Čo si obliecť na pohreb?

20. júl 2022

Dobrý deň.

Ak by nedaj bože prišiel pohreb tak, že by to zasahovalo do našej rodiny, a vonku by bolo po týchto horúčavách extrémne ochladenie (aké bolo tento víkend) aspoň na východe, čo si obliecť? ..... Je v poriadku aj na chalanovi (24r) ak mám oblek a na tom ešte dlhý čierny kabát? ..... Lebo ak by sme sa mali triasť od zimy počas napríklad štátneho pohrebu (kde sú pocty, hymna) - dlhšie to o dosť s týmto trvá ...... Tak vážne neviem čo na seba, asi len kabát lebo vetrovka a bunda čierna, no neviem toto sa mi už nezdá ..... Diky za rady

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jabadabadu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzap33
20. júl 2022

Statny pohreb ??? Tento prispevok je urcite pisany pod vplyvom ....

svetlanka111
20. júl 2022

Akzoe toto je strop..rozmyslas co si oblecies na pohreb,ale vlastne nemas ist komu na pohreb🤷‍♀️

jaskolka
20. júl 2022

Ty co akože riešiš? Lebo takú precudesnu otázku som dávno nepočula.
Máš v rodine niekoho, kto sa chystá zomrieť a je to nejaký človek, čo bude mať štátny pohreb, že riešiš hymnu a pocty? 🤔🤔🤔
Okrem toho všetko je v poriadku?

zirafienka
20. júl 2022

@svetlanka111 👍 Divná úvaha

svetlanka111
20. júl 2022

Podla mna sa nudi nejaky skolak a caka co sa tu zomelie..asi nerreba reagovat

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
20. júl 2022

štátny pohreb býva dlhšie? pocty, hymna... to ideš komu na pohreb - exprezidentovi? však žiaden nezomrel...
u nás pohreb býva cca 30min... cirkevný, občiansky - všetko jedno...

bessie12
20. júl 2022
autor
20. júl 2022

Takže všetkých Vás nahlasujem kvôli agresivite a šikane ...... Ste tu akurát tak agresívne a komunistky, dovolím si povedať že by ste za otázku zabíjali

svetlanka111
20. júl 2022

😀😀😀😀😀😀😀

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetlanka111
20. júl 2022

Na toto sa da napisat jedine; tebe to dobre *ebe na tu hlavu..a nahlas ma kde chces.😀😀

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bessie12
20. júl 2022

tak za prve ja agresivna nie som a nikoho nesikanujem
za druhe - nie som ziadna komunistka, takze ma neurazaj, inak ja nahlasim teba .. vidiet, ze si nevyzrety jedinec 🤦‍♀️ daj sa liecit

kingstonka
20. júl 2022

Asi chce byť vždy pripravený, na pohreb v teple, na pohreb v zime, v hmle, na štátny pohreb, ....

7miriam77
20. júl 2022

Konecne prispevok na pobavenie🤣🤣🤣...joooj dakujem...po tych pribehoch tyranych zien je toto balzam na dušu 🤣🤣🤣parada

jaskolka
20. júl 2022

Aká šikana? Každý sa tu len čuduje nad takou hlupou otázkou, kto ťa šikanoval a bol agresívny?
🙈🙈🙈

iren88
20. júl 2022

tak akože zostala som kukať, že akože ozaj?? takéto teplá a niekto nad niečím takýmto uvažuje? žeby ozaj teplo bolo problém? :D

deti95060810
20. júl 2022

nahlasuješ? no nedaj sa vysmiať...😀😝

viestta
20. júl 2022

😊

viestta
20. júl 2022

Myly autor, keď budeš ležať v drevenom.spacaku tak ti bez ohľade na počasie oblečú parádny oblek. A nebude ti v ňom zima a ani horúco. Len neviem, či to bude štátny pohreb s hymnou a čestným salvami. Na toľké počty zatiaľ nárok nemas

lenqua_12325
20. júl 2022

@viestta na Tvoj koment čakám a dáš len smajlíka ?
Toto mi nerob 😅.

viestta
20. júl 2022

@lenqua_12325 prosím Ta, mne sa procesor zasekol. Až tak, že napíšem mYly. Uznaj, to už je fakt cosi

lenqua_12325
20. júl 2022

@viestta veď mi to skoro oči vybilo 😆😁😁😁

mima1
20. júl 2022

😂😂😂😂 odpadnem. Kazdy den lepsie a lepsie veci na citanie. Bude lepsie ak si das spodne pradlo nato minimalne merino tricko gate. Hod este tricko s dlhym rukavom,koselu kravatu sako kabat a bunda bude fajn tiez. Potom uz len rukavice ciapka keby nahodou ste boli dlhsie a zasnezilo by. Nikdy nevies co pride

kataina
20. júl 2022

mna by zaujimalo, na zaklade čoho určuje autorka, kto je komunista. A vie vôbec vysvetliť pojem komunista?

kataina
20. júl 2022
h2
20. júl 2022

Jasné, daj si kabátik, taký po zem, ak máš, aby ti nebolo zima. K tomu odporúčam kožušinovú ušianku, aby ti náhodou neprechladol mozog. Pozdravujem súdruhov na štátnom pohrebe. Česť práci!