Čo priniesť kamarátke po pôrode do nemocnice?

heltova9
11. júl 2022

Ahojte dievčatá, prosím Vás viete mi poradiť čo doniesť kamoske do nemocnice, ktorá bude 3. Deň po pôrode v nemocnici a idem na návštevu , neviem čo sa môže a čo nie, ďakujem

joesvk
11. júl 2022

@heltova9 Tekutiny. Hroznovú šťavu napr. Pivo nealkoholické😉

zojanka
11. júl 2022

@heltova9 dáku fajnotu, napríklad mňa by potešili palacinky 😁

sirka9
11. júl 2022

@heltova9 odporúčam spýtať sa jej co by jej urobilo radosť. Alebo co by si dala. Ja by som bola vrazdila za pikao napríklad. Ale boli sme este v režime bez návštev a bez vychádzok mimo izbu.

mimi3008
11. júl 2022

Mne po oboch porodoch sli na chut detske vyzivy

martinaseww
11. júl 2022

Piskoty a detske vyzivy..cokoladu by som radsej nenosila..alebo cerstve ovocie je sezona

zuzana9393
11. júl 2022

Radsej sa jej spytaj lebo ak jej kazdy donesie ovocie, tak pojde domov riadne nabalena. Mna napriklad velmi potesilo vtacie mlieko. Je to vraj dobre na tvorbu mlieka, je to chutne plus bude vediet, ze si sa s tym piplala a dala si zalezat.... Akurat som nan dostala strasnu chut 😃

zuzuliennka1
11. júl 2022

hroznova stava, detske vyzivy, piskoty 🙂

suge
11. júl 2022

Najmä treba zistiť, či sú tam skutočne dovolené návštevy.🙂

eva233
11. júl 2022

Opýtat sa... Každá sme iná... Mňa by potešil suchý šampón a nejaké obľúbené jedlo pizza, spagety... Ale aj hroznova šťava bola super 👍😉

majlo1234
11. júl 2022

Pho bo/iny vyvar bol pre mna top jedlo v tom case, a vlastne stale je😃bola som najviac vycerpana z hnusnej nemocnicnej stravy, prva vesta rovno z porodnice sla cez McDrive😃

travelllerka
12. júl 2022

Bezkofeinovu kávu a bielu čokoládu 🙂

elizabet173
12. júl 2022

@heltova9 spýtaj sa jej, to bude najlepšie a najmä si zisti, či sú povolené návštevy, v mnohých nemocniciach sú už zakázané

mia_von_prag
12. júl 2022

Určite sa spýtaj. Neexistuje nic univerzálne.