Čo na vrásky - krém alebo kolagén?

nadaa1
4. jan 2020

Ahoj čo je podľa vas lepšie krem na vrasky alebo kolagen mam 26rokov a schudla s s stvare a robia sa mi male vrasky okolo oci a mam aj kruha strasne ma to hneva a som sklamana moja plet je ochabnuta a nemam uz taku pevnu plet co podla vas funguje lepsie mate skusenosti dakujem

eliska13
4. jan 2020

@nadaa1 nic to je daň za schudnutie, pi veľa vody zdravo sa stravuj pleť starne nič s tým nespravis.Niekto má pleť peknú aj v 30, 40 tke veľa záleží aj akú pleť má mama.Plet starne po 25tke kolagen ubúda....krémy a séra sú slabá náplasť to by všetky ženy boli krasne

seahorse27
4. jan 2020

Po schudnuti sa to stava. Kolagenove serum sluzi na hydrataciu, ja odporucam skor nejake hyaluronove - instantne vypne plet. Na to este nejaky hydratacny krem alebo olej podla typu pleti. Na rozjasnenie pleti mozes vyskusat nejake serum s vitaminom C. Ja mam velmi dobre skusenosti s kolagenom, ale vnutorne - prasok rozpustis vo vode a vypijes. Da sa kupit aj v tekutej forme. Bezne kapsule z lekarne su malo ucinne. A treba vela pit.

nikol955
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirki11
2. máj 2021

@nadaa1 Dnes o 14:39
Ahoj, dostal sa mi do ruk vynimocny tekuty kolagen, ktory okrem zdravotnej stranky ma aj vynikajuce vizualne efekty - vyhladene vrasky, odstranene pigmentove skrvny, minimalizovane kruhy pod ocami, rozziarena plet. Ak by ste chcela viac informacii, som Ti k dispozicii.

wawna
1. aug 2021

tiež už si potrebujem kupit nejake serum, alebo krem na vrasky, hlavne okolo oči a ust. Len stale neviem čo mam kupit :(

matkomoj
31. mar 2022

@mirki11 ahoj mala by som záujem

mirki11
1. apr 2022

@matkomoj ahoj, mozem vysvetlit co a ako, zavolaj mi