Čo pomôže proti vypadávaniu vlasov a na ich zhustnutie?

nicoliy
21. dec 2021

Ahojte chcela by som sa spýtať niečo overené na vypadávanie a zhustnutie vlasov. Čo vám pomohlo? Môže to byť aj drahšie niejaké vitamíny ale niečo overené. Ďakujem za rady

domisepesi
22. dec 2021

@nicoliy mne najviac pomohol 100%morský kolagén Inca, viditeľne výsledky už po mesiaci ale je potrebné brat dlhodobo. uzivala som revalid 1rok, bloom hair 2roky - vyhodené peniaze, hairburst bol tiež z tých lepších užívala som ho asi pól roka. Naj z tychto bol určite morský kolagén. Plánujem pokračovať a odporucam.

vlnovkaa
22. dec 2021

Na jar treba nazberat stonky z lopúchových listov, nakrajat na kusky a usušit. Potom po kazdom umyti vlasov robit oplach z caju z lopuchovych stoniek (listov). Mám odskúšane, len to musíte vydržat oplachovať aspon niekolko mesiacov. No a samozrejme výživa zvnútra 🙂

denka001
22. dec 2021

cesnakovy sampon

rusalka77
22. dec 2021

@nicoli
Revalid-tablety........zabralo na 100%.........určite nie všetkým zaberá to isté ale ja si neviem vynachváliť.....z vlastnej skúsenosti......a to som bola zo začiatku skeptická😊

noemikatka
22. dec 2021

@domisepesi kde ste kúpili ten kolagen?

domisepesi
22. dec 2021

@noemikatka pilukla.sk alebo pilulka24 - kupujem ho tam kde ma vyjde najlacnejsie. Niekedy pridávajú aj zľavový kód alebo dopravu zdarma vtedy to vychádza aj na 42€

otila1
22. dec 2021

Vlasimo.sk užívať minimálne 3 mesiace

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavomira236
22. dec 2021

@nicoliy mne doktorka teraz predpísala toto tak skusam

lenka_vi1
22. dec 2021

@nicoliy obyčajný pirydoxin za pár drobnych po mesiaci som videla ako mi dorastajú nové vlasy. Po pôrode mi neostalo skoro nič.

vitriolka
22. dec 2021

@nicoliy vysetrenie na endo a u kozneho moze pomoct predtym nez zacnes vyhadzovat peniazky za kozmetiku a doplnky

monillia
23. dec 2021

@vitriolka presne tak v prvom rade treba zistiť príčinu a tu riešiť až potom brat doplnky

mijaska
3. jan 2022

@domisepesi fakt Bloom hair nefunguje? Mám objednané 6 mes. Balenie…

domisepesi
3. jan 2022

@mijaska brala som ho skoro rok a žiadna zmena, vzala som 3mes balenie to som vybrala, vravím si vezmem ešte raz keď bola akcia 3 + 3 zdarma, zjedla som teda dalšie 4 balenia a posledne 2som už predala na bazári, nemá to význam.

martina505
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sandey
23. jún 2023

@otila1 neodporucam, mala som zvysene pecenove testy po nich

lubka9418
20. mar 2024

@sandey z vlasimo vitamínov?