Čo mám robiť, aby manžel po mne túžil?

simonka1789
12. feb 2018

Poradte co urobit (chcem hlavne zmenu vo mne) aby som bola pre muza atraktivns myslim tak aby po mne tuzil hocikedy...aby ked je prec na mna myslel...aby sa tesil domov, tesil sa na spokojnu usmiat zenu...chcel len tak ma objat a pobozkat
Ps: tuzil nemyslim len v spojitosti so sexom

sissy27
12. feb 2018

@simonka1789 no keby na toto existoval univerzálny návod, tak si ho dám patentovať a som dávno za vodou 🙂
Na každého platí niečo iné a pre niekoho nie je nič dosť dobré, alebo je problém niekde úplne inde...

mimla
12. feb 2018

Je na to recept, ale je ťažký. V prvom rade musíš ty sama byť so sebou spokojná. Ostatní sa pridajú. Alebo nepridajú. Ale kedže budeš so sebou aj tak spokojná a stále sa budeš mať rada tak ťa to nerozhodí.

prasiatko30
12. feb 2018

@mimla absolutny suhlas, staraj sa sama o seba - a nehovorim aby si bola kazdy den pri dverach nalicena, vycesana vyobliekana - proste maj svoje zaluby, cas na seba, nechaj ho s detmi aj sameho aby vedel co to obnasa starat sa sam o deti a o domacnost a tak budes aj ty spkojna a on si bude vediet vazit co ma doma.

deti95060810
12. feb 2018

nič, s tým nenarobíš nič najmä ak má mm už niekoho iného v hľadáčiku....

obsadenemeno
12. feb 2018

@simonka1789 hlavne zostan trosku "tajomna".... nemyslim tym mat tajnosti pred muzom, ale byt zenou, ktora dokaze prekvapit, aj po 20 rokoch vztahu....prekvapit a hlavne - to sa chlapom rata - vyzarovat tu spokojnost s tym, aka je a pohodu.
Nenervacit pre kazdu volovinu. zasmiat sa na sebe. Byt velkodusna. A hlavne vediet, co na toho tvojho plati.

marikap18
12. feb 2018

Samozrejme aj sa o seba starat, ale ked tuzis aj po objati a on ti ho nevie dat, tak to urob ako ja, pridem k nemu a objimem ho. Ked som to urobila 1x nechapal, ruky mal vedla seba, tak som mu ich zobrala, dala som ich okolo mojho pasu a povedala, ze potrebujem objatie. Potom pochopil, odvtedy, ked pridem k nemu a objimem ho, uz to vie, objime on mna, dame si pusu a uz ma aj chyti za zadok a pozrie, napr. ake mam oblecene nohavicky, samozrejme, najviac sa potesi tangacom🙂 Manzel uz vie, ze ho rada prekvapujem nejakymi tangacmi, tak rad to na mne zistuje, ake mam.Pride z prace, dame si pusu, skontroluje ma, ake mam nohavicky. Ked mam nohavicky, tak ma jemne placne pozadku, ze co to mam a ked mam tangace, tak sa potesi a vzdy mi nieco mile povie 🙂

bale1rinka
12. feb 2018

daj sem tvoju fotku, ak si kosť tak si myslím, že zdravý chlap aj po niekoľkých rokoch súžitia vie oceniť čo má doma,ak si trošku "pri sebe" možno aj to je pre neho extra, ono 1000ľudí,1000chutí, hlavne nespadnúť do stereotypu, prekvapiť keď to nečaká...

libawet
12. feb 2018

@simonka1789 ako tu už aj baby predo mnou písali - tá spokojnosť musí vyžarovať z Teba, vo vnútri by si mala byť spokojná sama so sebou, no a urobiť aj tú domácnosť " spokojnú ", aby bolo cítiť to " teplo domova " ako sa vraví. Je také príslovie : " žena má byť v kuchyni gazdiná a v posteli
" ku..a " , vtedy to šlape všetko ako má alebo : " spokojný muž = plné brucho, prázdne gule " 🙂, no ono je to akosi prepojené spolu navzájom, že keď žena je spokojná, je aj celá domácnosť a celá jej rodina a vtedy aj ten chlap sa rád k žene pridá a pomáha jej, ak si ho aj ona vie pritiahnuť hneď od začiatku - "akého chlapa si žena vychová, takého má".

katharines
12. feb 2018

Skus si pozriet knihu 5 jazykov lasky. Pomoze ti urcit tvoj i jeho jazyk lasky- teda prejav, pri ktorom sa citi milovany.

rucka77
12. feb 2018

No takže ako baby písali, na každého platí niečo iné, mala by si aspoň tušiť čo má rád 🙂 A potom sa musíš ty cítiť dobre a príťažlivo a bude ťa tak aj on vnímať. Ak chodí preč na dlhšie tak ho aj počas toho skús "navnadiť" nejakou fotkou keď sa pekne oblečieš do práce alebo von 🙂

jance333
12. feb 2018

sama si si odpovedala. keď naňho bude doma čakať spokojná usmiata žena, bude sa domov tešiť a z toho sa ďalej vyvíja aj túžba. túžba objať, pobozkať, pohladiť a tak ďalej 😉 😍

basska_b
12. feb 2018

Ja som si všimla, že mužom sa páčia lichôtky. Keď ho žena ocení "ty si taký šikovný, ty si úžasný".

Hlavne treba byť vždy v pohode, nebyť hysterická, nerobiť nezmyselné výčitky a používať také tie slová ty nikdy, nič, nikam...

Ale súhlasím, každý muž je iný, niekomu sa napríklad páči make-up, inému presne naopak, nepáči sa mu to.

janickacrazy
12. feb 2018

@simonka1789 Možno by úplne stačilo, keby si začala chodiť do práce, budeš mu vzácnejšia. Ked je žena stále doma na RD, tak muž vždy vie, že ju tam nájde a je to tak trochu nuda. Ja ked som začala po RD chodiť do práce, tak muž sa išiel zrazu zblázniť, že ako mu chýbam. 😀

gretocka
12. feb 2018

musis mat rada sama seba, byt so sebou spokojna... pokoj a vyrovnanost musi vyzarovat z teba von, tym padom bude pokoj a vyvrovnanost v celej domacnosti. A ked muz pride domov, nezavesit hned nanho milion povinnosti a staznosti, starosti.... Dat mu najavo ze aj ty po nom tuzis - napisat mu pocas dna sms, strcit obcas do tasky malu drobnost.... a ak sa nechyta sam, tak si priamo povedz co chces...
My mame napriklad zvyk dat si pusu vzdy pri odchode i prichode domov a kedykolvek okolo seba ideme, tak sa dotkneme, len tak letmo... ruka, zadok, tvar, letma pusa....

sabca99
12. feb 2018

Keď budeš spokojná ty, bude aj muž. Aspoň u nás to tak je. Som si všimla, že keď som ja šťastná, spokojná, tak je aj moja polovica, to sa proste hneď prenesie 🙂

lienka737
12. feb 2018

Preco Ta tato otazka napadla? Nema o Teba zaujem a eiesis konkretne tento problem alebo tak vseobecne ako mu nezovsedniet? Lebo ja mam pocit, ze vy nejaky problem mate a tam uz treba riesit poriadne, nie gaťkami 😉