dat do zlatnictva a pretavit na nieco ine, napriklad.

pribinak
26. aug 2019

Urcite nevyhadzuj. Daj to roztaviť a daj si spravit nieco pekne. Alebo daj do záložne a kup si nieco nové

terezka1947
26. aug 2019

Vratila som to.

bobo2433
26. aug 2019

Ja som dala tiež do záložne , predsá len by som to už nenosila ,už mám ďalšie šperky od môjho partnera 😊a za tie zo záložne ,peniaze som odložila a kúpim zato niečo nášmu plánovanému bábätku 😊sranda,že 😅

baskarepkova
26. aug 2019

@ankusik do ohna :D :D :D ale ne srandy

ankusik
autor
26. aug 2019

@queen_mary vracat mu to neplanujem, on mi taktiez darceky odo mna nevratil a ani ich od neho nechcem (a ktovie, co s nimi urobil :D ). Ale to s roztavenim na iny sperk, ako aj @pribinak pise, je celkom zaujimavy napad.

ankusik
autor
26. aug 2019

@baskarepkova mozno on tak tie veci odo mna hadze nejako ritualne do ohna (poslednou dobou ma castejsie bolieva hlava :D )

ankusik
autor
26. aug 2019

@bobo2433 urcite lepsie vyuzitie ;)

virginia
26. aug 2019

ja ich normalne nosim (teda okrem snubného prstena a obrucky 🙂)

baskarepkova
26. aug 2019

@ankusik :D :D :D :D :D

sisulia
26. aug 2019

Odlozila som ich, zatial ich nechcem vyhadzovat ani predavat alebo davat do zalozne. Mozno to niekedy spravim ale zatial su odlozene

marienka1989
26. aug 2019

Všetko som mu vrátila....nie len šperky, všetky darčeky, až po toho najmenšieho plyšáka...ale my sme sa rozišli v zlom, nechcela som si nechať čo i len minimálnu spomienku....aj keď pamäť sa vymazať nedá....

0hena0
26. aug 2019

@ankusik 😂😂😂

eliaska101
26. aug 2019

Aj ja mám nejaké šperky stále v šuflíku. Nenosím ich ale ani som ich nikam nedala.

pertu
26. aug 2019

Veci co mam od byvaleho stale pouzivam, su to pre mna iba veci, ci mobil,comp alebo sperky. Ale tak ak mas s pouzivanim nejaky problem alebo nevyuzijes, darmo to niekde opatrovat.

ankusik
autor
26. aug 2019

@pertu @virginia
Tak ja ostatne veci normalne nosim/pouzivam, nemam k nim nejake citove vazby, alebo pocity a pod. (ako napriklad papuce, zupan, pyzamo a take veci, knizky mam pekne v policke vystavene :D ). Ale so sperkami je to ine, mam uz aj nove od sucasneho priatela a kedze som minule natrafila na "zbierku" z byvaleho vztahu, tak som sa zacala zamyslat, co s tym.

ankusik
autor
26. aug 2019

@marienka1989 tak to je asi ine, my sme sa nerozisli "v zlom" - aspon podla mna :D, ale postupne po rozchode sa to dost zhorsilo a aktualne mam na neho take nervy, ze keby som ho videla, tak radsej zahnem za roh (pre jeho bezpecnost :D )
Takze sperky od neho nosit nechcem, ako som uz pisala...

stanulienkat
26. aug 2019

Normalne to nosim,ved je to sperk. Alebo chod do zlatnictva a daj si z toho nieco urobit.

marienka1989
26. aug 2019

@ankusik presne tak aj my....nijako mi neublížil, ani ja jemu, ale v poslednej dobe toho času, ako sme spolu chodili, mi tak strašne liezol na nervy, sama sebe som sa čudovala, že s takým človekom chodím (nebol zlý, mal ma rád). Skrátka mi čoraz viac vecí na ňom vadilo, až som sa s ním rozišla, potom začal hrať machra urazeného, a keďže sme mali spoločných priateľov, tak sme sa potom "museli" stretávať a to, čo on predvádzal, bolo tak neskutočne trápne (a to sme neboli deti, a ešte k tomu on bol podstatne starší odo mňa). Ale aspoň som sa utvrdila, že som spravila dobre, že som ho nechala...je to už viac ako desať rokov, ale presne ako ty, ešte aj teraz (a to som už vydatá 9 rokov a mamina 3 detí) len si na neho pomyslím a také nervy ma pochytia 😅

monicka144
26. aug 2019

@stanulienkat Súhlasím, ja toto nejako neriešim, aj keď sú veci, čo som nosiť prestala, jednu retiazku som dokonca sestre dala, lebo sa jej páčila 🙂

annlia
26. aug 2019

Darovala som to priatelovej sestre🙂aj tak byvaly mi kupil za skoro 4 roky jeden naramok..

77daniela77
26. aug 2019

@ankusik Teraz to nerieš.Odloz ich,veď to nesúri,po čase uvidíš.Mozno o pár rokov to budeš vidieť inak,aj minulosť je súčasť tvojho života.Cas všetko väčšinou vylieči.

ankusik
autor
26. aug 2019

@marienka1989 asi najhoršia vec na svete je zranené mužské ego 😅

dbs2014
26. aug 2019

Kľudne mi ich môžeš Darovať 🤣🤣🤣 ale nie daj roztaviť urobiť niečo nové