Čo si myslíte o tom, keď sa ľudia bavia na tejto platforme?

2. sep 2023

Čo si myslite o tom, že cely internet sa baví na tejto platforme? Musím priznať, že niekedy mi je trápne za ženy, čo tu vaginu svojich dcer označujú “cikulka” a podobne. Občas je to fakt hrot. Ešte je zaujímavé napísať “moje dieťa ma 32 mesiacov”… really? Nedá sa povedať roky a mesiace ? 😀😀

trgypadl
2. sep 2023

Ak mas dieta predpokladam, ze mu nepovieš utri si posvu, vaginu alebo penis.... Pre mna je hrot, ked niekto zalozi tento typ témy anonymne...

basska_b
2. sep 2023

@trgypadl Ja inak poznam maminu, co uci deti vagina a penis 😃

galganka
2. sep 2023

Veľa ľudí sa baví. Tiež sa bavím na príspevkoch hodných žltého 🐘. A napriek tomu som tu a nehanbím sa za to. Aj osobne, ak sa niekto čuduje, či rehoce, viem bez zaváhania vymenovať xyz dôvodov, prečo som tu. Sú logické, príjemné a normálne. V každej skupine ľudí sú pošahanci a aj normálni, podivíni aj slušáci, anonymáci, a tí, čo sa nehanbia za svoje písmená ...

autor
2. sep 2023

@trgypadl ja ale nehovorím o tom, aký dialog je vedení s deťmi, ale hádam tu ako dospeli ľudia môžme veci nazývať anatomicky korektne

galganka
2. sep 2023

@basska_b naše deti tiež vedia, že je to vagína a penis. 🤷‍♀️
A napriek tomu, všetci doma cikáme a pišáme. 🤣

autor
2. sep 2023

@basska_b nepochopila si, s deťmi sa každý baví ako chce, ale tu sme dospeli ľudia, nie deti, takze výrazy cikulka je fakt na ústavnú liecbu 😀

trgypadl
2. sep 2023

Bude sa Ti lepšie spat, ked mamicka napise dcerku boli /štípe vagina alebo posva? Mat Tvoj problémy a prezidentov plat🤷‍♀️

mirkava
2. sep 2023

Rozmýšľam co si mam myslieť o tejto téme 😁😊

galganka
2. sep 2023

@mirkava že je celá na pipinu... 🤣

h2
2. sep 2023

Podľa mňa je skôr hanba, napísať "aký dialog je vedení". 🤦🏻‍♀️

mirkava
2. sep 2023

@galganka 🤣🤣🤣👍

bloger
2. sep 2023

Internet skôr zaujímajú iné veci nie toto. A pokiaľ píšu o svojom dieťati je jasné, že nebudú písať vulgárne výrazy. Hoci rozumiem ako to myslíš. Ale toto naozaj problém nie je.

poppy22
2. sep 2023

a tiez sa namiesto really? da napisat naozaj?😉...kto konkretne sa bavi na tejto stranke? len idioti..pretoze stranky ktore sleduju oni maju tiez rozny vykvet...

dadis
2. sep 2023

anatomicky korektne - utri si vonkajsi genital/ohanbie - nie vaginu (vaginu si ziadna zena po moceni neutiera)..alebo, synku, po stolici si utri konecnik...som zvedava, ako sa takto s detmi rozpravas..verim ze ani milencovi nepovies liz mi ohanbie, alebo strc mi prst do konecnika..mnohe z modreho konika sme pravdepodobne mudrejsie ako ty, tak sa laskavo nepovysuj..🙂

liusa82
2. sep 2023

@poppy22 presne toto napadlo aj mňa.Len si ma predbehla🙂 tie blbé a trápne anglické slovíčka v slovenských vetách len aby sme boli zaujímaví🙂

marca12
2. sep 2023

Kiezby bol najvacsi problem MK len to ako mamicka pomenuje v teme pohlavny organ svojej dcery. Skor by ma trapilo,ake su tu dennodenne temy a v akom prostredi ziju deti. Denne tu pisu tyrane zeny,denne su tu hlupe otazky a ked toto ma byt vzorka zien,tak si muzi o nas musia pomysliet svoje a mat nas za hlupane.

mikadooo
2. sep 2023

Vagína nie je cikulka. To je vulva. Len tak medzi nami. Vagína je určená na niečo úplne iné, nie na cikanie.

subartic
2. sep 2023

@dadis som sa zasmiala .
Taktiež sa nepovie mužovi , poďme vykonať koitus ale pomiluj ma ( alebo inak ) .

h2
2. sep 2023

@subartic Že ty si nevidela Teóriu veľkého tresku? 😂

kaktusik007
2. sep 2023

@h2 si ma pobavila.... prihoda mimo: syn, mal 11, bol v partii na tanecnej so starsimi a tam jeden vravel vtip... syn ho nepochopil, a s detskou nevinnostou sa na mna obratil - mami co je pohlavny styk? Pubisi zamrzli, a ja synovi - koitus. A on sa zacal smiat - lebo mu v tej sekunde dosla pointa toho vtipu. A starsim deckam padla sanka, lebo slobo koitus absolutne nepoznali...

teoria velkeho tresku je proste super 🥳

subartic
2. sep 2023

@h2 práveže videla , ale to sú takí špecifickí ľudia 🙂

terezka1947
2. sep 2023

Najviac sa z MK smejú tie,čo tu majú tajne nicky,či už majú väčšie deti,odchované na radách z MK.

777januska777
2. sep 2023

Modry konik je komunita rôznych ľudí a osobne si myslím ze stále je to ešte veľmi jemné a milé prostredie oproti iným stránkam na internete. Veľmi veľa ludi sa zabava na mamičkach a na ich správaní a to bude asi preto, lebo zosmiesnovat a poučovať mamičky a ich vychovu je obľúbená tema medzi ľuďmi. Akékoľvek zosmiesnovanie kohokoľvek (ako napriklad zlty slonik) je len o tom, ze si človek sám zvyšuje svoje sebavedomie, lebo však: "Ja som múdry, on je hlúpy, zasmejem sa na ňom, aspoň som múdrejší ako on." Slováci majú veľmi nízke sebavedomie a preto sa na Slovensku toľko ľudí zosmiesnuje a najlepšie ako anonymný užívateľ.

majlo23
2. sep 2023

@autorka Vieš, z tvojho anonymného príspevku je tak jasné, že si sem prišla mysliac si o sebe, že si "vyššia inteligencia'. Múdrejšia ako všetky. Celý internet je pre teba určite len jeden instagramový profil, ktorý sa totálne úboho priživuje na nešťastných maminách, ktoré si prehnane googlia a sú z toho jednoducho domýlené, vystrašené, iracionálne zmýšľajúce. Áno, možno pôsobia kvôli tomu úplne absurdne pre niekoho... Však veď haha, nech je sranda, dám ich dole, skopírujem z koňa, zosmiešnim, získam sledovateľov a ešte aj zarobím. Veľký potlesk pre ten tvoj "celý internet". Nech je pre akúkoľvek mamu vagína dievčatka pokojne cikulka, pišulka, chlapci nech majú pipík, cikáčik a nech majú aj 832 mesiacov, hlavne nech sa tu nájdu žienky, matky, ktoré ich usmernia, pomôžu, upokoja. Nemôžu byť všetky také dokonalé a neomylné ako ty, fakt nie. Keby si sem prišla s úprimnou osvetou a bola nápomocná, v poriadku, ale keď si sa prišla len nadradene vysmievať, to dokáže úplne hocikto. Úplne...

drake122
2. sep 2023

Chlapček má pipíka, dievčatko zase šušajdu, aby ste vedeli. Ďakujen.😘

nekonecna_katastrofa
2. sep 2023

Hrot je používať v slovenskej vete trápne anglické výrazy typu "really".

nikpa
2. sep 2023

Veď odtiaľto vypadni a nezahadzuj sa tu s nami. Píš si na platforme, kde sa ľudia vyjadrujú ,,anatomicky korektne,, a používaju rovnako trápne anglické výrazy ako ty. Čauko šušulka, pozdravuje ťa manka 30 a 66 mesačných synov. Cmuk 😘🤣🤣🤣

subartic
2. sep 2023

@nekonecna_katastrofa to používa hlavne mladá generácia , skôr pubertálna . Verím že z toho vyrastie. Výraz moje dcéry 14 ročnej .. mama ja nemôžem inak , ja to tak feelujem , ma doslovne rozosmial . Vravím feeluješ , nefeeluješ, padaj pokosiť zahradu .

nekonecna_katastrofa
2. sep 2023

@subartic ono primárne nejde o tie anglické výrazy, tiež sme kadečo používali za mlada. Ale vysmieva sa zo skupiny mamičiek, ktoré používajú nejaké výrazy v konverzácii, pričom sama trapoší s výrazmi typickými pre inú skupinu. Puberťáci dnes chillujú, feelujú, flexia a idú do gymu. Pričom každému normálne uvažujúcemu človeku je jasné, že kým tu žena napíše "cikuľka", u gynekológa povie "pošva, vagína" a večer manželovi v posteli <>. Neviem, či autor/ka niekedy čítala nejaký lacný román z červenej knižnice, lebo tam dokonca nájde výrazy ako "navštívil jej jaskynku".

viestta
2. sep 2023

Kto si pamätá tu debatu, kde sa riešilo ci deti cikajú, piškajú alebo čurajú? Tam bola tiež jedna, ktorá nás poučila, že deti močia. Možno ju dnes zas chytil edukačný záchvat. Však najvyšší čas, je po prázdninách