Čo si obliecť na vianočné fotenie?

anorev123
28. okt 2022

Ahojte žienky, ideme s mužom a deťmi na vianočné fotenie ale mám dilemu, vôbec neviem čo si máme obliecť ani aké farby. Či zvoliť klasiku niečo červené alebo ísť do zemitých farieb. Prosím poraďte. :D
Ak máte aj niečo na predaj tak kľudne ponúknite. Ja potrebujem číslo M, muž M/L , syn 98 a dcéra 74. :D
Ďakujem.

login1234
28. okt 2022

My sme sa prispôsobili farebnému ladeniu ateliéru. Išli sme do bielo-sivej kombinácie 😊

zuzkacik4
28. okt 2022

Nam vzdy fotografka napise ake farby by boli idealne, ale samozrejme je to dobrovolne... my sme tento rok boli bielo-bezovi 🙂

zuzka102
28. okt 2022

V prvom rade si zisti aká bude vianočná scéna v ateliéri a podla toho si farebne aj typovo zladte oblečenie. Hlavne bez gycovych sobov, dedov mrazov ap....

marca12
28. okt 2022

@anorev123 kazdy fotograf na vianocne fotenie ma urobenu scenu a podla toho ti aj odporuci,ake farby oblecenia sa hodia. Skus pozriet jej stranku,ci tam nema fotku tohtorocnej sceny a ake farby odporuca alebo jej rovno napis.

anorev123
autor
28. okt 2022

Žienky ďakujem za rady, fotografke som už ohľadom farieb písala tak snáď nájdem nejaké také oblečko aj pre deti lebo tam bude prevládať hlavne biela, béžová, drevo a zeleň🙂

nely1704
28. okt 2022

@anorev123 hlavne vsaď na niečo jednoduché a bez vzorov.. mne sa nepáči, ak sú všetci členovia károvaní, červení, proste úplne rovnakí.... pre Vás dve určite šaty a chlapcom košele a nohavice - nepáčia sa mi rifle.