Čo je toto v kvetine?

2. apr 2021

Dievčatá, ktoré pestujete doma kvety
, rastliny proste niekto kto sa do toho rozumie...
Predvčerom som si kúpila kvet a vidím, že lístky opaduju a sú také akoby staré, mokré, smrdia no proste dnes som videla niečo v hline akoby hnis... Vzala som šparatko a trocha do toho pošupala a zistila som, že tam toho je veľa...
Všetok ten "hnis" som vybrala a zostalo toto... Čo je to?... Je to tvrdé a nedá sa to vybrať... Čo mám robiť prosím poraďte

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
2. apr 2021

@viestta bože, ďakujem ti veľmi pekne!!!! ❤️ Škoricu posypať na hlinu alebo na tú hluzu a tak dat hlinu?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
2. apr 2021

@viestta Kala etiópska

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
2. apr 2021

@viestta ďakujem ti veľmi pekne! Strašne si mi pomohla... Hľadala som aj na nete a nikde nič... Ďakujem ❤️

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miadi
2. apr 2021

Mala by si to jednoducho presadit zbavis sa tej mokrej zeminy rychlejsie ako cakat kym vyschne a Hlavne sa zbavis tej smradlavej plesne co teraz dychas.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miadi
2. apr 2021

@viestta tej rastline by pomohlo Keby odstrihla konce korienkov ktore su pravdepodobne hnijuce. Ok hniloba prepac niekedy si nenajdem spravne slovo v slovencine . Moj muz mà zahradne centrum tak sa nehnevaj ked radim nieco ine ako ty. Moze si vybrat co len chce . Presadit alebo vyskusat skoricu alebo vyhodit. Ja som presadenim zachranila par rastlin a nemusela som ich vyhodit ani skoricu som nedala. Proste kazdy moze mat inu skusenost. Nie je len jeden sposob ako to poriešit.