Čo robiť, keď sa mi nič nedarí?

13. okt 2022

Dobrý večer ,prajem chcem sa spýtať lebo som už fakt zúfalá,čo mám robiť keď sa mi nič nedarí ? Všetko čoho sa chytím sa pokazí,aj stále keď sa niečo môže pokaslat tak sa pokasle,ja už fakt neviem čo robím zle ale v ničom sa mi nedari,ani sa nič nemôže podariť. Nechápem prečo sa niekomu môže dariť v určitých veciach a mne stále nie..a to sa týka všetkého vzťahy,škola , celkovo život .Mali ste niekto niečo podobné ? Napadlo ma aj vyhľadať nejakú pomoc alebo čo

majkabambulik
13. okt 2022

Kazdy v zivote to zazil, tak ako svieti slnko a niekedy aj prsi, tak isto sa v zivote striedaju dobre a zle obdobia. Nic za tym nehladaj, bud pozitivna a hlavne opakuj si, ze vsetko sa raz pominie aj to dobre, aj to zle-zatial to plati uz niekolko tisicroci u kazdeho cloveka. Nikto nema v zivote iba stastne dni a nikto nema v zivote iba zle dni. Aj ti co sa predvadzaju aki su stastni tak to nie je casto tak, ako to vykresluju-Too good to be true je porekadlo v anglicku, preto sa neporovnavaj s nikym inym, ze inym sa dari a tebe nie, ved aj tebe sa toho vela v zivote podarilo.... Pomoc urcite nevyhladavaj u podvodnikov co zneuziju tvoju naivitu, hladaj v porozmyslani ci si neurobila nejake zle rozhodnutia, pises ze mas problemy - vztahy-no ake vztahy vyhladavas? Kde ich vyhladavas? Odpoved vies iba ty. Skola - ked sa jej nebudes venovat takpovediac na 100 a viac percent tak necakaj zazraky.

annnna18
13. okt 2022

Skus si toto precitat a porozmyslat. Zacni hlavne od seba a troska prehodnot myslenie.

Dobrý večer ,prajem chcem sa spýtať nie som vobec zúfalá,čo mám robiť keď sa mi všetko darí ? Všetko čoho sa chytím sa podarí, aj stále keď sa niečo môže pokaslat tak sa to podarí,ja už viem čo robím dobre ale vo všetkom sa mi dari,a všetko sa mi môže podariť. Chápem prečo sa niekomu nemôže dariť v určitých veciach a mne sa stále darí..a to sa týka všetkého vzťahy,škola , celkovo život

anjelicek26
13. okt 2022

Tak vyhladat pomoc nie je na skodu... tieto veci su vacsinou o uhle perspektivy, akym sa na to pozeras... ak sa nedari v skole - mozno treba prehodnotit svoje ambicie a vybrat si nieco ineho. Ked sa nedari v osobnom zivote - treba prehodnotit vyber partnerov... Ja ti neviem, nehovorim, ze mame jeden stastny moment za druhym, ale vzdy si najdem to, na co sa da upriamit a co ma robi stastnou, co funguje, co je fajn a na com sa da stavat... vzdy pozeram do buducna, snazim sa zlepsovat aj fungujuce veci este o trochu... a hlavne sa nenecham zlymi vecami tahat dole...neverim na smolu, povery a podobne chobotiny... otrasiem sa a ideme dalej... ak sa ti to nedari samej, tak psycholog, prave na to tam je...

gdulskadarina
14. okt 2022

casto je to aj o nasom vnimani, na vsetko sa da pozriet z roznych uhlov pohladu a myslim, ze aj na toto, ked to nevies vnimat inak, nevidis v tom nic dobre, vyskusaj sa obratit napriklad aj na psychologa, ten ti moze pomoct vnimat veci inak, ale poviem ti ze je to bezne ze raz je clovek hore, raz dolu, ja mam tiez blbe dni, kedy sa mi nedari nic, coho sa chytim to skazim, ale vtedy viem, ze to je cas aby som spomalila