Čo kúpiť skôr, chladničku, alebo obývaciu stenu?

stanca22
4. nov 2011

Chcem sa spýtať Vás všetkých na Váš názor, čo by ste si skôr kúpili z dvoch vecí, máte našetrené len na jednu vec z nich dvoch, chladničku alebo obývaciu stenu? Stenu máme strašne starú a keďže prerábame, treba aj nové, krajšie a modernejšie a tiež máme novú linku ale chladnička nám chýba ešte dokúpiť, tak varím zatiaľ len u otca, čo býva nad nami a tam máme aj všetky suroviny ale manžel sa chce osamostatniť aj s varením, ja chcem obývaciu stenu a on chladničku, čo by ste Vy kúpili skôr?

maryx
4. nov 2011

jednoznačne chladničku.... stena počká, najmä pokiaľ máte už jednu. Je možno stará, ale domnievam sa, že chladnička je v tomto prípade zmysluplnejšia, pokiaľ sa chcete osamostatniť...

jarunka111
4. nov 2011

jasné, že chladničku! chce sa len partner osamostatniť, ty nie? Najskôr sme kupovali to, čo sme nemali a potrebovali a potom ostatné. A napr. dodnes nemáme nový konferenčný stolík, je to už 6 rokov, čo spolu bývame a v pohode, malý nech zničí tento a potom raz si kúpime nový 😉

dada1212
4. nov 2011

chladnička je fakt potrebná, ked sa to tak zoberie, tak obývaciu stenu ani tak človek nepotrebuje. aj tak tam bývajú uložené samé nepotrebné veci. ak ti to príliš bije do očí, ten kontrast medzi tým prerobeným a škaredou obývacou stenou, tak by som tie zbytočnosti niekde na čas odložila a stenu zrušila. a obývačka by vyzerala modernejšie a bola by aj priestrannejšia, prípadne ak je tam pár vecí čo tam chceš mať, tie by som dala na nejakú poličku čo sa dá kúpiť za pár eur alebo aj celkom ľahko vyrobiť.

stardust
4. nov 2011

urcite chladnicku, keby nahodou tatino stratil trpezlivost s delenim sa o chladnicku, asi tazko by ste si uskladovali potraviny v obyvackovej stene.

traktor
4. nov 2011

urcite chladnicku..neskôr i nasetrite aj na stenu..ale ak sa chces osamostatnit, chladnicka ti nesmie chybat 😉

juliagregor
4. nov 2011

chladničku... 😉

ja doteraz nemam ob. stenu a vobec mi nechýba... 😎

titkovamiriam
4. nov 2011

jasne že chladnicku 🙂

adulik23
4. nov 2011

stenu. ide zima, potraviny si daj na balkon 😀 😀 😀

anelehka
4. nov 2011

chladnicku.... 😉

mata1001
4. nov 2011

chladnicku kup za hotove a obyv.stenu na splatky 🙂

mamutka
4. nov 2011

keby slo o dilemu, chladnicka/pracka, tak je o com dumat, ale hadam je jasne, ze chladnicka je potrebna a stena je na paradu. ale ked niekomu nevadi behat k tatkovi po suroviny, to uz ja taky sposob zivota si neviem predstavit. to je akoby ste si tam odbehli vzdy aj do sprchy. Teoreticky v zime by si ju nepotrebovala na odkladanie zvyskov polievky a tak, ale take jogurty, syry, zelenina.....
tvoj partner ma pravdu, ak zijete ako par, tak zite sami, dajte otcovi pokoj, potrebuje tiez svoje sukromie a tvoj chlap si pojde vo vlastnej kuchyni rano kludne v trenkach do chladnicky po maslo, nie aby sa musel obliekat a slusne masirovat k svokrovi....

danusskaaa
4. nov 2011

kedze sme sa aj my len tento mesiac stahovali este stale nam nedodali chladnicku a je to hroza. Sice mame komplet nove zariadenie, ale chladnicka fakt moc chyba, vela peniazkov miname na to aby sme chodili jest vonku, lebo varit sa moc neoplati kedze jeden den navaris a na druhy sa to casto pokazi. Kedze nie je este az taka zima, nepomaha to dat ani na balkon. vsetko ide hned od kosa! Chladnicka je moc potrebna!

jasminet
4. nov 2011

zvlastna otazka 😕 😅 , jednoducha odpoved - chladnicku...

nadhera
5. nov 2011

zacinali sme bez chladnicky - 3mesaice v zime postacil aj balkon a za ten cas sme si na nu nasetrili 😉

veri233
5. nov 2011

ahoj rada sa pridam ,no neviem o aku sumu nasetrenia ide ale asi by som zvolila cestu popozerat aj chladnicku aj obyvaciu stenu na bazaroch ,da sa kupit naozaj kvalitne a pekne... 🙂 len bez zaruky...ale zase predavaju aj ludia zo zarukov...Veri

wilagrande
5. nov 2011

ja som kupila uplne novu chladnicku o polovicu menej a to iba preto ze ked sla z vyroby asi do predajne tak ju pri prevoze z boku trosku tukli nebola obita ale mala asi 2 cm taku preliacinu do vnutra(vobec to nebolo vidno)a tak ju predavali v jednom bazare bola nova a plne funkcna zo zarucnym listom ....takze skus sa na taketo veci niekoho opytat ci u vas nepredavaju a za polovicu penazi si mozes kupit aj ob.stenu su teraz dost lane videla som aj ceny od 150eur... 😉

emocka
15. feb 2013

My sme na Vašom mieste prvé kúpili spotrebiče. Nutnosť. Stena počkala ver pár rôčkov. Ani nechýbala. 🙂

zuzana18072020
18. feb 2021

zoberte si stenu na splatky alebo naopak
ale skor by som kupila chladnicku

naobedbuduspagety
18. feb 2021

@zuzana18072020 myslím, že za tie roky sa im podarilo kúpiť už aj stenu aj chladničku.😀

zuzana18072020
18. feb 2021

@naobedbuduspagety ups rok 2013 😀😀😀😀😀

fino
18. feb 2021

Mikrovlnná rúra