Čo na vypadávanie vlasov?

badovabarca
1. jún 2015

Ahojte mate prosim vas osvedcene pripravky na vypadavanie vlasov? Marbo preparaty ste niektora vyskusali?

bonaqa2013
2. jún 2015

@badovabarca ja som skúsila selén a zinok. Kúpila som si v lekárni, len treba dlhšie užívať, aby bolo vidno účinok. Nejde to zo dňa na deň....

merivoj
2. jún 2015

Musíte si kúpiť žihľavu alebo šampón s žihľavou. Žihľava je bylina s vysokým obsahom draslíka, horčíka a chlorofylu. Je úžasným zdrojom železa a kremíka, ktoré z nej robí ideálny prostriedok pre zastavenie vypadávania vlasov. S veľmi vysokým obsahom vitamínov A a C a pri aplikácii na pokožku hlavy stimuluje rast vlasov a zabráňuje ďalšiemu vypadávaniu vlasov.

deniska160384
2. jún 2015

ja som uzivala vitaminy z vcelej kasicky a vypadavanie prestalo a zosilneli mi nielen vlasy ale aj nechty, ktore som mala cely zivot makke a lamali sa...

anicka22222
3. jún 2015

ja som vyskúšala klasický žihľavový a brezový šampón lebo iný som doma nemala.. nakoniec sa mi tá ich voňa tak zapáčila, že som používala výhradne iba tie a za pol roka mi zhustli a vyrástli vlasy... neviem síce či sú vhodné pri vypadávaní ale očividne majú kladný účinok 🙂

merivoj
3. jún 2015

Na dedine si beriem žihľavu a sama si robím odvar. 2-3 krát týždenne ho používam na umývanie. Otvar musí zostať na hlave asi 5 minúť. Potom balzám. Exzistujú aj prírodné produkty na riešenie straty vlasov, ktoré si môžete objednáť cez internet. 🙂

deniska160384
3. jún 2015

prave tieto vitaminy Z VCELEJ KASICKY su z prirodnych produktov,
Pomáhaju udržiavať rovnováhu endokrinného systému s priaznivými výsledkami pri menštruačných problémoch a problémoch s prostatou. Je účinný pri liečení zápchy, chudokrvnosti, obehových porúch, neuróz a depresívnych stavov, kožných problémov a vypadávanie vlasov. Jeho tonizujúci účinok prispieva normalizácii bakteriálnej flóry, čím dochádza k regulácii črevnej činnosti a zníženiu nadýmania. Je vhodný pre zlepšenie fyzickej a duševnej výkonnosti a posilnenie pamäťových schopností. Pomáha zvládnuť rekonvalescenciu po ochoreniach a navrátiť silu. Je výborný na posilnenie organizmu a získanie energie a vitality. Výhody výrobku je možné pocítiť v takmer každej oblasti zdravia!
Prečo si myslíte, že včely dokážu tak usilovne pracovať po celý deň?