Čo si myslíte o mužoch, ktorí fotia sami seba?

8. feb 2024

Ženy, čo si myslíte o mužoch ktorí neustale fotia sami seba, zverejňujú svoje fotky ci už zrkadlovky z fitka, z túry miesto prirody fotky seba, fotky z auta, z reštiky. Proste nie je dôležité miesto ale ze su tam oni v celej svojej kráse. Mne to príde strašne trápne, nemužne a antisexi

marseillefan
8. feb 2024

Ja si myslím, že taký chlap nemôže byť dobrý v sexe, ale možno im len závidím ich telo, lebo ja také nemám... ťažko posúdiť 🙂

autor
8. feb 2024

@marseillefan ja si skôr myslím ze taky muž nemá žiadne sebavedomie a naháňa si ho počtom lajkov

niekto2hy
8. feb 2024

Možno sa chce páčiť inému mužovi.

marseillefan
8. feb 2024

skôr by som to videl tak, že je to narcis... sebavedomie majú podľa mňa až prehnané

jenny224
8. feb 2024

Myslím si to isté čo aj o ženách, ktoré sa fotia z fitka, túry namiesto seba atď 😁 čiže nič 😃 nech sa fotia, keď chcú. Každý si nájde svoje publikum, potrebujú obdiv.

autor
8. feb 2024

@marseillefan áno, to je druhá možnosť ktorá má napadla

pribinak
8. feb 2024

Však to robia aj ženy… proste choroba dnešnej doby

autor
8. feb 2024

@jenny224 mňa napríklad taký muž co toto robí uplne odpudzuje

autor
8. feb 2024

@pribinak áno, ale u muza je to pre mňa totálne odpudive, taky muž pre mňa nemá muznost

pribinak
8. feb 2024

Je to smiešne a trápne u oboch pohlaví

petamich
8. feb 2024

pre mna je to absolutne nepritazlive az odpudzujuce a moze mat telo ake chce 🤪

zobaka
8. feb 2024

ja mam fakt, ze velmi pekneho muza a nikdy to nerobil, rozmyslam, ze asi by som nechcela takeho partnera, to je taka skor zenska zalezitost

jenny224
8. feb 2024

Noo netvrdím, že by som práve s takým išla na rande, lebo by som ho asi musela chváliť častejšie ako on mňa 😃 a kvalita sa pod takým pozlátkom nachádza málokedy 😁 Ale keď im robí také fotenie sa radosť 🤷‍♀️

anjelicek26
8. feb 2024

Autorka ved nescrolluj pol dna instagram a fb a taketo strašne fotky sa ti vyhnú.. ja nevidím rozdiel,ked spuli pusinku do foťáku žena alebo si fotí svaly vo fitku muž.. proste Like im zdvíha sebavedomie....

autor
8. feb 2024

@petamich presne môj názor 🙂 totálne odpudive

autor
8. feb 2024

@anjelicek26 to nie je o scrollovani instagramu, skor ide o rôznych muzov z okolia. Ci už známi alebo potencionalni partneri, ked nieco take vidím tak ma to odradí. Také fotky u muza mi prídu trápne a ten chlap v mojich očiach strati mužnosť a môže napínat svaly ako len chce

mane01
8. feb 2024

Ja si myslim, ze bez ohladu na pohlavie, je to detinske a nevyzrete…

autor
8. feb 2024

@mane01 ďakujem, zdieľam tvoj názor. Mne príde strašne trápne ked chlap fotí sam seba, zverejňuje svoje fotky a sleduje koľko lajkov za to dostal. Mňa to od takého muža uplne odradi

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzitko74
8. feb 2024

Ja nie som na love, takže mi je to fakt jedno. Nech sa ,,detičky" hrajkajú, keď im to robí radosť. Nie je to realita, je to virtuálny svet a netreba ho brať vážne.

lavender94
8. feb 2024

Aha, tak keď sa všade fotí žena je to v pohode, ale keď muž, tak trápne? Dosť divne zmýšľanie. Ten človek môže byt úplne v pohode a len si tým naháňa sebavedomie, to platí aj o ženách. Nemusí byt hned narcis alebo homosexual.

zuzinka888
8. feb 2024

Presne to iste ako o zenach- potrebuju 👍 a pochvaly aby si pohladkali ego. A by ma velmi zaujimalo ci nosia vsade so sebou clin a lestia tie zrkadla vo vytahoch- u nas su stale zacapkane.🤣🤣

gabriela2952
8. feb 2024

Však to robia aj ženy

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
9. feb 2024

@lavender94 Ked to robia 20tnici tak sa to ešte dá pochopiť. keď to robí 40-50rocny muž tak mi to príde trápne.

mladena
9. feb 2024

neznášam takých narcistov a tiež si myslím že je to trápne

zuzitko74
9. feb 2024

Veď OK, už si si urobila obraz, vieš, že tento človek s takýmito vlastnosťami by tebe ako partner nevyhovoval. Naozaj si potrebuješ ešte na nete potvrdzovať, že ten človek je ,,vadný kus", lebo aj iní ľudia v tejto debatke to vidia tak isto?

jesenzima
9. feb 2024

A keď to robia ženy, tak je to úžasné ? 😃 Podľa mňa to je divné v oboch prípadoch ...všetkého veľa škodí

zorkahorka
9. feb 2024

Narcis

sandrasstini
9. feb 2024

Ja si myslim ze je to uplne odveci aj u zeny a duplom u muza.
Nemam nic proti tomu ked niekto prida selfie sem tam, ale ked niekto pridava 3-4x do tyzdna stale tie iste pozy plus ti ludia maju vek 35+ aj starsi, tak mi to pride vtipne. Keby su to dake umelecke fotky, no ok, ale nie to iste stale dokola
Moja spoluziacka ma profil na ig a ma tam asi 150+ fotiek, kde na 95% je ona z toho iste uhla a hastagy ako me,womanpower,nice, beautiful a podobne…
A ked robi muz heterak, tak to uz je uplny narcizmus a najma v posilke bez tricka xy fotiek, aj ked telo moze mat ako boh pre mna je to uplne odpudive a nezaujimave