Čo si myslíte o žene, ktorá chodí do spoločnosti bez podprsenky?

9. nov 2022

Zaujíma má vás názor ženy, čo by ste si pomysleli o zrelej (žiadna pubertiacka) chudej žene ktorá má malé prsia (cca take menšie Bcka, po odkojeni 1 dieťaťa čiže úplne v top stave nie sú, trochu ovisnutejsie) a do spoločnosti chodí bez podprsenky? Nosi aj obtiahnuté zvršky a nedá sa nevšimnúť že tu podprsenku jednoducho nenosí. Je toto podľa vás vhodne? Na rodinný obed, do mesta, na návštevu atd? Prácu nepočítame, je na MD

terina25
9. nov 2022

Pomyslela by som si, ze je to jej vec. Keby som mohla,nenosim tiez podprsenku. Zial ja si to dovolit nemozem😔

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jesenzima
9. nov 2022

V kútiku duše by som jej závidela, že to dokáže ...

maca1984
9. nov 2022

že jej závidím 😀

viestta
9. nov 2022

Podprsenka nie je povinná, takže nech chodí kazda ako sama uzná za vhodné a ostatní nech sa starajú o seba

nikpa
9. nov 2022

Za mňa pokiaľ ich má zakryte tak nech. Ja ako žena, si to za seba neviem predstaviť, že by som išla do spoločnosti bez podprsenky aj keby som mala dokonale pevné Cčka 😀 A príde mi to nevhodné keď vidím, že niekomu trčia bradavky z pod trička ale vyslovene mi to nevadí, že by som bola pohoršena z toho 🤷🙂

zuzubb007
9. nov 2022

Poznam dve take co nenosia podprsenky a bradavky trcia, jedna ma silikony, druha take ako pises, mne je to absolutne jedno, nech chodia aj hole po ulici ich vec, takze si nepomyslim nic, staram sa hlavne o seba

hederamonstera
9. nov 2022

Aj ja jej zavidim ze sa nehanbi. Tiez by som to prijala☺️

marse
9. nov 2022

že je to jej vec, ked sa tak cíti dobre.

7miriam77
9. nov 2022

Nemyslela by som si nic, tiez mam kamosku po 40 tke, ta tusim este podprsenku na sebe nikdy nemala, a vobec neriesim,je to jej vec.

sendyle
9. nov 2022

Ja nenosím tiež, jednoducho nenávidím podprsenky kedysi som aj v podprsenke spala ale teraz ju neznesiem. Samozrejme nenosím priesvitné veci aby zaz necumeli. Ale u mňa už je celá dedina zviknutá ze nenosím🤣 a absolútne nemajú problém (niesme veľká dedina) . Dám si zriedkavo prípade. Volaka oslava alebo niečo doktor, vybavovačky tak si dám ale inak bez.

queen_mary
9. nov 2022

Ze ju obdivujem, ze ma take sebavedomie ze tak idem ja by som to nedala 😀

jamacka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivangeline
9. nov 2022

Wtf? Nic si nepomyslite? Dokonale odpovede? :DD Tak vhodne to nie je. Hlavne,ak trcia bradavky.. Aspon tie sa daju prekryt. :/ Urcite nie sme v spolocnosti,kde sa to povazuje za normalne a pritahuje to oci ludi..

lindous
9. nov 2022

Podľa mňa to je super, keď sa žena neobmedzuje len preto, že spoločnosť je nastavená na to, že "sa to patrí" 😊 nepríde mi na tom nič nevhodné..asi nikdy nepochopím, prečo sú mužské bradavky okej a ženské nie..

mirka17
9. nov 2022

ja milujem tie komentáre, že je to jej vec. Podľa mna je to nevhodné. Ja doma tiež chodím bez podprsenky, ale ked idem do spoločnosti si tu podprsenku dám. Nikto nie je povinny sa pozerať na moje ovisnuté hompaľajúce cecky. Trocha úcty voči ostatným by ju nezabilo.

mima1991
9. nov 2022

@jamacka ty mas dobre komplexy, este si to aj lajknes

dagmarovita
9. nov 2022

Su iste spolocenske normy, ludia su zodpovední ako ich posunú, ked to vacsine vyhovuje, mensina s tym nic nespraví. Vidim ze vacsine by nevadilo pozerat na cudzie bradavky, argument nepozeraj sa je taky..raz mám vďakabohu oči tak vidim.

tani777
9. nov 2022

V zime tiez nenosim..neznasam podprsenky,neviem si kupit taku aby mi sadla,kojim..nosim kojo tielko+kojo tricko,cize bradavky sa mi nezda,zeby bolo vidno (aspon v zrkadle som nikdy nevidela)...a je mi jedno,kto si co mysli...nechodim tak samozrejme na oslavy a podobne,ale na kavu tak v pohode vybehnem a je mi totaaalne jedno,kto si co mysli..sak dnes sa nosi hocico,tak preco nie bez podprsenky

viestta
9. nov 2022

@ivangeline oči ľudí priťahuje aj bradavíca na nose🤔 ale viem si predstaviť myšlienkové pochody niektorých ľudí. Väčšiny mužov a aj niektorých žien. V každom prípade, myšlienkové pochody sú zezitostou hlavy, v ktorej bežia. Ta pani bez podprsenky za nich nemoze

ivangeline
9. nov 2022

@viestta ..moze..je bez podprsenky...

basska_b
9. nov 2022

Na rodinny obed, na navstevu... ochch... prave tam by som sa hanbila. Lebo sedis staticky na jednom mieste a moze byt nejaky clovek, ktoremu to vadi. Nepovie ti to do oci, len mu tam oci stale zabehnu, aj ked by sa tomu rad vyhol. Ja si akoze tiez myslim, ze je to kazdeho vec, no ale pozeraju sa na to ini ludia a tym to moze vadit. Napr. starsie generacie ci nejaky chlipny chlap, co si este aj poznamku neodpusti, ako pri kojeni na verejnosti si asi mnohe vypoculi, ze aj on by si cucol a tak

viestta
9. nov 2022

@ivangeline aha, je to jej chyba, že ich naštartovala. Aj tak sa dá na to pozerať. 🙄

marse
9. nov 2022

niektoré píšete, že nie ste povinne sa pozerať na bradavky, a máte pravdu, nie ste, to vás to tak priťahuje civieť cudzej žene na bradavky? mňa by to ani nenapadlo..
niektorým ženam bude vadiť, aj veľké silikony v podprsenke.
ale asi mám mieru tolerancie niekde inde..

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
shannarourk
9. nov 2022

Máme kolegyňu, ktorá do práce tiež kde-tu príde bez 🤣
My si ťukáme na čelo, ale deviataci sa veru nesťažujú 😁😁😁

trema
9. nov 2022

Neviem, co by som si mala pomysliet, mozno len "aha, bradavky" a sla by som dalej

vikusjk
9. nov 2022

Zavidela by som jej. Kiez by som mohla tiez. Ale nemozem, moja smola...

silvike
9. nov 2022

Uz moja 10 rocna dcera si uvedomovala ze tie prsia treba nejako specialnejsie zakryt a zacala nosit tie kratke tielocka pod tricka. A nie, nikto ju do toho nenutil, nevtlkal do hlavy nic. Sama s tym prisla. A myslim ze tak je to ok.

ivangeline
9. nov 2022

@viestta ...tak aj ta zena premysla a nieco jej ide hlavou a nielen ti okolo. xD Chapem tu volnost a ze si to moze dovolit ale na druhej strane... :D

judit47
9. nov 2022

Niektore aa tu odkazujete na spolocenske nastavenia a co sa ocakava a ma od zeny, ale pri tom vam nevadi ked vojdete do obchodu 80% ludi ani nepozdravi. Chlapi sa sackuju prvy cez dvere a este ich za sebou pustia ze rovno to da dalsiemu cez ruku.
V autobouse v Ba sa mi stalo mozno 2/10 ze by mi niekto sam ponukol pomoct s kocikom-a ked som sa chcela niekoho opytat tak vsetci odvratili zrak! Ze v lete nepouzivaju ludia antiperspirant lebo oni to neznasaju,ze si zeny neumyju mastne vlasky lebo ,,neni nato cas,, vtedy zrazu normy na spravanie niesu? Ale ked sa to tyka niekoho co nosi nejaku cast odevu tak zrazu uz je to kazdeho vec?😂

Najskor by si ludia mali osvojit ine zakladne principy spolocenskeho spravania-pozdravit podakovat a udrziavat zakladne hyg.navyky a po splneni tohto mozu hodnotit ci je ok mat podprdu😂