Čo si myslíte o Disney channel?

ingrid112233
4. jún 2013

Chcem sa len opýtať na váš názor, čo si myslíte o Disney Chanel, a tých disney amerických filmoch? ...
Moje deti to pozerajú denno denne, ale mne sa tie "seriály" zdajú také bez pointy, divné,... ja som vždy radšej pozerala niečo poučné...

Viem že to je detský kanál...ale neviem či to je najvhodnejšie, alebo možno len nechápem "americkému vtipu",....
Len by ma zaujímal názor druhých na Disney chanel...
Ďakujem za názory. 🙂

aduskatt
4. jún 2013

@ingrid112233 urcite sa mi paci viac ako JImJam🙂 niektore serialy su des a hruza, ale zopar ich mam aj ja oblubenych - teda zasa nie ze na ne striehnem a musim ich vidiet za kazdu cenu, ale nektore proste pozriem rada🙂

skorpionik30
4. jún 2013

aj moja 8 rocna dcera zboznuje tento kanal ja ho neznasam a v kuse sa hadame (aj s manzelom) co sa bude pozerat jedine co znesiem je jessie aj to poznam kazdu cast uz naspamat lebo obyvacku mame s kuchynou a ked to mala pozera ja to pocujem inak okrem toho je to hruza, este rano malej zapnem mickieho klubik a macka pooh aby som im zas nekrivdila ale mate pravdu tie americke serialy su fakt cudne 🙄

mamainprogress
4. jún 2013

Su to uplne dusevne zvratky ktore detom nedaju NIC do zivota, pribehy ktore sa v detskej verzii tocia okolo nadbytku vsetkeho, sebacentrizmu, ohovarania, povrchnych vztahov, trapnych dialogov bez pointy, hlbky. Sluzi len na zabitie casu unudenych deti, bohuzial zabijanie casu u deti = zabijanie ich vnutorneho sveta. Mali by to zakazat cely idiotsky disney channel.

marionetta
4. jún 2013

@ingrid112233 ja ho neznášam,keď sme ho mali doma,tak asi po 2 dňoch sme ho zablokovali,lebo deti nič iné nerobili,len pozerali tie priblblé seriály.Najviac ma štve,že potom si mysleli,že tak to funguje: deti si robia,čo chcú,určujú pravidlá a rodičia sú len do počtu...to ma totálne vytáčalo...asi tak 😖

digysa
4. jún 2013

@ingrid112233 Tak, zijem v USA a mozem ti prehlasit, ze disney channel nepozerame absolutne.

To nie su "americke zvratky" .....To su Hollywoodske zvratky a to je obrovsky rozdiel...... Nepoznam priatelov a znamych, ktori by dovolil deti pozerat tie serialy....Nie ste iba vy, kto sa stazuje na tento kanal...milion rodicov-AMERICANOV ma tento kanal zablokovany...

Zato, Disney Channel Junior je o niecom uplne inom. Su tam detske serialy, ktore su na velmi dobrej urovni- deti sa ucia dobremu chovaniu, ako sa podelit s hrackami, ako pomoct rodicom v zahrade ci pri domacich pracach, ako si zaviazat snurky, a pod.....
Proste absolutne iny kanal.....bohuzial je pre deti do max 7-8 rokov.

mamainprogress
4. jún 2013

@digysa nepisala som ze su to americke zvratky ale dusevne, a ano suhlasim s tebou tiez som zila niekolko rokov v usa a canade a praveze tam si rodicia davali o dost vacsi pozor ako deti travia cas a co pozeraju nez u nas na slovensku. Decka v amerike nemali cas na nejaky disney channel lebo skolske aktivity trvaju do vecera. U nas rodicia casto bez rozmyslu dovolia detom pozerat v tv co chcu a tak to vyzera. @skorpionik30 8- rocnej by som to zakazala a to tak ze ho treba VYMAZAT z ponuky, prosto nie je a bodka. Inac hrozi ze si vezme za vzor tie fifleny co v dvanastich riesia len handry, chlapcov a primitivne srandicky, zivot gombicka.

rolak
4. jún 2013

@mamainprogress ja to teda vidam iba ked hladam disney junior pre malu a tie male baby su tam neskutocne afektovane,ved to sa neda pozerat, gulaju ocami a prekrucuju huby ako sibnute... 🙂 🙂 🙂 my pozerame disney junior po anglicky a malej to vobec nevadi.

digysa
4. jún 2013

@mamainprogress Ja som nereagovala priamo na to, co si napisala iba ty... 😉 mne sa ta spojitost americky a zvratky pacila...tak som si pozicala tvoj komentar a pozmenila ho a len som upozornila, ze to, co vyprodukuje Hollwood neznamena, ze americania to zeru aj s navyjakom......pravy opak...ale velmi malo ludi vidi, ako to bezi v jednej obycajnej americkej rodine.

S tymi aktivitami si sa trafila...ja sama robim to iste- moje deti maju okrem piatku kazdy den nejaku mimoskolsku cinnost....Sobota rano je den na telku ale my mame zase taku sluzbu, ze detom mozem sama vybrat ake seriali a ake filmy budu pozerat....cize televiziu v priamom prenose pozerame velmi, velmi zriedka.

nikoletka_h
4. jún 2013

Aj ja si obcas pozriem Disney Channel 😀 zapnem si ho ked mi zaspi dcerka 🙂 ale niektore serialy su dost trapne..napr.tie dve tancujuce upistane dievcata..alebo Sony...deti z toho nic nemaju ale ked sa im.paci preco nie 🙂 mne osobne sa tento kanal pacil viac ked bol este Jetix...vtedy boli ovela lepsie poucnejsie rozpravky ako teraz...na nich som vyrastala 🙂 a ked dobre pamatam pted Jetixom sa to volalo Fox Kids 🙂

monika15
5. jún 2013

@ingrid112233 zalezi co pozerate.... 🙂
Na disney su aj vela naucnych 🙂))

skorpionik30
5. jún 2013

@mamainprogres asi ano mas pravdu treba sa ho zbavit (myslim toho tv kanalu) 😎

malinkaaninka
5. jún 2013

môj syn pozeráva somnou discovery 🙂 dosť často pri ňom samou zábavou zaspí 😀

tilly
5. jún 2013

nic to decku neda.. raz za cas si pozriet telku, OK, ale aby decko sedelo cely den pred telkou 😝 treba ist von...

disney sa mi vobec nepaci, nastastie to uz nemame v ponuke, ani jim jam ani minimax ani nic... aj tak telku nestihame pri vsetkych tych treningoch...

sympa1
5. jún 2013

kym sme boli len pri minimaxe bolo to fajn...ale starsia sa popri spoluziackach preorientovala na disney chanel , tiez som alergicka na tie "vtipne" serialy.... 😖 ale u nas sa pozeraju minimalne...vzdy to detom zatrhnem, bud im prepnem STV ranne rozpravky 😀 alebo minimax..a ked im nieto rady TV sa okamzite vypina

ivett1
5. jún 2013

U nás sa Disney Channel síce pozerá, ale naše deti skôr uprednostňujú tie kreslené seriály... neviem, či je to výhra, ale správanie to nejako zvlášť nepoznačilo ... tie seriály so "živými ľuďmi" (tak to volajú) ich nebavia ... zatiaľ ... inak, ak zistia, že nejakú časť už videli, tak sa idú hrať, alebo robiť nejakú inú činnosť, nerobí im to problém ... ešte nie sú na tv závislí😀 a pri tej skladbe programov pre deti na tv kanáloch im to ani nehrozí...našťastie😀 ... inak, samozrejme, robím selekciu ako (dúfam, že) každý rodič ... ale ... možno nás to tiež čaká, keď budú naše deti staršie ... ja len tŕpnem, aby nepodľahli tým ..."reality show" 😝 😠 🙄 😝

ingrid112233
autor
7. jún 2013

Som rada že aj iný majú podobný názor ako ja. 🙂

zdrsjsjiwwi
2. dec 2020

Tie seriály niesú pre 9 ročné deti ;) Jasné, že pre tak malé deti nebudú náučné..