Čo najdrahšie ste kúpili na Modrom koníku?

15. júl 2024

Čo najdrahšie ste kúpili na Modrom koníku a za kolko?
Len ma to teraz napadlo keď čítam predchádzajúcu diskusiu

deedol
15. júl 2024

kocik, ale od baby z vedlajsej ulice, takze som si ho bola osobne pozriet. asi za 600e?

tinaml
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
btus
16. júl 2024

tenisky salomon pre dcéru, cca 45 e - boli ako nové, kočár golfáč -40e tiež ako nový, zatiaľ za 12 rokov nákupov som mala asi len dve zlé skúsenosti, našťastie s vecami za 3-5 E.

klara351
16. júl 2024

Nosic asi za 120 a bola som spokojna. A asi je to aj jedine, co som kupila.

dankabetka
16. júl 2024

ahoj, ja som kupila kocik - nepouzivany, stal 350 eur( cena noveho vtedy bola cca 750eur-8 rokov dozadu) ale ked sme ho prisli pozriet pani nam ho dala za 300 ....bol vyborny, kocikovala som v nom oboch synov a este som ho za 50 eur posunula dalej...

synom sme tu kupovali z tych drahsich veci : bicykle, odrazadlo, manducu, nosic na bicykel, tahaciu tyc za bicykel , lyziarky, lyze, hromadu lega...za cely cas sa mi len raz stalo, ze som naletela na podvod a poslala pani peniaze za lego (30eur) a ona zrusila profil- ale aj moja chyba, vzdy pozeram hodnotenia a teraz som nepozrela.

btus
16. júl 2024

áno, áno, ja som zabudla. Aj ja som kupovala nosič Deuter kid. cca 120 E a bol super. Vynosili sme v ňom dieťa cca 2,5 roka a ešte sme ho aj predali a teraz je už u tretej osobe.

nikoleta1234
16. júl 2024

Kocik za 180€, ale bola som pren osobne 🙂

vintage_woman
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nekonecna_katastrofa
16. júl 2024

Nosič asi tak za 60. Možno ani to nie. A mne sa podarilo predať opasok za 200.