Čo k takejto sukni?

vanda81
29. mar 2014

Žienky, prosím poradťe mi.
Svokra mi ušila takúto sukňu a ja som bezradná, čo sa k nej hodí navrch. 😅 Ona je hrubá na prechodné obdobie a má taký akože kožený vzhľad, možno ako hadia koža.

janka_mamka
29. mar 2014

bezradnáá?? nááhodou je normálne celkom pekna , no to že svokra šila , žartujem 🙂 ja by som uuplne v poho dala čižmičky, pančušky asi bez vzoru lebo neviem presne ako moc je vzorva sukna , ale možno aj vzorka jemna by sa hodila, a na vrch daku kosielko-bluzku alebo aj svetriik , určite by som nedavala vzorovy vrch, ani obyčajne tričko , toto ais všee, duufam že som aspon trošku poradila 🙂

sarinka123
29. mar 2014

Navrch nieco jednofarebne, mozno nieco v Smotanovej, alebo bielej farby. Pancusky max s jemnym vzorom a topanky na opatku. Sukna je nahodou velmi pekna.
A neboli by zle na krk nejake pekne goralky, ale v takej farbe ako je suknicka.

sunshineka
30. mar 2014

Ja neviem,ale ta sukna je strasna.posobi lacnym,vulgarnym dojmom,ja by som ju na seba nenavliekla a neviem si predstavit,akym vrchom by sa dala zachranit,aby si v nej neposobila lacno

sandracs
30. mar 2014

Jednoduché tričko vo farbe tých tmavohnedých pásikov na vreckách, rovnakej farby hrubé pančuchy...

lilysk
30. mar 2014

@vanda81 Mozes dat aj nejaky obtiahnuty rolak do hneda a cizmy vysoke -pripadne na to este nejaku cool vesticku s kozusinkou ....sal 🙂

sashabb
30. mar 2014

@vanda81 kludne blúzku, bielu, smotanovú alebo aj nejakú výraznejšiú či už ružovú, žltú, tyrkys. Samozrejme vyhrnuť rukávy a "nedbalo" blúzku zapraviť + nejaký väčší náhrdelník

lencika
30. mar 2014

urciet bluzku taky lahky material a farba jludne biela alebo taka lososova alevo aj tyrkys len daj pozor na ten material

vanda81
autor
30. mar 2014

Ďakujem za tipy 🙂 sukňa je naživo pekná a dobre sedí. Len som potrebovala nejake nápady. Pančuchy dám určite bez vzoru. A tiež sa k prikláňam k tomu, čo ste mi písali.

sintra
1. apr 2014

ten material mi pripomina calunenie "akoze kozenej" stolicky 😀
Inak technicke prevedenie slusne, sikovnu svokru mas 😀

guinevre
1. apr 2014

Krasna sukna! K tomu by sa hodila jemna biela alebo bezova kosela, hodvab alebo podobny jemny material. A dole by som si dala bud tenke bezove jarne cizmicky alebo na nejaku oslavu bezove alebo hnede lodicky. Ale fakt pekna sukna 🙂