Čo robí ženu ženou? Sukne verzus vyžarovanie

alzbeta7979
22. jan 2017

Mohli by sem prispievať aj muži, nech napíšu ich pohlad.
Chcem sa tu baviť na typicky ženskú tému ako moc riešite seba, oblečenie, topánky, šminky pri deťoch a pri manželovi. Nosíte sukne aj doma, snažíte sa páčiť svojmu manželovi alebo ako to riešite, aby vás stále nevidel iba v teplákach.

sunny8
23. jan 2017

Moj kazdodenny ZENSKY ritual: vstanem zaberiem sa do kupelne umyjem sa a nalicim u mna to pozostava z hydratacneho kremu (len ked mam obdobie suchej pokozky hl v zime aby sa mi nelupala) z korektoru (len ked mam skvrny alebo vyrazky) make up nedavam. Namalujem si najemno obocie kedze mi moc nerastie a ak ano tak ho takmer nevidno (linka na obocie / ceruzka na obocie/tien na obocie) a rozotriem stetcom aby to nebolo moc neprirodzene. Na oci si dam linku ciernu a spiralu. Na usta konturrku ruz alebo lesk. A este puder ked som moc leskla. Netrva to dlhsie ako 15min. A myslim si ze aspon z casu na cas by sa mala upravit kazda zena. Ucesem sa mam kratke vlasy cize bud stipccek alebo gumicka a milion sponiek vsetko mi odstava 😃 vonavka je zaklad aj deo = zenska vona nalicena ucesana ... Sukne ? Ak je leto tak ANO ! AJ DOMA . . ale nie som ten typ ze vonku mrznee a ja sa budem pretrcat s holymi nohami. Preferujem leginy kedze som stihla zvyraznia nohy aj zadocek 😀 ani vystrihy nemusia byt nemam megakozy ... Sko bralety v lete pupok von planujem don pierc sexyyyy 😗😘 tolko z vyzorovej stranky. Ale zenskost je predovsetkym v povahe. Nelubim ak sa zena stara do veci aapon pre mna vyhradne chlapskych (vymenit ziarovku opravi vodovod a pod). Zena ma byt jemna krehka citliva ziadna tvrda drsnacka. Nenavidim ak zeny ziarlia vysiluju pre nic za nic a hla vne ked FAJCIA! TO ASI NEZNASA AJ VACSINA MUZOV. alebo ked zena pije ako duha. Bleee 😌😁

persica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terezka1947
23. jan 2017

myslim,ze zenu zenou nerobia iba make up a sexi oblecko.....musi mat v sebe nieco,co muza zaujme....mala by byt zenou v slovnom prejave,citeni,atd.atd,...a mozno najma to,ze sa nesnazi za kazdu cenu byt lepsia ako su muzi
ani silnejsia ako oni...nehanbila sa byt zenou
otazka ale je-aky typ muza zaujat chceme,pre koho chceme byt atraktivne...a na aku dobu
na niektorych muzov staci iba kratka sukna,pohlad zranenej srnky aaaaa....

andrejka1974
23. jan 2017

tak normalne ja sa malujem len vynimocne, proste ja to tak citim, a pre mojho muza som aj tak ta naj aj ked nemam sexi postavicku a sexi suknicku

vroni
23. jan 2017

Sukne nenosim a nemalujem sa. S chlapom si ma este nepomylil nikto a muz na mna tiez neposobi dojmom, ze by mal zajacie umysly. Muza tiez robia muzom nohavice?

dominika6
23. jan 2017

@alzbeta7979 omyl

ženu ženou nerobia šaty,kilo makeupu,tony laku na vlasy a kozy von...kto sa týmto riadi,tak má veľmi povrchný a plytký život,pretože ak žena nevyžaruje spokojnosť,pohodu,vyrovnanosť,sebavedomie,humor a nemá prirodzené uvolnené vystupovanie a úsmev na tvári, tak vám nepomôže nič milé dámy...ani sukňa pri sporáku..

liduska12
23. jan 2017

Doma chodim v teplakoch a nenamalovana, von sa pekne obliekam a malujem 🙂 sukne ani podpatky moc nenosim, iba velmi vynimocne, lebo mi to nie je az tak pohodlne 🙂 a muz mi vzdy vravi aka som krasna a ze ms zboznuje prave nenamalovanu a v teplakoch :D vzdy sa snazim byt ale cista a vonava 🙂 skor som toho nazoru ze zena viac ocari ked je zdravo sebavedoma a vyzaruje z nej nieco ako povrchnymi upravami, ale dobre je nieco medzi, zas von chodit nenamalovana a v teplakoch neni ani u mna bezne 🙂

sissy27
23. jan 2017

@alzbeta7979 ženu ženou robí hlavne správanie, vystupovanie, a nejaká tá základná starostlivosť - a to nemusí mať vlasy vyčesané, tip top makeup a 11cm ihličky... aj v teplákoch sa dá byť ženou a naopak, aj v šatách od diora môže pôsobiť ako chlap ... každému pristane niečo iné...
Inak dosť chlapov nosí ženské šaty, vysoké topánky a veľa makeupu 😀 takže v tomto to tajomstvo nebude 😀

mima4
23. jan 2017

@alzbeta7979
ženu ženou robí to, že má to, čo muž nemá a po čom muž túži, čo mu chýba a čím ho žena doplňuje a obohacuje jeho život.

A urcite veľa mužom imponuju ženy, čo sa obliekajú žensky a slušne (sukne, šaty) a majú dlhé vlasy.

0silvia0
23. jan 2017

@alzbeta7979 čím som staršia, tým viac sa snažím fungovať v čo najlepšom stave aj doma. V lete nosím sukne, v zime legíny, vyťahané tepláky som vyhodila. Keď som doma sa nemaľujem, ale keď idem von tak sa vždy namaľujem.

libawet
23. jan 2017

@alzbeta7979 žena by sa mala o seba starať po celý svoj život, ale tak normálne, ani nie veľa, ani nie málo, tak akurát. Určite by sa nemala zanedbať len pre to, že už je vydatá, má deti a teda svoje má isté. Mala by vyzerať pre seba dobre, nie pre okolie a nie ani pre mužov. Starať sa o pleť, vlasy, ruky, nechty, oblečenie - by malo byť pre ženu úplne normálne, a myslím si, že nielen pre ženu, aj muži by si v tomto mohli vstúpiť trošku do svedomia - príjemne voňajúci muž je vždy viac sexi, napríklad. No nejde tu len o zovňajšok, veľa krásy a zdravia vychádza aj zvnútra, ak je " tá naša dušička " v poriadku a je spokojná, odráža sa to aj na našej pleti, vlasoch, tvári, očiach, celkovom držaní tela a postoji, v reči, v celkovej komunikácii s okolím. Krása je jednoducho harmónia tela a ducha.

zanta3
23. jan 2017

U mna to je vacsinou podla nalady. Niekedy sa malujem aj kazdy den a niekedy vobec nemam chut. Ale myslim ze to ma kazda zena tak. Ale velmi rada sa namalujem a nachystam, predsa len sa chcem stale mojmu drahemu pacit. Hlavne ale aj pre seba, lebo sa potom aj lepsie citim ked som taka nachystana a upravena