Čo ste kúpili vo výpredajoch?

5. jan 2023

Som chorá mám veľa času a pozeram rôzne zahr.stranky ceny sú výborné.Pochvalte sa čo ste si pekného a odkiaľ kúpili?

nicicka
5. jan 2023

Dvojo kožených topánok za necelých 50 eur 💪

viestta
5. jan 2023

Nič, nič mi aktuálne netreba

jeanne14
5. jan 2023

Mužovi bundu, guess z 250 za 60. Asi taký najlepsi nákup čo sa zliav týka. 🤔😉

kikushaa
5. jan 2023

Detom z nextu co potrebuju do zasoby a ja som si kupila diar v bellarose, zatial. Potrebujem rifle, ale do kamennych obchodov sa mi nechce trepat 😆

miadi
5. jan 2023

Ja som kupila topanky nohavice ( 95% bavlna😍) a top z guess cely outfit pod $100

saxana000
5. jan 2023

Dior a DKNY parfemy
Preliezla som cely nakupak a same haraburdy alebo len blbe cisla co im ostalo.

anjelicek26
5. jan 2023

Ach vela... mango, zara, next, hm, zalando...handry, hodinky, kabelku... ale som hrda, ze vsetko len pre seba 😂 Deti totiz nepotrebuju ani ponozku 😂

bibi33
5. jan 2023

deckam som nechala v nexte takmer 300€,ale vybavila som ich komplet od spodneho pradla,ponozky,pyzama,tricka,mikiny,leginy malej,nejake saty/tuniky,synovi zimnu bundu na dalsi rok,spokojna som bola😂👍🏻dalej malej z newbie leginy,ponozky,pancusky,capicu. este sa chystam na elodie ciapky a sebe chcem fjallraven ruksak. a v kamennych obchodoch sebe zimnu bundu,aj muzovi,

kikushaa
5. jan 2023

@bibi33 fjallraven ruksak by som prijala aj ja, aj kolegyna, na tie je tiez niekde nejaka zlava? 👀😋

jablkovastrudla
5. jan 2023

3 sportove mikiny v superdry a malemu veci na dalsiu zimu. Zajtra si idem pozriet topanky,snad nieco schopne najdem

cyberk
5. jan 2023

dcerke oblecenie z next a newbie 🌷

dee01
5. jan 2023

nič, mám všetkého dosť a už všetko takmer kupujem v sekáci, naposledy kabát cos, koženú bundu a sako jil sander, všetko po 2,50.

kristinka92
5. jan 2023

@bibi33 som rada že som prečítala tvoj komentár 😂 včera som mala výčitky za 150€ v nexte pre malú, hneď mi je lepšie ked vidím že aj ostatne baby taky tak 😂

bibi33
5. jan 2023

@kikushaa tak ja som nasla na ich stranke nejake zlavy, ja chcem mini verziu, napr. https://www.fjallraven-slovensko.sk/sk/kanken-r...

bibi33
5. jan 2023

@kristinka92 ja sa takto vysantim v nexte 2x rocne- po Vianociach a potom letny vypredaj😂

miadi
5. jan 2023

A malej tiez z guess bundu v zlave za $50 potom klesla este na $44 ale uz len male velkosti. A jeans 👖 Aj ked mà 2zimne chcela som taku sviatocnu ..

marca12
5. jan 2023

Ja nic. Aj som mala v kosiku par veci,ale nakoniec som uznala,ze nepotrebujem. No zisli by sa mi nohavice,ale to musis skusat osobne,neviem nohavice kupovat cez net.

pimpa12
5. jan 2023

Našťastie vôbec nič

gabika128
5. jan 2023

Ako každý rok, deťom veci na budúcu zimu a aj tak vždy miniem neskutočné peniaze. 😱 ale stojí to potom za to, keď na jeseň vytiahnem a nemusím behať po obchodoch a kupovať za plné ceny

domak2
5. jan 2023

Ryzovar 😅

diewcatqoo
5. jan 2023

Nic. Chcela som si kupit nejake oblecenie, lebo uz vyzeram jak vandrak. Asi som uz stara, no dnesna moda mi pride desna. A ak aj nahodou najdem nejaky kusok, ktory sa mi paci, nemaju moje cislo. Takze vzdy odchadzam z obchodu frustrovana. Ale ma to aj svetle stranky: usetrim a nezatazujem prirodu.

zmrzlinka2021
5. jan 2023

@jablkovastrudla máš dobré skúsenosť so superdry?

zmrzlinka2021
5. jan 2023

@diewcatqoo možno treba byť odvážna 😉

diewcatqoo
5. jan 2023

@zmrzlinka2021 na vytahane oblecenie, ktore vyzera ako od popelnice, sa fakt necitim 🙂

jablkovastrudla
5. jan 2023

@zmrzlinka2021 mam.aj muz si tam kupuje sportove oblecenie, mikiny vydrzia roky intenzivneho pouzivania.teraz som vyradila 2 asi 7 rocne co som nosila naozaj asi denne. Aj tricka su fajn, a po oprani sa nezmeni tvar

zmrzlinka2021
5. jan 2023

@diewcatqoo pozri closet london

zmrzlinka2021
5. jan 2023

@jablkovastrudla akurát lustrujem aboutyou

amelia1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marzuz89
5. jan 2023

Nic. Kupujem len to, co potrebujeme, nenamotavam sa bezhlavo na zlavy nastastie.

xckaret
5. jan 2023

@nicicka z akej stranky?