Čo je vhodnejšie s kamošom s výhodami?

8. jan 2021

Úplne primitívna vec,ale napriek tomu by ma zujímalo, aký máte názor na to, ako sa zachovať pri zvítaní sa a následnom rozlucení sa s kamošom s výhodami? Pusa na líce alebo nic len obyčajný pozdrav? Alebo?

milanija
8. jan 2021

Ja to napíšem jemne ako vtip, ale keď spolu spávate tak nič intimnejsie už nie je, takže taká pusa s úsmevom a objatim je podľa mňa v pohode, ale ďalej už by som nešla 🙂 samozrejme ak sa bude na teba tupo dívať tak je to asi pre neho cez čiaru a najbližšie už iba s úsmevom otvor dvere a pozri na hodinky 😁

ruzasipova
8. jan 2021

Moja predstava pozdravu pri rozlucke: “Diky, si kamos.” :D Normalne pusa na lice. Ja sa tak zdravim s kamosmi a to s nimi ani nespavam. 🙂

deti95060810
8. jan 2021

tak záleží od viacerých okolností... či kámoš aj so svojim kámošom má manželku, či je Vám jedno kto všetko ho vidí, alebo je u teba úplne inkognito, a za dverami bytu si už onikáte... 😉
Ale asi stačí už len úsmev...🙂

autor
8. jan 2021

Sme ľudia bez záväzkov,trávime spolu čas aj inak než sexom a väčšinou padla vždy normálna pusa na ústa,tak akosi spontánne,ale neviem,či je to práve najvhodnejšie gesto

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
8. jan 2021

@viestta súhlasím,ono sa to vždy nejako udeje podľa pocitu a aj keď to v danej chvíli cítim takto,tak potom neskôr si to trochu vyčítam lebo dávať si pusu a pritom si spolu kratime iba voľný cas je dosť blbé zrejme a asi pre neho aj mätúce

nnnuuunnn
8. jan 2021

Myslim, ze je to uplne jedno 😀 Urob ako budes chciet. Zrejme sa bozkavate aj pri tom, takze pochybujem, ze mu to bude vadit.

jana_eyre_2
8. jan 2021

Mala som takéhoto nevazneho priateľa (schválne nepíšem kamaráta s výhodami, lebo vpodstste sme spolu trávili takmer všetok voľný čas a nie len sexom, ale tvárili sme sa že to nie je vazne) a myslím že sme sa zdravili len tak že ahoj.. ale inak si už nepamätám, je to cca 15r.dozadu..

autor
8. jan 2021

@jana_eyre_2 tvárili ste sa,že to nie je vážne? A malo to byť vážne či ste si to ani na začiatku neujasnili?

jana_eyre_2
8. jan 2021

Nemalo to byť vážne, od začiatku sme si to obaja ujasnili a neskôr to nejako prestalo fungovať.. rozumej, zaľúbila som sa do neho, on asi tiež ale nejako sme to nechceli rozvíjať, keď sme to priznali.. odišiel do zahraničia a ja som potom strela svojho manžela..

miadi
8. jan 2021

Podla mna je to uplne ale uplne jedno. Neviem ci by si mu aj veceru nemala zaplatit :D ake su pravidla...co je vhodnejsie..to je uz len na tvojom vkuse vas vztah nie je akoze klasicky vazny tak naco sa trapit detajlami? Za mna mu Mozes aj rusko strhnut dat mu jazulu a ist dalej.To uz by si mala vediet ty kolko znesie. Ak len povies ahoj urazit sa nemoze. Blbe by bolo len ist okolo a tvarit sa ze je vzduch.

autor
8. jan 2021

@jana_eyre_2 to ma zaujalo 🙂 tak vy ste si priznali napokon city a nebolo z toho nič??? To sa ako da? Či len ty si mu vyznala city a on to tak necítil?

jana_eyre_2
8. jan 2021

Ja som bola prvá čo to priznala, on to síce priznal viac menej tiež ale keďže mal už v riešení prácu mimo Slovenska, za sebou blbý rozchod (preto sme sa vlastne dali dokopy, pretože sme obaja boli sklamaní v láske, tak sme hľadali čosi nevazne.. boli sme spolu tak skoro rok) tak proste nechcel nič vážne začínať.. za to jeho rozhodnutie mu dnes ďakujem.. 🙂

danica2711
8. jan 2021

panebože, spíš s ním, tak asi ste si fyzicky blízki, a ty sa pýtaš, či a ako ho máš pobozkať, keď odchádza?! To čo už je za problém? Alebo "kamarátstvo s výhodami" to je len z jeho strany a tebe na ňom záleží oveľa viac, keď riešiš takéto detaily? Potom sa ale zamýšľaj nad inými vecami, nie nad pusou na rozlúčku...

milanija
8. jan 2021

@danica2711 nemusíš byť nepríjemná 🙂

autor
8. jan 2021

@danica2711 práveže, sa zamýšľam nad inými vecami a mám pocit,že on to berie viac než ja a nechcem mu davat nejaké nádeje,aby si to nevysvetlil zle...ale tá pusa problém naozaj nie je

janinah
8. jan 2021

Nechcela by som dopadnúť tak biedne.ze sa zmozem "až" na kamaráta s výhodami...a potom sa zaľúbim a budem sa tváriť akoby nič... čistá somarina.ale tak niekto si zrejmé potrebuje komplikovať život...a založiť tému s otázkou či pusa či ahoj tiež svedčí o tom.ze sa len tvária že o nič nejde

autor
8. jan 2021

@janinah prepáč, nerozumiem tvojmu komentu. Z mojej strany ide naozaj iba o sex,ja som spokojná, viac času nemám a on by uvítal aj iné aktivity,tak ma proste napadlo,či tie pusy rozlúčkové a uvitacie nie je načase stopnúť,aby "pochopil"

ruzasipova
8. jan 2021

@janinah Sama si biedna, keď nechápeš, že niekomu práve toto vyhovuje. Či už žene alebo mužovi. Ja som to takto tiež riešila tesne po rozchode po vela rokoch a neprišlo mi na tom nič nenormálne.

hankm
9. jan 2021

“Tesilo ma, prajem pekny den” sudružsky si podat ruku. (Potom vydenzifikovat R.O.R)

mati31
9. jan 2021

My sme si vždy dali pusu i pri zvitani i pri rozlúčke. Ale zas my sme zo začiatku mali vzťah, nejako prirodzene sme pri tých bozkoch zostali aj keď už o oficiálny vzťah neslo 🤷‍♀️ ale záleží od toho čo vyhovuje vám obom.

autor
9. jan 2021

@mati31 a na čom to napokon zlyhalo?

mati31
9. jan 2021

Vrátila sa mu do zivota ex a tak sme prerušili kontakt.

autor
9. jan 2021

@mati31 ja som pochopila,že ty si bola jeho ex

mati31
9. jan 2021

My sme tak plynulo prešli zo vzťahu do pomenujme to exkluzívneho kamaratstva s výhodami. Čiže v podstate som i jeho ex a v podstate i nie 😄

mattkapd
9. jan 2021

Kamoš s výhodami.. Aké pekne spomienky mam aj sme sa vzali aj sme si založili rodinu 🙂)

autor
9. jan 2021

@mattkapd tak to milé.ako k tomu došlo? Kedy sa to prelomilo v cit?

mattkapd
10. jan 2021

No asi tak po roku zaľúbila ale som sa skôr len asi po roku prišlo už k tomu ze takto to nechcem že buď všetko alebo nič..

mattkapd
10. jan 2021

A ešte k tej tvojej otázke my sme si dávali normálne pusu na pusu.. Však sa tam dialo kadečo 🙂))