Čo si myslíte o vystavovaní fotiek zosnulých?

6. sep 2024

Ahojte,
čo si myslite o vystavovaní fotiek zosnulých napr v obývačke? Niekde som čítala že sa to nemá robiť. Aký máte na to názor? Jedná sa len o fotku veľmi blízkej zosnulej osoby.

koniarova
6. sep 2024

Bolo by mi úplne jedno, čo sa má a čo nemá. Keby som mala pocit, že tam tu fotku chcem, tak ju tam dám.

januska12323
6. sep 2024

Nemajú sa robiť oltariky nie vystavovanie fotiek, na tom nie je nič zlé.

guudy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkasarka
6. sep 2024

Mám v obývačke fotku mojej babky,ktorá nedávno zomrela a je mi úplne jedno kto si čo mysli.

ukgirls
6. sep 2024

ja fotky nikde nemam-nemam ich rada..ale mam na stene napriklad urnu s popolom nasho psa ... a aj ked som podla niektorych divna je mi to jedno ,keze ja si zijem moj zivot podla seba a nie podla druhych

thereisabear
6. sep 2024

Že je to každého osobná vec.

lenkasarka
6. sep 2024

@ukgirls nevadí že si divna sme dve ja mám v obývačke aj fotku psa ktorý mi umrel pred mnohými rokmi. A vôbec mi nezáleží natom kto si čo o tom mysli.

viestta
6. sep 2024

A ta si o tom myslis co?

autor
6. sep 2024

Neviem, mám z toho zmiešané pocity. Na druhu stranu daná osoba neznášala keď sa mala fotiť .Tak neviem…

trojnasobnamama
6. sep 2024

Mam zaramovanu fotku rodičov a je mi jedno kto co hovori.

pieksamaki
6. sep 2024

Stretám sa s tým často.. ........ myslím si ze niekoho veľmi tesi pocit ze ma blízkeho na fotke.......plne rešpektujem a paci sa mi to. Vidím to často ako aj históriu rodiny....

aniele
6. sep 2024

Ja som vytvorila a zarámovala koláže z fotiek našich (mojich a manželových) rodičov a starých rodičov. Starí rodičia a svokrovci už nežijú, naši áno. Nie sú to oltáriky, ale naše korene. Našla som aj fotky starorodičovských domov, ktoré dávno nestoja. Fotky z ich detstva i svadobné... občas sa s našimi deťmi a vnúčatami bavíme hľadaním "po kom to dítko je"... Pre nás sú korene dôležité. Rovnako pestujem "rodinné historky".

oktobermimi
6. sep 2024

@ukgirls tiez nikde nemam fotky neznasam to😂

jana_eyre_2
6. sep 2024

Mám fotku rodičov aj svokra čo už nie sú medzi nami.. nikdy by ma to nenapadlo že sa to nemá - chcem ich stále vidieť a keď inak nemôžem, tak mám aspoň fotky.. mám aj fotku mamy, kde mala 2r, alebo 15r, veľmi mi pripomína moju dcéru.. rada na tie fotky pozerám a je mi jedno čo sa hovorí.. hovoria sa všelijaké blbosti..

vevesh
6. sep 2024

Ked len fotku vystavuju...- uz som sa stretla aj s urnou s popolom na policke🤫🤫🤫🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

koniarova
6. sep 2024

@ukgirls nebola u teba
@vevesh ?😁😁

ukgirls
6. sep 2024

@koniarova u mna nie-ja by som si taku "osobu" do domu nevpustila 😝

koniarova
6. sep 2024

@ukgirls 😁😁

vevesh
6. sep 2024

@koniarova moment-nie psa, blizkeho pribuzneho mali v urne🫣🫣🫣🫣

brona235
6. sep 2024

Moj najlepsi dedo na svete zomrel pred 6 rokmi. Mam v obyvacke 2 jeho fotky kde sme spolu a velmi sa smejeme. Milujem ich a urcite ich nedam prec. Rada sa na neho pozeram a spominam na neho. 🤷‍♀️

koniarova
6. sep 2024

@vevesh jaaj

butterflyeffect
6. sep 2024

Ved fotky su na to aby sa spominalo, ci si niekto vylozi alebo nie, je mi to jedno. Kazdy ma iny vkus, ine zvyky a iny vztah k spomienkam. ( jedna moja znama ma zauzivane ze ak niekto zomrie dokonca spalit vsetky jeho fotky, to uz mi pride ze prilis, prosto akoby sa tvarit ze ten clovek neexistoval)

rachel36a
6. sep 2024

Mam v obývačke fotku maminy co zomrela pred 4 rokmi, aj fotku naj kamarátky, čo zomrela tento tok...kto chce ma, kto nechce nema...kazdeho osobná vec, nie sú na to žiadne pravidlá

luccija
6. sep 2024

Je to každého vec, ale vidavam to neviem prečo by mohli byť vystavené iba fotky zijucich...je to ich byt, nech tam majú čo chcú...

wwwwerunka
6. sep 2024

Mam na stene fotky mojej zosnulej dcerky. Je ich asi 10 mozno 12 z toho 1 A4.Neviem si predstavit ze by som ich tam nemala.
Pravdupovediac nechapem preco sa to "nema".
Ja praveze chcem aby Alzbetku vsetci videli lebo bola a stale je ! sucastou nasej rodiny.

riyadh
6. sep 2024

@vevesh aaa? 3mesiace cca sme mali doma svokra dedka mojich deti v obuyvacke v urne....moja mrtva sestra ma svoje miesto v dome, rozumej foto.. Nic na tom hrozne zle nevidim

thirstymonk
6. sep 2024

@januska12323 Prečo by sa nemali robiť oltariky? Ja jeden mam... to su take babkovske taraniny... 🙂

riyadh
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
biba_18
6. sep 2024

a prečo sa to akože nemá robiť?

biba_18
6. sep 2024

@ukgirls my máme tiež urnu psa doma. všetci čo nás poznajú sú s tým ok. a čo nás nepoznajú k nám nechodia…