Čo sa mohlo stať so stratenými ľuďmi?

18. apr 2022

Ahojte. Premyslali ste niekedy nad tym, ako je mozne, ze niektori ludia (aj male deti) sa jedneho dna vypria a roky ich nevie nikto nikde najst, ziadna stopa, nic? Co si myslite, ze sa takym ludom mohlo stat? Poznate osobne nejaky taky pripad?

77daniela77
18. apr 2022

Ja som mala takeho spoluziaka co sa hovorilo ze xmizol a nikto ho nevie najst.....po case vyslo najavo ze sa do niecoho zaplietol,vyhrazali sa mu smrtou,tak usiel do USA a tam sa spojil s inym nasim spoluziakom a teraz tam robi vraj niekde realitaka😎

luccija
18. apr 2022

Mňa zaujalo, keď hudobník Kmeť rozprával o malom bratovi, ktorý sa stratil

sissy27
18. apr 2022

Hej, bývalej spolužiačky otec. Odišiel z domu v papučiach a “zľahla sa po ňom zem”. Po x rokoch ho chceli nechať vyhlásiť za mŕtveho a vtedy sa zistilo, že má nový život s novou ženou, deťmi…

deti95060810
18. apr 2022

@sissy27 videla som film na podobný námet.. to bol film podľa skutočnej udalosti USA...

sissy27
18. apr 2022

@deti95060810 ja myslím, že je takých viac po celom svete…

terina25
18. apr 2022

Mojho svagra sestra zmizla. Uz je to cez 20 rokov. Ostali po nej 2 male deti

66bublinka66
18. apr 2022

@deti95060810 nevieš názov?

deti95060810
18. apr 2022

@66bublinka66 prepáč neviem - musela by som pohľadať...ale viem presne ako sa začínal... výborný film.

0adka0
18. apr 2022

Ja som mala takú spolužiačku ešte na základnej škole, pamätám si ako keby to bolo včera, išli sme z divadla a chytil ju jej otec na chodníku za rameno, vyzeral že sa veľmi ponáhľa a len zakričal triednej p.uč., že si ju berie domov a odvtedy ich už nikto nevidel. Hrozne pršalo a ja som mala od nej požičaný dáždnik, chcela som jej ho vrátiť a ona už sa v škole nikdy neukázala, pre nás deti to bol šok, potom sa neskôr hovorilo, že ju jej otec uniesol niekam do USA, ale nikto nevie, čo je na tom pravdy.

aduskalac
18. apr 2022

U nas v dedine kde som byvala v 90rokoch sa stratil alebo odisiel dakde alebo co je snim jeden chalan kamionista,kamion nasli a jeho nie,doteraz nikto nevie co je snim

77daniela77
18. apr 2022

@aduskalac Nieco podobne sa stalo aj znamemu.Syn kamionista chodiaci vtedy sam hlavne do Spanielska zmizol....nebolo ho vyse roka,bol hladany......potom sa odrazu objavil doma a ich cela rodina ani muk k tomu kde bol,mlcia vsetci,asi sa tam do niecoho zaplietol a ze sa z toho zpamataval dlho.....

marcellka32
18. apr 2022

Pred 2 rokmi zmizla moja bývalá spolužiacka z triedy Naďa, ostali po nej 3 deti a nikto dodnes nevie kde je....

h2
18. apr 2022

@marcellka32 O Nadi som počula, veľa sa o tom vtedy hovorilo/písalo. Občas si na ňu spomeniem, podľa toho, čo sa písalo, som presvedčená, že nežije. ☹️

juliet86
18. apr 2022

@marcellka32 nada je silny pripad. moj osobny nazor je ze to bola neliecena poporodna psychoza/poporodna depresia a ze si siahla na zivot. extremne smutne

zuzanka.zuzu
18. apr 2022

kolegova dcéra okolo 25r, auto zaparkované na parkovisku, išla do obchodu, otvorené dvere spolujazdca!, vnútri veci... už asi 20 rokov tomu bude

marcellka32
18. apr 2022

@h2
@juliet86 nemajú telo, takže stále dúfa ...

20erika07
18. apr 2022

@juliet86 za tie roky si myslim , ze by sa mrtve telo naslo, lebo sama by sa isto niekde nezakopala. A az by ju aj zver rozniesla tak aspon kosti... bohvie... ale je to velka zahada, ani stopy po nej uz tak dlho ... ☹

zuzinapipina
18. apr 2022

Aj mojej maminy bratranec, tiež uz je tomu veľa rokov, odišiel a nikomu sa odvtedy neozval...vraj mal dlhy, no kto vie co je s ním..

66bublinka66
18. apr 2022

@deti95060810 a keby tá veľmi pekne poprosím? 😇 skúsiš ho nájsť?

zuzahajdulka
18. apr 2022

Moje dve dobre zname. Doteraz mam z toho hrozu. Jedna, advokatka, zmizla asi pred 15 rokmi. Nasli akurat na parkovisku pred supermarketom jej auto, ale nikdy sa don nevratila, od vtedy je nezvestna. Neviem, ci to suviselo s nejakym pripadom, ktory zastupovala, alebo nieco ine. Druha, slobodna osamela baba odisla z domu tiez asi pred 15 rokmi a odvtedy po nej neostala ziadna stopa, mobil, sprava, nic. V detstve sme byvali v jednom baraku. Podla mna tieto zmiznutia su o obchode s organmi, alebo bielym masom.

dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janne318
19. apr 2022

Že záhadne zmizne jedinec - je ešte relatívne pochopiteľné a aj celkom reálne. Ale že zmizne bez stopy celé lietadlo...? Vážiace 300 ton, s vyše 200 ľuďmi na palube...? 🤔

zuzahajdulka
19. apr 2022

@zuzanka.zuzu mozno piseme o tej istej babe.

deti95060810
19. apr 2022

@66bublinka66 napíšem ti IP...