Čo je toto za chrobáka?

tehotna85
4. máj 2021

Dobrý deň... nevedel by mi niekto napísať čo je toto... Viem že ma máte už dosť.. je to čierne má to cca 2mm dúfam nie ploštica.. ďakujem krásne...

tehotna85
autor
4. máj 2021
tehotna85
autor
4. máj 2021

@tehotna85 zväčšené

larisa
4. máj 2021

@tehotna85 ploštica to nie je

tehotna85
autor
4. máj 2021

@larisa Ježiš ďakujem ja som už chorá asi... celý deň hľadám chrobákov....

lindous
4. máj 2021

Neviem čo to je, ale súhlasím s tým, že ploštica nie.. Ak tu nenájdeš odpoveď a si na FB, skús sa spýtať v skupine Entomológovia na Slovensku 😊

nuci616
4. máj 2021

Tak v lete sa z toho zblázniš, lebo ani nevieš ako a donesieš si zvonku všelijaké chrobáčiky. Netreba z toho robiť tragédiu!

tehotna85
autor
4. máj 2021

@nuci616 ale predsa som našla ploštice bozee nestipu zatiaľ no našla som....

tehotna85
autor
4. máj 2021

@tehotna85 aspoň podľa mňa je to ploštica skúsim tú stránku ďakujem

nuci616
4. máj 2021

@tehotna85 tak naštartuj fén na vlasy a znič ich, že vraj to pomáha, jednej známej to povedal chlapík, ktorý jej prišiel deratizovať, keď si ploštice doniesli z lietadla

lindous
4. máj 2021

@tehotna85 Na tej fotke to moc nevidno, ale nemyslím, že to je ploštica, pokiaľ nie sú fakt, že brutálne rozšírené - čiže už by ste boli aj doštípaní a aj by si našla ich trus (malinké bodky, po ktorých keď prejdeš vlhkou vreckovkou, zostane krvavá) -tak by si len takto jednu za bieleho dňa nenašla 🙂

artemislix
4. máj 2021

@tehotna85 nie je to jelenia muška? alebo ako sa tie mušky volajú...

berusinka2
4. máj 2021

@tehotna85 ved zavolaj pre istotu deratizera,ti co plostice mali,pisu ze po deratizacii je po probleme,niekedy davaju s odstupom casu este jeden postrek,tak nepanikar,su na svete aj horsie veci

kataina
4. máj 2021

ja som tak poslala fotky do firmy co robi dezinsekciu a napisali mi mailom, že čo to bolo, zbytočne som sa plašila, ale ukludnilo ma to. Bol to chrobačik čo priletel z vonku a v byte by aj tak neprežil