Čo je to za chrobáka?

123julinka123
4. júl 2021

Prosím každú mamičku o pomoc, čo je to prosím za chrobáka? Má nejaký zlý vplyv alebo niečo? Snažila som sa gúgliť, no márne. Ďakujem

janci05
4. júl 2021

Nekosili vám v okolí? Možno nejaký druh bzdochy. Nám tak vedia nalietavať do okien. Prípadne daj nejakú detailnejšiu foto.

pribinak
4. júl 2021

Chrust, fuj

osky
4. júl 2021

@pribinak chrust ma uplne ine tykadla.

Skor ta bzdocha,alebo bystruska...ktovie🤔

pribinak
4. júl 2021

@osky tak či onak je to fuj, eee

fajnova
5. júl 2021

@123julinka123 ale čo by to bolo fuj, normálny chrobák, nemá nijaký vplyv na tvoju domácnosť. Normálne ho chyt a vyhod von. Netreba všetko hneď hlusit.

123julinka123
autor
5. júl 2021

@fajnova ja som sa len zlakla, protoze sme sa tento mesiac stahovali do noveho bytu niesme tu dlho 🙂 a tak som guglila a gulila az mi to nejak prislo az k svabom tak ci to nieje nahodou svab velmi som sa zlakla nikde v zivote som nevidela na zivo svaba

123julinka123
autor
5. júl 2021

@fajnova našla som raz ho v kupelni na zemi , a teraz druhy krat ako je na fotke znazornené,m v kuchyni na kuch. Linke na rucke sufliku

kittykat22
5. júl 2021

@123julinka123 a nie je to svab? 🙈

123julinka123
autor
5. júl 2021

@kittykat22 mam strach ze ano uz som v byte ani nespala s dcerkou ale pri svokre :( byt nema dobre podmienky som s dcerkou sama na rodicovskom prispevku pritom som teraz v maji zmaturovala, tak si nemozem dovolit nic drahe , platime 250eur a je to aj tak hroza fakt a nabytok ziaden 🙂 museli sme si zadovazit sami

123julinka123
autor
5. júl 2021

Mam podrobnejsie uz len videa z tej kupelni, no nechce ich dat tu do prilohy

123julinka123
autor
5. júl 2021

Zrejme len fotky

kittykat22
5. júl 2021

@123julinka123 tak nastastie aj keby to bol svab, tak tych sa zbavis. Nie je to plostica. Co mozes skusit je "raid na lezouci hmyz" a vystriekaj byt po celej dlzke, popri podlahe. Najviac kuchynu a kupelku. Je to cervene balenie s trubickou a strieka z toho pena. Nesmrdi ako biolit. Ja som to sice pouzivala na rybenky - ale je to jedno. Rybenky pokapali. Nastriekala som to este 2x ked sa nejaka objavila, a predstav si, ze potom sa naucili ze u nas prebieha domaca deratizacia a uz neprisli.