Čo pomôže na urieknutie?

ojedinelydruh
17. júl 2014

Ahojte baby, viete mi poradiť niečo proti urieknutiu? alebo kto by mi vedel poradiť, prípadne pomôcť, koho kontaktovať? Od augusta 2011 sa mi vôbec v ničom nedarí:(
Od zdravotných problémov, po školu až prácu. Jediné moje šťastie za posledné roky je môj partner, aj ten už na mňa pozerá, akoby som bola z inej planéty, že to už nie je normálne, aby sa mi takto nedarilo! ďakujem za každú radu!

hviezdicka111
17. júl 2014

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/co-pomoze-proti-urieknutiu/ tu som ti nieco nasla 🙂 ja sice v tomto poradit neviem, ale skus si to precitat 😀 mozno tam nieco najdes 🙂

ojedinelydruh
autor
17. júl 2014

@hviezdicka111 vďaka🙂

daniela1983
17. júl 2014

@ojedinelydruh urieknutie ? to su skratka take obdobia ked sa cloveku nedari. ale veri nat aku poveru ze za to moze urieknutie....????

ojedinelydruh
autor
17. júl 2014

@daniela1983 toto nie je zlé obdobie, znie to možno divne, ale naozaj nie..začalo to trombózou, o mesiac na to, som bola jednou babou zdrogovaná ako prasa- som rada, že žijem a bez následkov, skoro som prišla o oko, mala som absolvovať transplantáciu rohovky - verdikt lekárov " žite plnohodnotný život s jedným okom ", vyhodenie z práce, vyhodili ma zo školy, opäť som mala výrazne zvýšenú zrážanlivosť krvi, vrátila som sa do školy, že doštudujem, za posledné ušetrné peniaze som si školné zaplatila, nakoniec ma vyhodili, a iné situácie pridružené k tomu..a dnes.. mi zo zdravotky prišla pokuta vyše 500€..naozaj neviem kvôli čomu..toto nie je zlé obdobie:/

daniela1983
17. júl 2014

@ojedinelydruh no niekedy sa nakopi velmi vela problemov po sebe, ale urieknutie to rozhodne nie je

lorela
17. júl 2014

@ojedinelydruh A pozor, aby si popri tym vsetkym "urieknutiam" nenatrafila este na jedno v podobe "odklinaca", ako moja kolegyna, ktory od nej pozadoval za svoje sluzby vela penazi pre nejaku carodejnicu z lesa, ktoru musi on osobne poziadat o sluzbu. Ale ona si vraj tie peniaze nenecha, ale spali ich. Tolko penazi nemala, a tak jej navrhol, aby mu nechala bundu, v ktorej prisla a zlato, co mala na sebe, ze to mozno bude stacit. Aj s vyhrazkou, ze ak to neurobi, jej dceru stretne velka tragedia.
Podotykam, ze tento "odklinac" bol medialne znamy a popularny...
A este podotykam, ze jej dcere sa, nastastie, to zle co predpovedal nestalo.

ojedinelydruh
autor
17. júl 2014

@daniela1983 Neviem, už čo si mám myslieť, stále niečo sa deje, ale ďakujem za názor! 🙂

dejka77
17. júl 2014

Raz si hore, raz dole. Len kvoli tomu, ze sa problemy nakopili, netreba mysliet na nejake urieknutie. Radsej mysli pozitivne a vsetko bude lepsie.

ojedinelydruh
autor
17. júl 2014

@lorela veľa ľudí je zlých, neprajných a závistlivých:/ myslím aj na to!!

ojedinelydruh
autor
17. júl 2014

@dejka77 myslím pozitívne stále, aj keď mám občas slabú chvíľku, aj sa pomodlím, nosím pri sebe anjelika pre šťastie...

lorela
17. júl 2014

@ojedinelydruh Viem, ze to bude tazke, ale skus sa na vsetko pozerat realnou optikou.
Potlac myslienky smerujuce k nadprirodzenym javom a zober aspon cast zodpovednosti za seba - na seba. Co sa tyka skoly, napriklad. Zo studia predsa nevyhadzuju pre nic za nic studenta, ktory je pripraveny na skusky aspon priemerne, chodi na prednasky a celkovo berie studium zodpovedne.
A zdravotne problemy su zdravotne problemy. Tie si clovek nevybera a len z casti moze ovplyvnit napr. vhodnou zivotospravou. Alebo zdedi predispozicie, ale ziadne urieknutie za tym nehladaj. Atd., atd.

ojedinelydruh
autor
17. júl 2014

@lorela to máš pravdu, áno priznávam.. pozerám sa na to aj reálnym pohľadom..po zdravotnej stránke som pátrala aj v rodine, nikto, kto by mal rovnaké problémy, aj keď ťažko povedať, čo bolo v dávnej minulosti..ako študentka som nebola flakač, chodila som na prednášky, zadania som robila priebežne, známky tiež neboli najhoršie.. aj dve bakalarky som mala spravené, v systéme uložené. To asi nerobí každý študent🙂

ojedinelydruh
autor
17. júl 2014

@lorela a s očami som skončila z dňa na deň v nemocnici, z kontaktných šošoviek, pritom oči sú háklive, vždy som si dávala pozor na čistotu a viac ako 8hodin som šošovky nenosila, športujem pravidelne od dectva aj na stravu si dávam pozor.

lorela
17. júl 2014

@ojedinelydruh Tak aky bol dovod, ze ta vyhodili zo skoly?
Bez toho, ze by som bola zvedava. Ten dovod proste byt musi. Alebo ako si to vysvetlujes? Nieco tajomne viedlo ruku pisatela, ked nevedomky podpisal tvoj ortiel? prepac.
Ako aj nedoplatok v poistovni. Uz si tam volala - pisala - informovala sa, preco ti vznikol dlh?

ojedinelydruh
autor
17. júl 2014

Rok som mala pauzu v škole..vrátila som sa, že si dorobím bakalára, v zimnom semestri mi ostala jedna skúška, tú som nakoniec zvládla na Bčko, v letnom semestri som mala 3 predmety plus druhú Bakalárku, čo som musela napísať..dve skúšky som spravila na 1. termín a tretia skúška bola skúška, ktorá je asi najťažšia počas štúdia 3 rokov na našom odbore, veľmi som sa jej bála..prvý termín som sa strašne bála, vyklepaná som bola, čiže som nič nenapísala za celú hodinu, na druhý termín som sa tiež učila, nakoľko skúška pozostávala z dvoch časti + ústna časť, aj keď som sa učila mala som málo bodov..na tretí pokus som spravila písomnú časť, tak som išla na ústnu..profak mi dal poslednú 24tú otázku, ktorú som nevedela, aj napriek tomu som mu čosi napísala na papier, aby som nevyzerala ako hlupana, tak som sa snažila aspoň čosi obkecať, žiaľ mi to nepomohlo..bola som aj osobne za ním, cez vedúcu bakalarky som skúšala vybaviť , že mi chýba jedná skúška do ukončenia štúdia..nič nezabralo..tým pádom som nemala dostatočný počet kreditov a zadarilo sa..čo sa týka pokuty, dnes som si bola na pošte po dobierku z poisťovne..rok som bola evidovaná na úrade práce a rok v škole..doklady mám o vyradení z úradu aj o štúdiu, celé je to divné s tým listom, nevyznám sa v tom, ani polovička, posielala som to aj potencionálnej svokre čakateľke a tá tiež na to nechapavo pozerala, zajtra idem do poisťovne, že o čo ide, papiere zo úradu aj zo štúdia mám už v kabelke.
@lorela

stefka33
18. júl 2014

@ojedinelydruh Ak si katolíčka tak ti odporúčam namiesto zaklínačov navštíviť kňaza a vyspovedať sa, poprosiť ho nech sa za teba pomodlí a porozprávaj mu ako sa ti zle vedie. Je ešte bylinka čistec. Z celého balenia si urob odvar a vylej ho do vane, doplň vodou do plna a celá sa v tom vykúp aj hlavu. Ja ľudovým liečiteľom neverím, ani zhadzovaniu uhlíkov, ale toto by mohlo pomôcť, minimálne ako placebo efekt.

ojedinelydruh
autor
18. júl 2014

@stefka33 ďakujem za radu!!!

oktoberka
18. júl 2014

@ojedinelydruh vies,skor by som to brala tak,ze jednoducho mas blbe obdobie v zivote...nic,co si napisla mi nepride nejako obzvlast zvalstne,ze by si mala mysliet na "urieknutie"...proste su veci a problemy,kt.sa v zivote nakumuluju a clovek musi cez to obdobie prejst...zosilnie,dospeje....a zivot ide dalej
ale ak by som ja nejake vnutorne pochybnosti mala....isla by som radsej na nejaku spoved,mozno rozhovore so skusenym a prijemnym fararom...ak teda si veriaca

daniela1983
18. júl 2014

@ojedinelydruh modlis sa a zaroven nosis anjelika pre stastie a k tomu veris na urieknutie? tak bud sa modlim a verim v Boha, alebo v modli v podobe anjelikov pre stastie.

daniela1983
18. júl 2014

@stefka33 tak pokial je katolicka a teda veriaca, tak by nemala pouzivat okultne blbiny ako napri nejaky cistec! bud verim v Boziu pomoc, alebo verim pochybnym praktikam ktore odporuju Bohu, a to je cokolvek na co clovek upiera doveru, ci amulety, ci anjelikovia pre stastie, alebo cokolvek. skratka bud som veriaci alebo inklinujem k okultizmu.

oktoberka
18. júl 2014

@daniela1983 podla mna zalezi ako k tomu cistcu pristupujes...
ja veriaca som...a cistev ma "vraj"nejaku silu proti urieknutiu...

ja vsak urieknutiu neverim...ale cistec pouzivam
a kedy?
ked ma priserne boli hlava a mam pocit,ze na mna ide migrena..alebo take cosi...skratka,ja tomu hovorim migrena
a na toto naozaj kupel pomaha...a bolest hlavy prejde

daniela1983
18. júl 2014

@oktoberka pouzivat bylinky ak ma boli hlava je ok. bylinky maju predsa liecive vlastnosti. ale bojovat bylinkami proti urieknutiu je nieco ine. to je skratka okultizmus, ked clovek veri, ze moze bylinkami, amuletmi...bojovat proti zlu. chapes ako to myslim?

oktoberka
18. júl 2014

@daniela1983 ano...suhlasim,preto som to takto aj napisala...
lebo v mnohych diskusiach sa spaja pouzivanie cistca automaticky s bielou magiou...co je blbost...lebo vzdy je dolezity umysel,s kt.sa pouziva...

stefka33
18. júl 2014

@daniela1983 Neber to tak vážne zas. Je to bylinka. 🙂 Ty si nejaká ortodoxná veriaca alebo čo? To aj s harmančekom máš nejaký problém? 😀

ojedinelydruh
autor
18. júl 2014

Baby, som veriaca a anjelika nosím pre šťastie! Nič iné, žiaden okultizmus za tým nehľadám..proste mám smolu a za posledné 2roky je to katastrofa!! Neviem si dať rady..či je to zlou atmosférou a podceňovaním zo strany rodičov, aj keď myslím pozitívne a nemyslím na nič zlé..jednoducho stále sa niečo deje..

ojedinelydruh
autor
18. júl 2014

@oktoberka to mi príde najrozumnejšie, ísť sa vyspovedať..áno každý mávame blbé obdobia, ale toto trvá už príliš dlho a niekedy mám pocit, že si to odpikám aj za druhých..

daniela1983
18. júl 2014

@stefka33 nie som ortodoxna veriaca. ale mam za sebou 10 semestrov teologickeho studia, tak skratka viem co je okultizmus a co nie...
a napisala som to snad dost jasne, ze ak sa bylinka uziva ako lieciva rastlina proti ja neviem kaslu, bolsesti hlavy, atd je to nieco ine ako ked sa pouzije proti urieknutiu, teda ked sa clovek tym pokusa bojovat proti inym okultnym prejavom

daniela1983
18. júl 2014

@ojedinelydruh nosit pre stastie akykolvek predmet je prejav povercivosti a clovek ktory hovori ze je veriaci tak take nieco nerobi, aby nosil predmety pre stastie. je to pohansky zvyk

stefka33
18. júl 2014

@daniela1983 Uf tak to som si vydýchla. Takže môžem bez strachu používať nechtíkovú indulonu keď mám suché ruky. Ale ak mám pocit, že mi ich vysušila suseda krivým pohľadom tak natrieť si ich už by bolo čarodejníctvo? Preháňaš to. Ak ten čistec nepôjde zbierať o polnoci na cintorín za splnu mesiaca, tak jej to neublíži. To naznačenie, že ani tomu neverím si prehliadla naschvál? Jasne som tam napísala že na niekoho to môže mať placebo efekt.

daniela1983
18. júl 2014

@stefka33 no ale preco to niekomu radit za ucelom aby tym riesil urieknutie? ktore je samo o sebe blbost, aby niekto niekoho uriekol. je to len nabadanie ineho aby doveroval ze mu nejaka vec pomoze je to podobne ako poradit cervenu snurku napr.