Čo na suché a poškodené vlasy? Osvedčili sa vám nejaké babské rady?

evkakozickova
8. okt 2019

Ahojte máte nejaké babské rady na suché a poškodené vlasy nejaký domáci recept alebo niečo alebo nejaké dobré a účinné produkty

candii
8. okt 2019

Nožnice.

evkakozickova
autor
8. okt 2019

@candii Už som ich pred mesiacom bola dávať strihať no nepomohlo 😏

luacinta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olivka84
8. okt 2019

@evkakozickova ak si na fb tak tam mame skupinu curly girl aj tuná na koňovi jedna baba dala fotky ako jej to uzdravil Vlas idem pohľadať ako sa vola

teranova1
8. okt 2019

@evkakozickova olaplex

lenicka1121
8. okt 2019

@teranova1 nie je ten olaplex moc drahy? Čo som našla nejakých 20 eur flasticka, vyse 200 eur balenie produktov. Tie peniaze si viem predstaviť minut na niečo užitočnejšie, podrobnejšie

lenicka1121
8. okt 2019

@evkakozickova ahoj, tiez mam suché vlasy ... dat ostrihať, resp.postrihnut. Mne teraz kadernicka zostrihla tie suché, trochu poškodené konce a je pokoj. Vlasy mám však trochu suché i tak no to preto lebo ich mám dosť husté, hrubé

laura0
8. okt 2019

odporucam keratin...mam presne tento problem ,teda mala som kym som si nedala na vlasy keratin a parada ,mam vlasy uz dva mesiace super

lenicka1121
8. okt 2019

@laura0
@evkakozickova dobre je dat sú urobit keratinovy zábal priamo u kadernicke. Robia aj iné rôzne zabaly, masky na vlasy

teranova1
8. okt 2019

@lenicka1121 ja chodím ku kaderničke cena 30e . Stačí raz za 3mesiace si dať . Ja som mala veľmi poškodené vlasy a toto mi veľmi pomohlo .

ipetka
8. okt 2019

@evkakozickova Ja som dostala tip od kamosky a moje znicene a chemlonove vlasy su fuc...neverila som ale uz som skusila milion masiek,kur a vselijake sera,mliecka aj oleje...toto pouzivam cca 3 tyzdne vzdy po umyti a lutujem ze som to nekupila skor....

lenicka1121
8. okt 2019

@teranova1 30? Ja platievam 15 eur u mojej. Mne to posledne pomohlo na vlasy, pôjdem tento mesiac urcite, už treba

laura0
8. okt 2019

@ipetka pozeram to na nete akurat a nasla som aj biely kokosovy taky ,nevies je to to iste?

evkakozickova
autor
8. okt 2019

@lenicka1121 hej aj ja som to pozerala a je to dosť drahé 😏

evkakozickova
autor
8. okt 2019

@laura0 Áno nad tým som tiež rozmýšľala

laura0
8. okt 2019

@evkakozickova uz som nasla aj cerveny ma super hodnotenia,skusim to objednat

evkakozickova
autor
8. okt 2019

@ipetka Tak tu v meste máme asi len tri drogérie a ani v jednej som to zatiaľ nevidela

lenicka1121
8. okt 2019

@evkakozickova na Notino.sk maju ten Revlon uniq one. Mala som odtiaľ objednane

denisa098
8. okt 2019

Tak ten zažehlený keratín bude posledný klinec do rakvy vašim suchým a zničeným vlasom. Vlásky vám krásne obalí budú hebké a spali to vlas vo vnútri a keď sa vám ta maska vymyje..... Mne odmietla dať kaderníčka toto na vlasy.

ipetka
8. okt 2019

@laura0 biely neviem ja mam tento cerveny a uz ho z ruky nedam..
@evkakozickova ja som to na alze kupila za tusim 9€ a prisaham ti ze si dam 3-4 streknutia do ruky a to votriem do vlasov pred fenovanim a pred zehlenim.Ta flasticka vydrzi minimalne polroka a za tie vlasy to fakt stoji...tieto peniaze nelutujem zato tie 30-40€ sampony a kondicionery boli len vyhodene peniaze

ipetka
8. okt 2019
modrykoniicek
8. okt 2019

Ja používam toto do suchých vlasov.Mala som ich príšerne zničené.. Toto mi ich ucelilo, uzdravilo a sú aj hebké na dotyk.Keď sa to dá na vlasy sú také tvrdé ale keď sa rozčešú tak sú hebké a voňavé.Keď to dalo dokopy moje tvrdé, odumreté konce tak to zachráni asi všetko.

lenicka1121
9. okt 2019

@evkakozickova keby chceš iba skúsiť zatiaľ na Notino mali aj menšie balenia na vyskúšanie

lenicka1121
9. okt 2019

@evkakozickova teraz mi našlo iba toto no ja som tam kupovala už aj maly asi 10 ml za nejaké 2 eur , teraz som ho v ponuke nenasla

petravas
10. okt 2019

Uniq One pouzivam uz asi 6 rokov 👌 to svedci o vsetkom. Ale treba davat kondicioner a aspon raz do tyzdna masku popripade na konce sem tam dam aj Moringovy olej a samozrejme pravidelne aspon raz za tri mesiace konce podstrihnut najlepsie podla lunarneho kalendara ked je Lev alebo Panna 🙂

iukas
10. okt 2019

dievcata, ak chcete mat zdrave a hebke vlasy, vyhybajte sa vsetkemu, co obsahuje slovo keratin. povrch vlasu obali do ruzoveho hebkeho zupanceka a spali vam cele vnutro vlasu. Odporucam zabudnut na drogeriove znacky samponov a kondicionerov a pozriet po niecom kvalitnejsom. olaplex nr. 3 na domace pouzitie je super vec, hladajte sampony a masky na vlasy v znackach loreal professional, pripadne kerastase ak si to mozete dovolit. redken je fajn, ale ja som sa tam nenasla. masku na vlasy si doprajte aj viackrat do tyzdna hoci len na 2 minutky pod rannou sprchou. Odporucam radsej naniest olivovy olej z potravin raz do tyzdna na dve hodinky na vlasy pred umytim, ako uvazovat nad zazehlenym keratinom za 200 e.

lenqua_12325
10. okt 2019

Namiesaj si za studena lisovaný olej viac druhov. Zohrej a daj na vlasy, daj čiapku. Nechaj dve hodiny a potom zmy. Kupuj prírodné šampóny bez chémie. Mam vlasy pod zadok nikdy nestrihane a zdravé. A to na dve deti a po pôrodoch boli ťažké stavy.

221girl
10. okt 2019

kokosovy olej na nejaku hodinu do vlasov votriet pred zmytim

lavender273
10. okt 2019

Curly girl metoda 🙂