Čo pekné ste si kúpili vo výpredaji?

4. jan 2022

Ženy čo ste si pekného kúpili?už 3 dní brazdim stránky mám strašnú chuť niečo si kúpiť a potešiť sa🙂či tenisky, tričko, tepláky som po 40 tke prosím neradit Sinsay, Bershka...tak dajte tipy či pochváľte sa.Ja som našla akurát na Gant pekne tenisky či tričká, ale malo objednávam zo zahraničia potešia má nejaké Vaše obľúbené stránky

dzupi898
4. jan 2022

na mňa každú chvíľku v telefóne niečo vyskakuje, ale zakaždým si položím otázku, či to ozaj potrebujem a potom to hneď aj zavriem, mám kvantum vecí a teda zbytočne by som len kupovala ďalšie, aj keď videla som, že napríklad adidas mal fajn ceny, ale tak odolala som, nechcem zbytočne zhŕňať, keď mám toho doma dosť

7lenka11
4. jan 2022

kabát v Mohito - ešte pred Vianocami som si ho skúšala, bol myslím za 50-60 Eur, no nekúpila som si ho.. hovorila som si, že aj tak by som ho zbytočne pred Vianocami kúpila, lebo idem na celé sviatky preč a ani raz si ho neoblečiem.. v nedeľu som ho náhodne našla na predajni za 29 Eur, hneď som ho brala 🙂 inak nie som fanúšik výpredajov, lebo aj tak viem, že polovicu vecí, ktorú by som si kúpila, reálne nepotrebujem.. oblečenie a praktické veci si kupujem podľa potreby počas celého roka - ja nie som na žiadny Black Friday, ani novoročné výpredaje..

autor
4. jan 2022

@dzupi898 presne aj ja som pozerala Adidas mali fajn legíny a tepláky potrebovala by som na sport
@7lenka11 ja som si tak kúpila béžový v Mohito minuly rok oversize športový k rifliam nie elegantný, ale je to umelina a dosť sa zmolkuje:(práveže ja som si veľmi dlho nič nekúpila, ale ako píšeš chcem obyčajný niečim zaujímavý rolák, sveter aspoň nech ma nejaké gombicky či pekný vzor a všetko mi príde ako handry.Bud krátke nad pupok, ale také čo mám doma už 5 ks

emalka
4. jan 2022

Zo zahranicia mam overene obchody Asos, COS (uz su aj v BA), and other stories. Asos je kombinacia roznych znaciek od lacnych po drahsie, COS a and other stories su samostatne znacky.

elizabet173
4. jan 2022

ja mám vo výhľade jedny tenisky Asics, čakala som zľavu a nič moc ☹

ifava
4. jan 2022

@elizabet173 ja mam tak kedy salomon tenisky na behanie vyhliadnute, ale ceny nejako stoja, tak som zvedava ci to vobec este pojde dolu, aj ked je mozne, ze su to zase len take tie akcie na oko.

marca12
4. jan 2022

Nic,lebo nic nepotrebujem

simca06022011
4. jan 2022

nic, lebo vsetko je hrozne... dokonca ani osobne v obchdoch ked som bola (teda naposledy na jesen) som nedokazala NIC kupit. Proste este aj v s.oliver kde vzdy som plne tasky kupila naraz nemal NIC. Nicove nic. Tenisky som zhanala a nepacilo sa mi teiz nic :D leginy zvladnem z tchibo alebo inakade.

nikaeli
4. jan 2022

my sme si konečne kúpili stoličky do jedálne a skriňu do drobcovej izby 😁 a dcéra číhala na reprák JBL

neporadila som ti 🤷🏻‍♀️ ale mám v pláne kúpiť si zimnú vetrovku aspoň po kolená 😉 tiež mám po 40, možno ma tu niečo inšpiruje 😊

elizabet173
4. jan 2022

@ifava ja už nedúfam, ani ich tak nepotrebujem, ako sa mi páčia, takže asi ich kúpim a kašlem na akcie

autor
4. jan 2022

@simca06022011 ja tiež...preto už neviem kde ženy nakupujú?Oblecenie do office nevyuzijem blúzky, kostýmy... a, keď prídem do obchodu samé handry.V Peek and Cloppenburg som kúpila jeden svetrík k rifliam, ale obyčajny akurát, že to nebol polyester.A to som kúpila už zo zúfalstva, že aspoň niečo.

autor
4. jan 2022

@emalka ASOS poznám dlho som tam nebol idem pozrieť.Ja som mala rada Benetton či svetriky, košele športové, či mikiny...

bubicek24
4. jan 2022

Kreslo na čítanie 😋

viki_lv
4. jan 2022

Vyskočila na mňa jedna krásna malá kabelka LiuJo vo výpredaji na stránke Bags & More... 😍 Viem si ju predstaviť na letny večer k satockam... Ale potom som si povedala, že podobný štýl aj farbu kabelky už mám, len teda nie je značková 🤷 tak načo zbytočne míňať €... Oblečenie vôbec nepozerám... V práci nosím uniformu a po práci nosím to, čo mám...

zarrinka
4. jan 2022

Ahoj, na Zalando si si nevybrala?

autor
4. jan 2022

@viki_lv ale asi nebola kožená, že?Ja mám Liu Jo rada skôr trička, keď mám chuť na niečo kamienkove gýčové.
@zarrinka idem pozrieť skôr som bola na About you.

zuzubb007
4. jan 2022

Zalando ma dobre ceny, calzedonia a intimissimi tam furt daco co potrebujem, milujem tu taliansku kvalitu 🙂

jajusagajusa
4. jan 2022

Kocky ma asi pod zem zakopete,ale ja napr. Milujem sekace,take krasne kusky mam odtial, nove a za par supiek a to mam tiez tesne pred 40tkou,velkost S,M

layla123321
5. jan 2022

@jajusagajusa ja rovnako secondhandy...

Je aj jeden online, volá sa remixshop. Majú aj mobilnú aplikáciu. Sú tam aj úplne nové veci s visačkami, všetky značky sú premerané na ich jednotnú veľkosť (čiže M z Bershky mi bude sedieť rovnako ako M z H&M). Majú aj detské veci.

Značky od lacnejších až po fakt značkové veci. Majú aj detské, aj športové, ozaj všetko.... Dá sa im aj veci predať (nečakajte stovky eur, ale je to fajn).

Nakúpila som od nich za pár rokov tuším 3krát, aj som niečo predala. A som veľmi spokojná. Ak majú veci nejaké poškodenie, je to vždy popísané v texte. Za mňa pecka.

jajusagajusa
5. jan 2022

@layla123321 aj liora.sk ma fajn veci,pozri,ale najradsej mam tie,kde sa prehrabujes a adrenalin v krvi,ci ti niekto pred nosom daco super neuchmatne 🤣😂😂

gleep1
5. jan 2022

kraťasy v 70% akcii od armedangels, ešte neprisli a neviem ako sedia, takze neviem či sú pekne 😀 dúfam že áno lebo nemám ani jedny kraťasy, minuly rok som prežila leto v dlhých bielych nohaviciach 😅