Čo pod stromček 7,5 ročnej slečne?

raimulienka
13. okt 2017

Ahojte zienky...poradte, co pod stromcek 7.5 rocnej slecne?

ericka_l
13. okt 2017

Chceš jej nejaké hračky alebo skôr niečo také praktickejšie už ako veľkej slečne? 🙂

nicol_ka55
13. okt 2017

Ja by som jej uz kludne kupila aj nejake oblecenie, uz ma dost rokov a co sa tyka hraciek, musis ty vediet co sa jej paci 🙂 Mozno nejaku barbie alebo take nieco 🙂

lavieenrose
13. okt 2017

ja by som jej dala papier a obalku nech napise jeziskovi...a splnis jej sny..a to bude pre nu najkrajsi darcek ked najde pod stromcekom to co ona chce a nie to co ti poradili na mk...

nelinka2009
13. okt 2017

Notebook, tablet,mobil...

raimulienka
autor
13. okt 2017

@lavieenrose ano to aj mam v plane, ze bude pisat Jeziskovi, ale urcite to budu dalsie barbiny, ktorych ma doma neurekom...ale okrem takejto hracky by som rada nieco interaktivne - ano napr scrable, len to je pre vacsie deti ...nieco taketo akurat vhodne od 7 r.

zuzuzu3
13. okt 2017

Moja bude mať 7,5 na Vianoce. Určite budem kupovať ďalšiu knihu do kuzelneho čítania, minimálne dve ďalšie encyklopédie o prírode, Playmobil "domček na strome" a nejakú spoločenskú hru. U nás oblečenie alebo bábiky 0 bodov 🙂

lavieenrose
13. okt 2017

@raimulienka ak nemate detske dooble tak odporucam kopec zabavi

deti95060810
13. okt 2017

moja má rada puzzle, lego friends, ....pozri spoloč. hru pre jej vek a hrávaj sa s ňou...

ruzicka603
Odpoveď bola odstránená
Zobraz