Čo môže znamenať stále nalepený leukoplast na ruke zozadu?

8. máj 2024

Ahojte,čo môže znamenať stále nalepena leukoplast na ruke zozadu? Poznám jednu ženu a ta ma stále zo zadu ruky leukoplast? Cukrovkarka? Ďakujem

klarissa25
8. máj 2024

A môže tam mat aj znamienko....véd sa jej opýtaj keď si taka zvedavá....ahaa jasne na to nemáš "gule" keď sa aj toto pýtaš anonymné

autor
8. máj 2024

@klarissa25 pýtala som sa a nechcela povedať, potom naznačila že ma cukor v pohode

aaao
8. máj 2024

Antikoncepcia?

autor
8. máj 2024

@aaao ďakujem to mi nenapadlo a môže byť aj taky tvar všetko má

oskorusa
8. máj 2024

Antikoncepcia, liečba závislosti, liečba chronickej bolesti, potreba pútania pozornosti…

autor
8. máj 2024

@oskorusa dakujem

gribka1
8. máj 2024

Meranie cukru?

martinkatinka
8. máj 2024

Tak nechcela povedat, nemusis to vediet.

danica2711
8. máj 2024

čo je ťa do toho?

babulkomale
8. máj 2024

Jedna pani tak prekryvala skarede tetovanie z mladosti.

olimuc
8. máj 2024

Nikotinova naplast

syslik81
8. máj 2024

moze toho byt vela, ak okruhle je to na cukor, nikotinova naplast,antikoncepsia,prekrytie znamienka.... ked ti to nechce povedat tak neries.. je to osobna vec a pravdu sa aj tak nedozvies od nas

konikmodry111
8. máj 2024

@danica2711 to iste som isla napísať 😂

Autorka - nič ta do toho neni a hlavne keď nechcela povedať, ty tu radšej založíš diskusiu a pýtaš sa nás ? Vážne ? 🤷‍♀️

viestta
8. máj 2024

Ma to tam aby neskutocne zvedave zeny mali co riesit. Aspon im poskytne namet na mlatenie prazdnej slamy
(Pytala si sa, nepovedala, tebe muselo bok od zvedavosti vyvalit. Co tak akceptovat, ze prave tebe to nebude vesat na nos?)

jaskolka
8. máj 2024

Antikoncepcna náplasť,náplasť proti bolesti, prekryté znamienko, prekryté tetovanie..

konikmodry111
8. máj 2024

@viestta asi dotyčná vedela prečo jej to nechce povedať 🙈

viestta
8. máj 2024

@konikmodry111 ano, ja sa tej pani vobec necudujem. Presne vedela kto sa jej pyta a zjavne nechcela aby sa to roznieslo na tri chotare. Akceptovat sukromie a intimitu inych je pre niektorych obrovsky problem... Mne by ani nenapadlo sa na toto spytat.

rozculena
8. máj 2024

autorka,inak si kompletná...sa mi moc nezdá....

autor
8. máj 2024

@rozculena 🤣🤣🤣

autor
8. máj 2024

@viestta ja to chápem len som sa pýtala informatívne ci nemáte skúsenosti. Nemusíte hneď utocit

autor
8. máj 2024

@jaskolka ďakujem

viestta
9. máj 2024

Autorka, priznaj si, zvedavost ta lamala az tak, ze si sa musela spytat.

autor
9. máj 2024

@viestta spýtala som sa úplne normálne lebo spomínala často cukor tak preto

teki1
9. máj 2024

Môže to byť hocijaký liek,od bolesti až po antiku,ktorý je vyrábaný vo forme náplasti.Obchádza žalúdok,pôsobí okamžite.A ak o tom nechce hovoriť,je to jej vec a ty nemusíš vedieť všetko.😉

beata_k
9. máj 2024

Zvedavost je prirodzena ludska vlastnost. Nie je na nej nic zle. Prave naopak. Bez nej by sme boli stale na stromoch.

petulda333
9. máj 2024

@beata_k akurat som to chcela napisat. Ocividne ostatne nikdy zvedave nie su

teki1
9. máj 2024

@beata_k Zvedavosť je v poriadku.Ale keď sa opýtala a nedostala odpoveď,mala to nechať tak a nie písať sem,čo to asi môže byť.Jednoducho je to niekoho súkromie a musí to rešpektovať.😉

petulda333
9. máj 2024

@teki1 a preco by sa tu nemohla anonymne opytat? Ved nik nevie o koho ide 🙆🙆

teki1
9. máj 2024

@petulda333 Môže 🙃Ale odpoveď sa tu nedozvie.

petulda333
9. máj 2024

@teki1 tak 100% preco to jej znama ma,sa nedozvie,ale aspon pre predstavu