Čo robíte vo voľnom čase?

28. sep 2023

Baby ahojte, čo robievate vo voľnom čase nie s partnerom nie s deťmi. Ale keď ste samé. Aké hobby, koníčky? Áno viem, že voľného času asi polovica z Vás má málo ale chcela by som načerpať inšpiráciu. Nakoľko som zostala doma z určitých dôvodov a hľadám si spestrenie dňa nejakými aktivitami. Najlepšie kde by som nejakú kamošku mohla spoznať 🙂

2006_1211
28. sep 2023

Na nejaké zabavy ci koncerty alebo co ta baví robiť poprípade cvičiť ci ísť sama do prírody spraviť si tam taky malý piknik vypnúť trochu. Odkiaľ si?

deti95060810
28. sep 2023

nerozumiem slovku "volný čas" .....

jasminet
28. sep 2023

Chodim na taliančinu - super partia sme sa tam zišli.

hederamonstera
28. sep 2023

Ked som este mala volny cas, tak som chodila na dlhe prechadzky do lesa a pocuvala hudbu/podcasty.
Alebo som citala knihy alebo malovala alebo chodila do posilnovni a dvihala cinky. Teraz som si nasla hodinu tyzdenne a chodim na pilates.

lucia13022023
28. sep 2023

Určite šport. Nikdy som nebola "fitkova" ale milovala som ísť sa korčuľovať niekam sama do prírody alebo u nás je pri jazere taky chodík a to je pre mňa aj psychohygiena. Alebo potom beh/chôdza do lesa. Milujem to

sissy27
28. sep 2023

@deti95060810 to je to obdobie, ktoré tráviš napr. na mk zapájaním sa do často nezmyselných diskusií. A povedzme si na rovinu - nie je ich málo 😀 alebo chceš tvrdiť, že je to tvoja práca alebo nedajboh povinnosť? 😀

pre autorku: všetko čo len chcem. Cestujem, športujem, vzdelávam sa, idem s kamoškami / kamošmi niekam von (nie na detské ihrisko, ale niekde posedieť, zabaviť sa...), kino, divadlo, občas pozriem niečo v tv alebo somariny na internete...

alickapusinka
28. sep 2023

odkedy aj pracujem aj podnikám nemám na nič čas.

mamamasama
28. sep 2023

Fitko, kniha, bicykel, beh, plávanie

bluka2
28. sep 2023

Ja chodím na jogu (vinyasa/asthanga), to mám najradšej. Na jednu obedovú pauzu som si dala online kurz francúzštiny. Inak konečne čítam zas knihy, teraz u mňa ficia najmä o zdraví/starnutí, co nie je žiadna beletria, ale snažím sa robiť z toho pozitívne zmeny do zivota a myslím, že pomaly, ale ide to

bluka2
28. sep 2023

A teda ja naozaj vždy plánujem ďalšiu cestu niekam 😀 pozerám mapy, čo kde je, ako z bodu A do B a pod

stanulienkat
28. sep 2023

Citam.

marca12
28. sep 2023

@deti95060810 to je smutne. Kazdy by mal mat volny cas a v tom volnom case si organizovat program podla svojich zalub

sissy27
28. sep 2023

@marca12 kazdy ma volny cas, ide len o to, ako ho kto vyuzije. Niekto hlupo, takze potom ma pocit, ze volny cas nema…

ivangeline
28. sep 2023

Ucim sa polsky. Cvicim. Citam vela.

doriiis
28. sep 2023

Čítam,pozerám horory,chodím plávať,sijem koberec,počúvam hudbu,maľujem...

vulka
28. sep 2023

Nerobím nič - normálne si ľahne a spím. Ale inak môžeš vyšívať, štrikovať, hrať bowling i biliard, ísť na turistiku alebo na huby, absolvovať kurz flamenga aj francúzštiny a dokonca aj salsy. Skúšať nové recepty, začať niečo pestovať, zapojiť sa do debatného klubu, administrovať nejakú skupinu tu na koňovi, zbierať liečivé byliny a vyrábať liečivé maste,..................

anonymanonym
28. sep 2023

Venujem sa psovi. To je za mna take hobby, ktore ma kopec vyhod a da sa tak vela aktivit skombinovat.. Relax (maznanie so psom), šport a pohyb (psie športy, treningy, prechadzky, turistika), psychohygiena o samote niekde v prirode so psom a naopak aj socializacia a spoznavanie ludi (psie vybehy, zakecanie s dalsim psickarom, psie akcie, zavody, skupinove treningy, vylety s dalsimi psickarmi)... Zalub mam viac, ale ten pes mi fakt vie poskytnut vyplnenie volneho casu presne tak ako to v dany moment potrebujem, chcem ❤️

mimi3008
28. sep 2023

@deti95060810 veru ani ja nie. Posledne 4 roky som take nemala

buberova
28. sep 2023

Čítam knihy, často aj odbornejšie/náučné nie len beletriu, občas idem behať, na bicykel sa sama akosi bojím. A potom pozerám seriály, surfím na internete a kedysi som mala snahu sa učiť španielčinu 🙂

omg1992
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vkatush
28. sep 2023

Ja som sa konečne vrátila k čítaniu, takže veľa kníh...

A začala som za učiť (aj s manželom) taliančinu a ak vydržím pár mesiacov sa tomu venovať, tak chcem ísť do jazykovky sa to naučiť poriadne.

Každú stredu s kamoškami ideme na babskú jazdu na kvíz.

Kamoška začala chodiť na poledance, kolegyňa chodí na hrnčiarsky kurz, mnohé chodia do fitka.

Záleží, čo ťa zaujíma, čo máš rada.

zenulkaaa
28. sep 2023

Ja ked sa stane, ze ostanem sama cez vikend napr(muz so synom idu k babke), tak upratujem 😄😄😄 ako vazne, ale pre mna to je zaluba, nie otrava, milujem poriadok, cistotu, vsetko pekne usporiadane a to sa mi najlepsie podari, ked nikto nie je doma. Potom dalej vo volnom case cvicim, citam knihy, lustim krizovky, pisem blog, nakupujem, zajdem na kafe s kamoskou, triedim si satnik, chystam outfity (milujem totiz obliekanie a modu) atd
No ja mat viac volneho casu, nikdy sa nenudim a popravde nerozumiem ludom, co sa pytaju tieto otazky. Nic v zlom, ale nemas nic co by Ťa bavilo? Lebo ak ano, tak nie je dovod na tuto otazku, rob to co Ťa bavi. Je tolko moznosti.

zenulkaaa
28. sep 2023

@omg1992 nedviha, len sa cudujem, aka strata casu a nudny den - spat 😄😄😄 ked sa da robit tisic zaujimavejsich a uzitocnejsich veci..

tramtada31
28. sep 2023

Chodím na tanečnú, do posilky a ešte na jeden sport a ešte pomáham v jednom OZ a venujem sa komunitnej praci. Mám super manzela, ktorý mi dopraje byt niekoľko dni v tyzdni po praci vonku, takze potom aj doma nie som vyhorena a lepsie fungujem 🙂

hederamonstera
28. sep 2023

@zenulkaaa tak ono to je subjektivne co je strata casu ;) nenavazala by som sa do druhych

jamimo
28. sep 2023

nordic walking, čítanie kníh, podcasty, vyfarbovanie mandál, vymaľovanie, krížovky, učím sa nový jazyk, v zime sa chystám vyšívať. Len toho času je málo🙃

lucka_ke
29. sep 2023

knihy, filmy v angličtine kvôli jazyku, kým som mala lepšie oči tak ručné práce (vyšívanie, štrikovanie, šitie), popri práci študujem čiže voľného času mám ozaj máličko, ale o to viac si ho viem vychutnať

omg1992
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvetinka75
29. sep 2023

športujem, idem s kámoškou na kávu, čítam, učím sa jazyky, pozriem si nejkaý dobrý film, antistresové vymaľovávanky, počúvam podcasty....

vlucifuk
29. sep 2023

@vkatush Môžem sa, prosím, opýtať na aký kvíz chodíte a ako to tam vyzerá? Ďakujem.