Čo na lepší pocit a náladu?

26. okt 2023

Ahojte, necitim sa dnes najlepsie. Po celom dni som unavena, citim stres, som smutna, taky tazky den a zajtra ma caka tiez podobny den. Mam pocit, ze si neviem oddychnut. Ani neviem, ako sa zastavit a uvolnit mysel. Okolo seba mam fajn ludi, ale strasne riesia.

loliki
26. okt 2023

Čaj proti stresu (+medovkový), B komplex, Mg a dobrý spánok

bluka2
26. okt 2023

Tepla sprcha, jóga

rebrambora
26. okt 2023

Pohyb.

poppy22
26. okt 2023

horuci vonavy kupel..trocha prijemnej hudby-nieco v style buena vista social club..podla chuti pohat piva alebo vinka...a sup do postele s myslienkami na nejakeho pekneho chlapa😉🙂...

h2
26. okt 2023

Máš partnera? Manžela, priateľa...?

vakatko
26. okt 2023

Horúci voňavý kúpeľ so sviečkami a Zlaté kurkumové mlieko ma vždy zrelaxuje a uspí 🙂
Recept na Google.

nika23t
26. okt 2023

Autorka, toto mi píšeš z duše... Tiež mam náročné dní, a pred sebou ešte náročnejší víkend a som v jednom krči, úplne napnuta celá už niekoľko dní. Už chcem november. Snáď aj mne Tvoja téma pomôže ❤️

marcellka32
26. okt 2023

Nerieš nikoho a nič...hlavne nepočúvaj problémy druhých, lebo to berie energiu...

heln
27. okt 2023

daj si dva banany, uz dva banany ti zlepsia naladu latkami ktore obsahuju.

autor
29. okt 2023

mne sa to tak strieda...citila som sa predvcerom smutna, vcera mi uz bolo fajn a dnes podvecer opat sa citim smutne...je sice pravda, ze som i malo spala, ale aj som sa konfrontovala s nejakymi minulymi vecami, plus zvlastnymi nazormy...automaticky vo mne ostal zvlastny pocit, ktory neviem odfiltrovat...skusila som niektore rady, pomahaju

vakatko
29. okt 2023

Ked mávam takéto smutné a úzkostné stavy častejšie, tak si dám týždňovú očistu, detox tela. Prvé dni detoxu sa mi točí hlava, to sa toxíny uvoľňujú z tela, ale potom sa cítim oveľa lepšie. Vždy mi to pomôže.

autor
30. okt 2023

@vakatko a aky detox konkretne mas na mysli?

zeldia
30. okt 2023

Mne veľmi pomôže teplý voňavý kúpeľ aspoň pol hodinu sama zavretá a niečo si čítam. Tepla voda a vôňa peny ma ubije že potom už len pod perinu a spat ak sa aj nedá spat aj tak sa ukludnim. Pomáha dokonca aj na dlhodobý stres aspoň ta pol hodina pre seba (pripadne sa aj zamknem 😉 )

vakatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz