Čo si myslíte o femine - masculine energy?

8. máj 2024

Žienky čo si myslíte o tých femine / masculine energy? Veríte im alebo je to podľa vás reálne?
Existencia určitého vyžarovania, ženského alebo mužského. Nemusí to hneď znamenať, že žena v mužskej energií sa správa ako chlap ale má mužské vyžarovanie (dominancia, ráznosť, nezávislosť atď).
V akej energií ste podľa vás vy? A ako to zmeniť?
Vraj to v akej energií sa pohybujete môže mať vplyv aj na vaše zdravie a celkovo na celý váš život.
Neviem či veriť alebo nie, ale zaujalo ma to🙂

martinmmartin
8. máj 2024

Ak niekto zacne spominat slovo Energia garantujem ti ze vobec ani netusi co to znamena a bude iba blabotat nezmysly ked sa ho/jej spytas co to ta energia je.

(Pomocka: Energia je schopnost systemu konat pracu. A NIC INE)

babababka
8. máj 2024

"femine-masculine energy"?A to sa nedá napísať ako ti zobák narástol?Pekne po slovensky?

autor
8. máj 2024

@babababka nie nie, nedá

eleanor2510
8. máj 2024

@babababka ono to nie je spravne ani po anglicky, lebo to ma byt feminine. Ale to uz autorke asi nevadi 😃 Najlepsi su takito, co sa akoze strasne chcu vyjadrovat po anglicky, ale pritom to ani nevedia napisat, moje oblubene je "nasa funpage" namiesto fanpage 😃

janewithane
8. máj 2024

Za mna prekonany koncept aj ked ano este asi dlho sa budeme zubami nechtami drzat tychto stereotypov. Je skor dolezite vediet sa plynule pohybovat po skale nejakych prejavov podla okolnosti, potrieb ako nejake rigidne drzanie sa toho co je "muzske/zenske". Hlavne to pre kazdeho znamena nieco ine... ak tak sa bavme o konkretnych prejavoch.

autor
8. máj 2024

@eleanor2510 nie nevadí, ľúbi sa mi to takto