Čo na prvé výročie vzťahu?

siska012
15. apr 2020

Ahojte, viete mi poradiť nejaký darček pre priateľa na 1. Výročie vzťahu? Nikdy som nebola ten typ na kupovanie darčekov :D navyše keď má všetko čo potrebuje... chceli sme pobyt ale bohužiaľ sa nedá tak to padlo.. Tak keby vás napadne nejaká drobnosť 🙂

kiki68
15. apr 2020

@siska012 my tiez vacsinou nejaky pobyt alebo nieco davame. Tak asi spravit doma peknu veceru a nejako sa nahodit sexy, alebo ist niekde na vylet do prirody mimo ludi.

evica01
15. apr 2020

Bicykle, piknik.

simuskaaa123
15. apr 2020

Ja som kúpila ex na 1. Výročie oblečenie.. Takisto aj on mne 🙂 ja som kúpila bez neho, ale on ma zobral do obchodu a zaplatil 🤣🤣

zuzkalujza
15. apr 2020

aj my máme prvé výročie teraz v máji. Mali sme ísť do Írska, letenky dávno kúpené, ubytko zaplatené a predlačky z toho :( o všetko sme prišli... ale nevadí, hlavne, že sme zdravý. Ja som mu objednala (keďže je kutil) takú brúsku po ktorej už dlhšie pokukuje, tak dúfam, že sa poteší. Plus spravíme si pekný večer, niečo si uvaríme, otvoríme vínko, nejaké to sexi prádielko a tak 🙂 teším sa už moc na to 🙂

siska012
autor
15. apr 2020

každý bývame u rodičov takže večera a sexi pradielko nepripadá v úvahu 😅

siska012
autor
15. apr 2020

My sme chceli výlet, proste pobyt ale kvôli blbej korone sa nedá, taktiež by som rada niekde na večeru, do kina a pod ale nedá sa... :/

kitycat
15. apr 2020

Oslavite vyrocie ked sa prezenie korona vyletom ci na veceri, kupovat si darceky na vyrocie je podla mna hovadina....a ani nevies co by si mu dala. Setri si napady na darceky na Vianoce, narodeniny a meniny :D

janinque
15. apr 2020

@siska012 A keby ste si prenajali nejakú chatu v lese? Samozrejme, nebude to pobyt s wellnessom, ale takto sa dá kľudne ísť, keď budete na samote.. a tam môžete zahrnúť aj to prádielko, varenie romantickej večere atď :D

v3rca11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janeninka
15. apr 2020

vylet do prirody s piknikom, ak sa da napeso tak aj s vinom