Čo skladujete na balkóne?

kristiii
28. feb 2021

Dorábajú nám na bytoch balkóny. Tak rozmýšľam, ako by sa dal okrem posedenia využiť. Balkón bude vcelku priestranný, takže nejaká skrinka by sa tam zmestila, ale čo by sa tam dalo uchovávať, aby sa neznehodnotilo (nemyslím len potraviny)? Čo tam máte vy? Prípadne ak máte nejaké fotky pre inšpiráciu, ako ste si ich zariadili, budem veľmi rada .. napríklad nejakú truhlicu na sedenie by som tam chcela

alexk12
28. feb 2021

@kristiii celkovo nič bych tam nepchala kvety nejaké male posedenie stolík kresielko

ninusa221
28. feb 2021

Popolník a dve stoličky 😹🤞🏼

kristiii
autor
28. feb 2021

@alexk12
@ninusa221 jasné tieto veci tam určite budú, aj keď mne popolník na dve veci, ale šak budem myslieť aj na návštevy 😉, ale to zaberie tak možno pol balkóna. Skôr som myslela, či sa dá zbaviť nejakých vecí, čo zaberajú miesto v byte

luckalukas_1
28. feb 2021

susiak na pradlo😃

ninusa221
28. feb 2021

@kristiii moja svokra ma prepchatý balkon ma tam take lampašiky ktore sa nabíjajú počas dna a večer svietia rôzne deklarácie kvety čili tie male stromčeky v kvetináči a muškáty😁 a to ked si idem dat cigu tak sa nemam kde pohnut😂

eviku777
28. feb 2021

@kristiii na balkone nechcem mat skladisko😃 na balkone mam v lete lehatko, maly stolik a 2 stolicky. V zime nic.

danusskaaa
28. feb 2021

Mám tam skrinku v ktorej mam vedro, metlu, semiacka do vtáčej búdky pre vtáky a stipce na prádlo. Muž tam má športové topánky, lebo doma by nás vyhubil smradom z nich 🤣 a na skrinke popolník, keďže nechcem nič na parapetnej doske.

kristiii
autor
28. feb 2021

@ninusa221 no to vôbec, nechcem ho prepchať, kvetinami už vôbec nie, syn sa boji včiel a osí 😆, na nejaké gýče ako lampasiky tiež nie som, skôr som myslela praktické využitie (okrem toho posedenia, čo bude samozrejme základ). Ale vídam, že ľudia majú na balkónoch rôzne skrinky, či dokonca väčšie skrine, tak ma zaujímalo, čo do nich dávajú

julia2018
28. feb 2021

Na balkóne mám kvety, regál, kompost, susiak na bielizen, rebrík, malého odrazadlo, stolik, dve stoličky, mačací záchod.

bubinko1506
28. feb 2021

My mame posedenie, maly figovnik, regal na bylinky, v rohu skladujem metlu s lopatkou, bednicku s ovocim a zeleninou

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
k_a_j_k_a
28. feb 2021

Ja mám väčší balkón, okrem kvetín a tuje tam mám zložený sušiak, ktorý používam len občas (máme sušičku) a veľkú drevenú truhlu so záhradným vecami - kvetináče, hlina, hnojivo, teraz cez zimu držiaky na kvetináče a príslušenstvo na automatické zalievanie. V lete mám v truhlici schovanú aj deku, na ktorej sedávame.

elizabet173
1. mar 2021

@kristiii na balkone by som asi nechcela nic skkadovat. Mozno tam mat okrem sedenia malu skrinku s krhlickou, lopatkou a pod. somarinkami na osetrovanie rastlin na tom balkone

janka_266
1. mar 2021

@kristiii mame tam všetko, čo nevošlo do bytu 🤣 mame tam veľkú vstavanu skriňu a v nej všetko schované, v lete je tam susiak na prádlo a plus sú tam aj šnúry natiahnuté, keďže z nášho balkóna je výhľad maximálne na parkovisko a další cinziak, tak je väčšinu roka zatiahnutý a slúži ako ďalšia izba 😃

kristiii
autor
1. mar 2021

@janka_266 😆😆😆 super a čo mávate napríklad v tej skrini? Ja rozmýšľam, že čo by sa tam dalo poschovavat, aby sa to napríklad vlhkom nezničilo. Ako bude zaskleny, ale zima a vlhko tam predsa len bude.

fadama
1. mar 2021

@kristiii mam na balkóne v skrini gril a všetko potrebné ku grilu

janka_266
1. mar 2021

@kristiii kompoty, veci na šport, letné gumy 🙈, balenia vody, pracie prostriedky.....aj hrniec, čo nepoužívame tak často, všetko, čo sa nezmestilo 😃

ninah1486
26. okt 2021

bývame v dome ale známy čo sú v bytoch tam majú poväčšine grily

ella2015
26. okt 2021

@kristiii my tak mame v lete paradajky, zapadná strana , kvet čo prežije saharské teploty- ešte som neobjavila🙃 a jednu stoličku, mame dost vysoký múr a zasklenie takže lehátko by mi bolo nanič, v lete tam mám karimatku kde su čitam, strečing atď
Suším na balkone prádlo celoročne
Inak tam nemáme nič, máme radi priestor takže celkovo sme doma s minimom nábytku

marpel
26. okt 2021

@kristiii keďže mame veľký balkón a tam už bol postavený kumbal, tak tam mame policovy regál a tam poukladané príslušenstvo k bazénu + bazén, hlinu na sadenie a zvyšné kvetináče, športové príslušenstvo - rôzne lopty, švihadlo, tenisové rakety a pod, elektricky gril a momentálne aj fit loptu, keďže ju takmer nikto nepoužíval, a keďže od jari budem cvičiť na balkóne tak aj podložku na cvičeniea jednorucky.
Ale zase nás balkón ma cca 40m2 čiže mame sa kde rozťahovať. 😅

zuzanka.zuzu
26. okt 2021

@ninah1486 zvláštna koncentrácia "známych" 😉 práveže bývame v komplexe novostavby a len jeden jediný sused tu má gril na balkóne pričom časť tej bytovky a druhej bytovky (obidve sú bezprostredne v "kontakt" s tým balkónom) to intenzívne rieši ako to zakázať a vyzerá, že sa im to postupne darí, včera sme mali hlasovanie...

ninah1486
Autor odpoveď zmazal
Zobraz