Čo je to za hmyz?

sarigavaldova
10. jún 2023

Ahojtee,chcela by som sa opýtať či neviete čo je to za druh zvieratká, najprv som sa zľakla či to nie sú vši naozaj sa nevyznám lenže mi nesedí že mna ani dcérku nesvrbi hlava len na okne stále nachádzam ich...Menší popis je to asi take aké na fotke môže to mat tak 2-3mm a je to take podlhovasté budem rada ak by ste sa ozvali kto viete čo to je a ako sa toho zbaviť

nelca0510
10. jún 2023

@sarigavaldova Google lens.

aalt
10. jún 2023

Tipol by som ze nejaká vos. Ale fotka nic moc.

matway
10. jún 2023

Slabé foto, no vyzerá to na voš detskú. Prekontrolovať vlasy, vankúše.

macekovam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nelca0510
10. jún 2023

@sarigavaldova no dala som to do Google lens

kalivodka
10. jún 2023

voš,toto isté som riešila v dcérkinej hlave dva dni dozadu. V škole oznámili výskyt a našlea som jej v hlave tri. Ani ona sa neškriabala. skontrolujte vlasy ci nemá nakladené hnidy, podobne ako lupiny, ale oni sú také polepené na vlasoch. Nám pomohol Paranyt a vyčesať hrebenom na vsi.

20erika07
10. jún 2023

@sarigavaldova ked je to na okennej parapete, skor by som povedala, ze je to voš papierova. Nemate vlhko doma?

sarigavaldova
autor
11. jún 2023

@nelca0510 ďakujem ja som vôbec netušila ako sa používa ten Google lens akurát som pozerala a podľa fotky sa to podoba na to čo sme mali doma ďakujem za odpoveď

sarigavaldova
autor
11. jún 2023

@kalivodka ďakujeem za radu a môžem sa opýtať to ste kúpili v lekárni či ste objednávali ten Paranyt

kalivodka
11. jún 2023