Čo sa mohlo stať s nezvestnými ľuďmi?

27. mar 2022

Možno trochu nezvyčajná téma na konovi,ale takisto zo života.Dlhodobo nezvestni ľudia.Co myslíte, čo sa s väčšinou zmiznutých ľudí mohlo stať? S tými,čo sú roky nezvestni bez stopy zmizli a viac o nich nebolo počuť.Bolo tak počuť o mnohých matkach po pôrode,proste s deťmi ktoré zmizli len tak a detičky ostali samé:( Čo sa s nimi mohli stať,je šanca že sú nažive?Poznate niekoho takého kto takto zmizol?

diamond007
27. mar 2022

Z mojich informácií je väčšina po smrti. Ak sú dlhodobo nezvestní.
Stačí dobre zahrávať v lese a nikto nikdy človeka už nemusí vidieť.
Konkrétne o tej matke čo odišla od deti z BA, v januári to už boli tuším aj dva roky , myslím že tam bola tiež samovražda.

luccija
27. mar 2022

Väčšinu nájdu, alebo zmiznú do zahraničia, lebo majú niečo za ušami, alebo sú biele kone a zlikvidovali ich
Z tých žien iba tu Nadu nenašli to je smutné musela niekde skočiť do Dunaja..

diamond007
27. mar 2022

*Zahrabat

tenerifka
27. mar 2022

Vacsinou vrazda alebo samovrazda, a v pripade vrazdy ju ma v 90% pripadoch blizka osoba, vacsinou manzel/partner. Nenajde sa telo, nie su dokazy, nikto nie je obvineny

sszuzu8
27. mar 2022

Veľa ľudí odíde z domu možno do zahraničia začať nový život a nechcú byť k nájdeniu. Nemusí ísť hneď o únos vraždu samovraždu...

marcellka32
27. mar 2022

S Nadou som chodila na ZŠ do jednej triedy, sedela som s ňou, perfektná žiačka, nemusela sa učiť, samé jednotky, šikovná baba a už 2 roky alebo aj 3 je nezvestná....ja neviem kam mohla ísť, mne je toto záhada

jaskolka
27. mar 2022

Obvykle sú buď už po smrti, alebo v cudzine žijú pod novým menom a urobili hrubú čiaru za pôvodnou identitou, už z hocijakých dôvodov
Osobne nepoznám nikoho takého, o tej Nadi som počula, myslím, že tam šlo o samovraždu, v hlbokej depresii, chudera, možno skočila do Dunaja...

vevesh
27. mar 2022

Akosi tu nikto nespomina obchod s bielym masom, ktory je velmi rozsireny v eu. Vzhladom na geograficku polohu slovenska je dost obeti...

luccija
27. mar 2022

@jaskolka áno ona už mala depresiu buď po prvom, alebo druhom dieťati veď aj pred tým ako zmizla bola u psychiatrický na kontrolu a posledný hovor bol s ňou.Strasne smutné čo musela zažiť tiež si myslím, že to jedine tak skončilo
Aj napriek tomu, že brala lieky, bola sledovaná..

sabca_m3
27. mar 2022

@diamond007 uz dlhšiu dobu sledujem ten pripad tej matky, zaujimalo by ma to ze co🤷

terina25
27. mar 2022

U nas v rodine zmizla svagrova sestra. Uz je to cez 20 rokov a ziadna stopa. Ostali po nej 2 male deti. Samovrazda to urcite nebola,neverim tomu. Skor myslim,ze ju zavrazdili. Je to hrozne nevediet ,kde je telo a stale dufat ze snad sa niekedy este ukaze.

sparrows
27. mar 2022

Buď sú mŕtvi, alebo ich uniesli na obchod s bielym mäsom, alebo na sexuálne služby

tenerifka
27. mar 2022

Nemyslim si, ze v dnesnej dobe internetu a mobilov niekto unesie Europanku v Europe za ucelom prostitucie, tuto profesiu robia dobrovolne Africanky a Latinoamericanky, ktore su v EU nelegalne a v pripade odhalenia im hrozi deportacia, resp. je vela ku.. iev, ktore netreba unasat

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz