Čo je to za chrobáka?

bibi_mi
26. aug 2022

Ahojte. Lepšie to nejde odfotiť je strašne maličký a nechce mi ho foťák zachytiť. Neviete čo je to za chrobaka? Ďakujem

majusikk
26. aug 2022

@bibi_mi svab

bibi_mi
autor
26. aug 2022

@majusikk to asi nie to má ďaleko od svaba. Je to úplne maličké možno dva milimetre

majusikk
26. aug 2022

@bibi_mi také sme mali v práci veľké aj malinkee
@bibi_mi

dame2
26. aug 2022

Ahoj, podľa obrázku aj mne posledné dni také chodia do bytu, našla som už pár kuskov, vyzerá, že prejdú cez okná cez sieťku normálne ale nevyzerá, že by ich zaujímali potraviny tak ich len normálne zabijam občas nájdem nejakého na parapete, tiež netuším, čo je zač

bibi_mi
autor
26. aug 2022

@dame2 henten je rozpuceny tu je lepšia fotka. Aj ja som našla len pár kusov asi zo 5 za posledný týždeň. Hlavne keď svetlo zapnem tak vyliezli ale inak nič. A na stene v kuchyni som ich našla ale tiež nikde v potravinách som ich nenašla.

doriiis
26. aug 2022

Tu prvu fotku vyhodnotil google lens takto

doriiis
26. aug 2022

Druhu takto

janetinka27
26. aug 2022

@bibi_mi ahoj aj ja som mala toto v sobotu vecer, prisla invazia, desiatky kusov. lietaju.
prisli napriek sietke. tento tyzden tu uz bola tato tema, ale neprisli sme na to, aky je to chrobak. vyzera byt neskodny. nie je to ziadny z vyssie spomenutych. my sme ich zabili, zbytok povysavali. uz sa neobjavili

pondelok01
26. aug 2022

@bibi_mi ja posledne dni nachadzam podobne chrobaciky rano mrtve vo vani, asi tak 10 ks, neviem co to je, ani kde sa beru. Su velke asi ako lanove semiacko, aj sa podobaju na to. Svaby poznam teda len tie z juhu USA, ale tie boli dost ine.

bibi_mi
autor
26. aug 2022

@janetinka27 ďakujem za odpoved hneď som kludnejsia. S chlebovymi chrobakmi mám tiež skúsenosť takže viem že to niesi oni. Ale vravím to jeden deň 4 to bolo cez víkend a dneska som našla jedného zatiaľ takže hádam sa už neobjavia. Zajtra všetko vydezinfikujem. Ďakujem vám veľmi pekne

dagmarovita
26. aug 2022

Má cervené nohy a tvrdý chrbat?

nana23
26. aug 2022

Mi ich máme tiež hovorí sa im obilny chrobaci.

nana23
26. aug 2022

Takto vyzerá.