Čo sa vám doma podarilo nechcene pokaziť?

6. sep 2022

Čo sa Vám doma podarilo nechcene pokaziť? 😁 ja som si raz kúpila krasne saténove šaty, z tej eufórie som ich jemne v rukách preprala a keď uschli boli pokrčené z ručného zmykania, tak som si ich chcela jemne prežehliť, neodhadla som teplotu a žehličkou rovno do stredu siat urobila dieru🙄 nikdy v živote som predtym nič nespalila, z siat sa nedalo urobiť ani tielko lebo som to dala fakt presne do stredu, dodnes na to myslím😁😁❤️

vmiri
6. sep 2022

Keď sme stavali dom a drahý si postupne kupoval všetko náradie čo potreboval tak sa mi vždy so všetkým chválil a dával mi to vyskúšať a tak som skúsila aj miešadlo, ktorým sa mieša vo vedre cement, skúsila som, neprichytila kábel, zamotal sa a odtrhol 😄🙈 ešteže je taký šikovný a vedel si to opraviť. Odvtedy mi všetko len z diaľky ukazoval 😄

paradajkova
6. sep 2022

Poriadila som cely byt, urobila cesto na kolac, spokojna so sebou som ho niesla k rure a doteraz nerozumiem ako, sa mi plech prevratil a surove cesto komplet po celej linke aj podlahe 🤷‍♀️ .

A este sa mi raz podarilo, ze som cely den piekla tortu, este som sa snazila nech je naozaj dokonale uhladena plnka na vrchu, niesla som ju po schodoch, zachladit, a zrazu sa mi smykla ta papierova podlozka pod tortou a uz bolo po torte 😂

wheel
6. sep 2022

Ja sice nie, ale moja ex pokazila vztah 🙂))

birika
6. sep 2022

hriankovac - snazila som sa vidlickou vytiahnut hrianku 🙂 mali sme domaci "iskrostroj" 🙂

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terezka1947
6. sep 2022

Jednodňovú práčku 🤭🙄
Ešte,že mám chapaveho manžela.

guiseppinka
6. sep 2022

@boldo87 pracku sa podarilo aj mne, ale to preto, ze som ju necistila a umrela na vodny kamen... Inak mi v tej rychlosti nenapada nic

marca12
6. sep 2022

Ani neviem,kde zacat. Som "zbrkla" a vzdy robim niekolko veci naraz,takze casto mam spackane veci. Ale najviac ma mrzi,ked som si narychlo isla odkrojit chlieb a nechcelo sa mi vytiahnut podlozku,vsak len jeden krajcek chleba,naco vytahovat. Noz sa mi vysmykol a zaryl sa do novej pracovnej dosky,ktoru sme mali az jeden den neporusenu.

petulda333
6. sep 2022

Tv, draha jak fras. Umyvala som ju vlhcenymi obruskami a bola zapnuta,hned odisiel obraz a zvuk. Tyzden pred koncom zaruky. Nastastie uznali reklamaciu a opravili 🙈

pukina
6. sep 2022

Utopila som si novy mobil v zachode, nastastie sa ho podarilo zachranit s malou ujmou. No odvtedy uz nenosim mobil v zadnom vrecku 😀

darijja
6. sep 2022

Ked nasi kupili novy mixer a ja ako decko som ho isla vybalit z nakupnej tasky a padol mi 😀 skoro ma zabili

cocolino234
6. sep 2022

@autorka TV a z tej situácie sa trieskam o zem do dnes. 😆🤦‍♀️🤦‍♀️ Akurát sme sa nasťahovali do nového bytu a ešte sme nemali obývaciu stenu, tak sme mali tv na stoličkách. Konečne sme stenu postavili a priateľ šiel von so psom, tak ja som zatiaľ chcela dať tv na obývaciu stenu a zapojiť. Tv som dala na posteľ a prisunula som nábytok ku stene, išla som utriet tie stoličky a SADLA SOM SI NA POSTEĽ. 💀💀 Priateľovi som vola so slovami čo sa stalo s telkou. 😆 Fajne ma vysmial, keď videl tú dieru. 🙄

diewcatqoo
6. sep 2022

Kedysi davno sme kupili stolik k pocitacu s 5 zasuvkami. Chlap skladal hrubu konstrukciu stola, ja som sa iniciativne podujala na lepenie suplikov, ved tam sa neda co pokazit. Ked som dolepila posledny, zistila som, ze som to polepila nejako naopak a ani jeden nepasuje do stola. Nejako nasilim sme ich do toho stola popchali, ale nedali sa otvorit a boli nakrivo 🙂
Inak, som expert na kazenie elektrospotrebicov. Snad kazdy elektrospotrebic, ktory mame doma, odisiel vtedy, ked som ho pouzivala ja. Dosluzili mi v rukach asi 4 vysavace, hriankovac, mikrovlnka, kanvica, zhorel mi v rukach fen, 2 ponorne mixery... Doma si uz robime srandu, ze mam v rukach asi nejake divne vyboje, ktore kazia elektrospotrebice 🤷‍♀️

choco6
6. sep 2022

Umyvacku riadu. Do nadobky kde ma ist sol som nasypala práškový cistiaci prostriedok, netusila som ze aj take cosi existuje myslela som ze sa vyrabaju iba tie kapsulky 🙈🤣 pri kupovani som si hovorila ze sak je to prasok je to do umyvacky musi to byt predsa len sol 👌😄 nakoniec to v zaruke opravili a vyčistili len za 50€ ako moju chybu 🙊👍

babatkoo
6. sep 2022

Skaredo som osuchla dvere na novej skrini :(

marca12
6. sep 2022

@cocolino234 pripomenula si mi ako som poskriabala tv 🤦 mali sme zivy stromcek,ktory som po vianociach odzdobila,uz bol suchy. Nechcelo sa mi vnutri strihat konare,tak ze ked pride priatel domov,vynesieme ho na balkon. No ja clovek metrpezlivy,neviem cakat,turbo v zadku,chytila som stromcek a oteperila sa s nim na balkon. A az potom si uvedomila skody. Ako bol tazky a velky,tak som s nim doskriabala steny a este aj tv obrazovku. Vtedy som si strasne nadavala,aka som sprosta a nedockava a zaprisahala sa,ze uz sa naozaj zmenim a budem rozmyslat,ked nieco robim 🤣

fadama
6. sep 2022

@wheel na to sú vždy dvaja 😆😁

ninusa221
6. sep 2022

Priatelov notebok som rozbila na kave trosku mi padla kabelka 😂. S takym placom som mu volala a on uplne v klude nevadi neboj ja to vymením 100€ ta poprosim😂 tak som zas revala že 100€ v pi🤣

marianarem
6. sep 2022

Ja som si kupila drahy sveter z pravej vlny a po prvom prani bol dobry akurat tak pre babiky 🙂 Nikdy by som neverila, ako velmi sa to dokaze scvrknut.

manzanillaa
6. sep 2022

@wheel 🤣🤣🤣

tani777
6. sep 2022

Jak decko,mohla som mat tak 10 rokoc..malovali ske kuchynu,este som sa tesil,jak mozem pomahat..vsetko hotove,na druhy den sme mali francuzske zemiaky na veceru..poliala som si ich kecupom a komplet cele sa mi podarilo vysypat,samozrejme zaspinena cela stena 🙈 som myslela,ze ocko infarkt dostane 😵‍💫

mackamizjedlaskrec
6. sep 2022

Moj chlap dostal zvaracku a prilbu k tomu zadarmo
...no len mne ta prilba padla a puk .Myslela som si ze ma zabije ...ale ten pohlad....potom sme sa natom smiali ze aka som bola zbrkla ze som to chcela vyskusat ...

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gerfinka
6. sep 2022

Ja som tiež taký nesika 😁 napr..sa mi podarilo spláchnuť telefón do záchoda a že ozaj spláchnuť a kedze bol aj vodeodolný,ešte tam aj zvvonil kdesi v potrubí. Alebo som si na výške z brigád kúpila svoj prvý vlastný telefón a hneď deň po kúpe mi spadol a praskol displej. Alebo som si stupila ráno na notebook, ktory som si večer položila vedľa postele a displej samozrejme zostal popukany. 🤦 Teraz posledná vec, spadla mi digitálna váha do umývadla plného vody. Samozrejme, že už nefunguje. Asi je to tým, že som taká tiež zbrkla a snažím sa čo najrýchlejšie urobiť čo najviac veci.

brembo
6. sep 2022

@diewcatqoo tomu sa hovorí nadanie😀

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
grilazka
6. sep 2022

Tak aj ja pridám jednu moju "ne"šikovnu príhodu,keď ste aj vy takí "ne"šikovní 😂
Strihala som živý plot elektrickymi nožnicami,kábel natiahnutý...A keď som to už mala hotové,tak som chcela odstrihnúť posledný lístok čo trčal a odstrihla som kábel na polovicu

duduska25
6. sep 2022

My byvame len kratko v novostavbe, takze ak sa nieco v interieri pokazi, tak to este celkom citlivo riesime😅tak ako som cvicila v obyvacke, spadlo mi zavazie a preseklo to vinylovu podlahu. Az zle mi prislo, tajila som to 3 dni, a potom som to musela vyklopit😄😅, nastastie je to vzor dreva, takze to ni je vidno, ale odvtedy cvicim zasadne v garazi🤷‍♀️

baboobchod
6. sep 2022

Keď sme boli študenti, náš spolubývajúci staval frajerke máj našim kuchynským nožom a riadne ho vykrivil, celá čepeľ bola vlnovková 🤦🏼‍♀️😂

anos18
6. sep 2022

Na 18 narodeniny som robila synovi smotanovú tortu a keďže tie smotany sú teraz nejaké divné a nestuhne to,ako by malo a torta sa mi vyšmykla a celá sa rozpadla. A keď som bola dievca, na Vianoce som dávala čosi na balkón vychladiť a ako som zatvárala balkónové dvere, tak som tlačila nie za rám dverí,ale za sklo, a preborila som sa do jednej vrstvy skla. Na ruke mám jazvu doteraz. Otec povedal,že keby neboli Vianoce,tak dostanem bitku 😁